Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Saintlina, tavo mergelei cia smugis zemiau juostos biggrin.gif bet smagiausia būtų, jei tie žaliukai kažkaip išsiristų biggrin.gif gal ji seniau su patinu gyveno ir to užteko mirksiukas.gif oi negaliu, prunkščiu darbe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 04 01, 15:52)
Saintlina, tavo mergelei cia smugis zemiau juostos biggrin.gif 

bet smagiausia būtų, jei tie žaliukai kažkaip išsiristų biggrin.gif gal ji seniau su patinu gyveno ir to užteko mirksiukas.gif  oi negaliu, prunkščiu darbe biggrin.gif


Ir nesakyk biggrin.gif niekaip atsigauti negali biggrin.gif
Ui, apšviesk ir apsaugok blink.gif reiktų iš namų kraustytis blink.gif Kaip pas meškas yr tas atidėtas apsivaisinimas, tai ką čia gali žinot kaip su tais drakonais yra. Nu bet gal metus laiko neatsidėtų?..
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2019 04 01, 20:47)
Ir nesakyk biggrin.gif niekaip atsigauti negali biggrin.gif
Ui,  apšviesk ir apsaugok  blink.gif  reiktų iš namų kraustytis  blink.gif Kaip pas meškas yr tas atidėtas apsivaisinimas,  tai ką čia gali žinot kaip su tais drakonais yra. Nu bet gal metus  laiko neatsidėtų?..

Nea, iguanos nėštumas 47-49 dienos, net pagūglinau biggrin.gif Sėdėk spakainiai biggrin.gif Bet vistiek juokinga biggrin.gif Žaliuokė, mergaitė wub.gif Zelionka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 02 balandžio 2019 - 08:44
Laba bigsmile.gif
QUOTE(NERA @ 2019 04 01, 11:31)
ar galiu iškasti ir į vazonus susidunti???

Bandyk. Mano galva, turėtų pavykti mirksiukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2019 04 01, 12:08)
Nu papasakosiu aš jums, mergai, bajerį.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif smagiai jūs ten lotuliukas.gif

QUOTE(Pou @ 2019 04 01, 12:47)
Gaudvile, tavo dovanoto geltoniuko saulakio seklas kelias surinkau, pasejau i tablete, ziu, jau iskiso lapiukus. Tikiuosi, kad neuzmucysiu  wub.gif

Na, kad jis prie grobuonių, tai ir krūmą drąsiai dalint galima ir pats dirvoj užsisėja. Dėl išskirtinių lapų neįmanoma sumaišyti su piktžolėm. Žodžiu, visai didelė tikimybė gėlyne rasti užsisėjusių daigų mirksiukas.gif

Už sveikinimus - ačiū wub.gif

Pomidorai sudygo, reiks savaitgalį į šiltnamį vežt. Su gėlių sėklom dar bovijuos. Ai, kiek bus, tiek gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 02 balandžio 2019 - 08:57
Hai smile.gif Ką veikiam?

aš tai vėl veiklos turiu. Tėvas vėl ranką susilaužė. Tai pas gydytoją nuvežt, tai vaistų atvežt, tai vėl pas gydytoją vežt. O bet tačiau kai pasakiau, kad mašinos draudimą susistabdytų, tai kur ten biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 30, 19:42)
O aš padariau paštetą pagal Liudą. Nu skanus zaraza  bigsmile.gif 


kas per paštetas? bigsmile.gif ir aš noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 03, 11:05)
Hai smile.gif Ką veikiam?

aš tai vėl veiklos turiu. Tėvas vėl ranką susilaužė. Tai pas gydytoją nuvežt, tai vaistų atvežt, tai vėl pas gydytoją vežt. O bet tačiau kai pasakiau, kad mašinos draudimą susistabdytų, tai kur ten  biggrin.gif
Papildyta:
kas per paštetas?  bigsmile.gif  ir aš noriu  bigsmile.gif

Šiandien prisiruošiau išpikuot pomidorus ir paprikas. Užas, apsileidau visiškai kas liečia žemės ūkį smile.gif

O, Dievai, kaip jis taip?

Tu pafolovink mūsų numylėtąją Liudą ir viskas ten yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 03, 21:59)
Šiandien prisiruošiau išpikuot pomidorus ir paprikas. Užas, apsileidau visiškai kas liečia žