Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(saintlina @ 2019 04 06, 07:15)
Labas šeštadienio rytas smile.gif saldainių dar turit?...
Vakar sugalvojau,  kad pusryčiams kepsiu kibinus. Net nusipirkau viską. Šiandien tiiiingiuuuu...

Labas rytas bigsmile.gif Aiškiai turim biggrin.gif Ir pyrago biggrin.gif

Pusryčiams??? Kibinai??? A tau viskas gerai? biggrin.gif Šiaip tai aš irgi norėčiau, bet pietums biggrin.gif Ale pas mane nėr didelių jų mėgėjų, tai sėdim ramūs biggrin.gif

Šiandien planuose auto TA ir šiltnamiui pakeist plėvelę bigsmile.gif Vyksta gi kaimiečių atlaidai, bet abejoju, kad ten boginsimės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 06 balandžio 2019 - 06:32
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 06, 07:31)
Pusryčiams??? Kibinai???  A tau viskas gerai?  biggrin.gif

Šiandien planuose  šiltnamiui pakeist plėvelę  bigsmile.gif 


Turbūt gerai - tinginys buvo stipresnis už mane biggrin.gif užteko arbatos su sumuštiniais.
Aga, pas mus irgi smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Saintlina, ar tiko žaliai lizdas?
Norėčiau kibinų ale man jų niekas nepadarys, o pati neturiu kada. Dabar tik triznioju kaip ką iškasti, kad bent po vieną augaluuką veislei išlaikyčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 04 06, 08:00)
Dabar tik triznioju kaip ką iškasti, kad bent po vieną augaluuką veislei išlaikyčiau  unsure.gif

Ar pas jus tik veją užsės, ar visą kiemą sutvarkys? Jei antras variantas, tai jau viskas bus padaryta ir papildomų augaliukų neprireiks. Žodžiu, gali ramiai kept kibinus mirksiukas.gif

Labas rytas. Ir koks biesas pakišo pusryčiams kruasaną, dabar skrandį skauda taip, kad pasiutimas iš ausų veržiasi wacko.gif

Pas mane šian planuose daug gėlių pirkt, puošimės Velykų savaitgaliui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 06, 10:20)

Labas rytas. Ir koks biesas pakišo pusryčiams kruasaną, dabar skrandį skauda taip, kad pasiutimas iš ausų veržiasi wacko.gif

Pas mane šian planuose daug gėlių pirkt, puošimės Velykų savaitgaliui  wub.gif

Tikras biesas. Man nuo tokių kepinių rūgštys kyla. Gerk kokį vaistą, nekentėk smile.gif

Aš irgi turėjau tokį panašų planą, na, o, bet, tačiau mažas pakeliui užmigo, tai sėkmingai pasėdėjau auto, kol mergelė sulakstė plėvelės. Nieko, bent į sėklų pardę prieš tai spėjau, gavau gerųjų žirnių, kuriems nereik atramų, jau ir pasėjau. Dar petruškių ir laiškinių svogūnų. Būt gerai agurkus pasėt dar bigsmile.gif Bet tegu pirmiau sutvarko šiltnamį, nes dabar tik plika konstrukcija stovi smile.gif O tręšt jau galima su tom Yaramila trąšom augalus? g.gif

Šita, kepiau pietums tas siemečkes pagal Liudą. Super, greita, paprasta ir skanu. Net mergelė įvertino bigsmile.gif Tik reik gerai apkepinti, kad išorė traški būtų.

Klausai, gal žinai, kelintą šian Liudos eteris? Ir kodėl ponia Olga nebedaro planinių efirų?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 06, 10:20)
Ar pas jus tik veją užsės, ar visą kiemą sutvarkys?

Užveš žemių, išlygins viską ir užsės veją, bet preš tai viską nupurkš. Todėl ir trizniuoju ir dėl braškių ir dėl česnakų ir dėl tų smulkių svogūniukų irt.t.
Atsakyti
Kulke, 18 val Maskvos laiku Liuda šian. O ta ana gi antradienį dvi val plepėjo. Ar pirmadienį. Žodžiu, savaitės pradžioj.
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 06, 14:36)
Tikras biesas. Man nuo tokių kepinių rūgštys kyla. Gerk kokį vaistą, nekentėk  smile.gif

Aš irgi turėjau tokį panašų planą, na, o, bet, tačiau mažas pakeliui užmigo, tai sėkmingai pasėdėjau auto, kol mergelė sulakstė plėvelės. Nieko, bent į sėklų pardę prieš tai spėjau, gavau gerųjų žirnių, kuriems nereik atramų, jau ir pasėjau. Dar petruškių ir laiškinių svogūnų. Būt gerai agurkus pasėt dar  bigsmile.gif Bet tegu pirmiau sutvarko šiltnamį, nes dabar tik plika konstrukcija stovi  smile.gif  O tręšt jau galima su tom Yaramila trąšom augalus? g.gif

Tik reik gerai apkepinti, kad išorė traški būtų.

Apelsinų sulčių primaukiau ir susitvarkė.

Važiavom į didelį ūkį, tai gėlių turi daug, bet dar labai mažai žydinčių. Dviem vazonams prie įėjimo laiptukų ir Kauno klomboms nupirkau. Po kelių savaičių ledinukų važiuosiu.

Aš tuos geruosius žirnius sėklų dėžėj radau. Sėsiu kažkurią dieną. Agurkų sėklas Kaune palikau, uf, sklerozė.

Tręšt dabar gali avietes tomis trąšomis arba svogūnines gėles. Ai, dar braškes gali. O jau likusius, tik nuo gegužės vidurio. Tiesa, gali kaulavaisius kaulų miltais (organinė trąša, labai greit ir gerai įsisavina) patręšt mirksiukas.gif

A, supratau. Ir vaikai valgė? Na, reiks ir man bandyt, būtų gėris. Ale aš norėčiau galvijų kepenis naudot, manrods daugiau geležies turi nei vištienos. Reiks paieškot info.
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2019 04 06, 15:03)
Užveš žemių, išlygins viską ir užsės veją, bet preš tai viską nupurkš. Todėl ir trizniuoju ir dėl braškių ir dėl česnakų ir dėl tų smulkių svogūniukų irt.t.

Na, braškes tai gali drąsiai kast. O dėl česnakų ir svogūniukų - tai ką jau čia dabar, naujų vėliau užsipirksi. Seniuose daug naujovių, dar Urmo bazėj mačiau turėjo pasiūlo daugiau nei tris įprastas veisles. Pati pirkau daugializdžių (šalotų), gal visai ir pasiteisins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 06 balandžio 2019 - 18:21
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 06, 17:47)
Kulke, 18 val Maskvos laiku Liuda šian. O ta ana gi antradienį dvi val plepėjo. Ar pirmadienį. Žodžiu, savaitės pradžioj.

Kelias min pavėlavau, ale pažiūrėjau bigsmile.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 06, 19:16)
Apelsinų sulčių primaukiau ir susitvarkė.

Važiavom į didelį ūkį, tai gėlių turi daug, bet dar labai mažai žydinčių. Dviem vazonams prie įėjimo laiptukų ir Kauno klomboms nupirkau. Po kelių savaičių ledinukų važiuosiu.

Aš tuos geruosius žirnius sėklų dėžėj radau. Sėsiu kažkurią dieną. Agurkų sėklas Kaune palikau, uf, sklerozė.

Tręšt dabar gali avietes tomis trąšomis arba svogūnines gėles. Ai, dar braškes gali. O jau likusius, tik nuo gegužės vidurio. Tiesa, gali kaulavaisius kaulų miltais (organinė trąša, labai greit ir gerai įsisavina) patręšt  mirksiukas.gif

A, supratau. Ir vaikai valgė? Na, reiks ir man bandyt, būtų gėris. Ale aš norėčiau galvijų kepenis naudot, manrods daugiau geležies turi nei vištienos. Reiks paieškot info.


O, matai, koks keistas, bet veiksmingas būdas bigsmile.gif Geras biggrin.gif

Nu fain! Bus dar fainiau, kai parodysi rezultatą biggrin.gif

Indelius agurkams sėt parsinešiau ir pasidėjau. Tingiu, nu. Užtat vėl pasiėmiau dundaginį daiGtą, jau pasiilgus buvau, nes nu taip marudnai man tas lygių akių megztinis mezgėsi. Kokias 6 dienas vien tik reglaną pielinau doh.gif

O, turiu šitų bigsmile.gif Bet vienintėlis kaulavaisis - abrikosas. Vyšnios nebėr, aviečių nebėr po kasinėjimų. Nieko, bus biggrin.gif

Vaikai ir kepenėlės - naujas anekdotas lotuliukas.gif Aišku, kad nevalgė. Apie jų mitybą iš vis nepradėkim net kalbėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 06, 19:19)
Kelias min pavėlavau, ale pažiūrėjau  bigsmile.gif

Kokias 6 dienas vien tik reglaną pielinau doh.gif


Vaikai ir kepenėlės - naujas anekdotas lotuliukas.gif Aišku, kad nevalgė. Apie jų mitybą iš vis nepradėkim net kalbėt  biggrin.gif

A aš tikėjaus įrašą pažiūrėt, figūški. Jei ryt netyčia neatsiras ir dzin biggrin.gif

Kaip tau, tai čia labai ilgai. Pas mane vien tik reglanas gali ir pusę metų būt laugh.gif

Kad tu žinotum, kaip tokiais atvejais gaila pasidaro laugh.gif Gi vaikystėj daktarė prisakė maman kepenėlėm maitint, bo Fe trūkumas baisinis buvo. Tai taip stabiliai kas antrą dieną pusryčiams keptos kepenėlės. Nieks daugiau jų ne privalėjo valgyt, a aš ašarodama ir dar su tijūnu šalia. Ir dar turėjau būt dėkinga, bo personaliniai pusryčiai buvo. Fu laugh.gif
Atsakyti
Labas dienas biggrin.gif

Dievinu darbą ir pirmadienius biggrin.gif Nes savaitgalio tų dviejų dienų namuose man buvo netgi per daug biggrin.gif

Dabar žinokit dangus apsivers, nes man jau gimsta mintis išmokt siūt tuos projektinius krepšelius. Susiradau youtube video, nu ten viens du ir gatava biggrin.gif Gal ir man taip pavyks? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 04 06, 09:00)
Saintlina, ar tiko žaliai lizdas?


nepanašu į tai biggrin.gif Bet kol kas kažkiek apsiramino, ėsti pradėjo. Mergelė išskaitė, kad kurį laiką bus taip, paskum vėl pradės lakstyt ir tada jau dės kiaušinius. Tai tada ir matysim, ar lizdas tinkamas smile.gif O gali net ir visai tie kiaušiniai organizme ištirpti ar kaip čia pavadint. Kažkoks interesnas gyvūnas..
Papildyta:
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 08, 12:27)
Dabar žinokit dangus apsivers, nes man jau gimsta mintis išmokt siūt tuos projektinius krepšelius. Susiradau youtube video, nu ten viens du ir gatava  biggrin.gif Gal ir man taip pavyks?  bigsmile.gif


kas per krepšeliai? Kad tau pavyks, net neabejoju smile.gif
Atsakyti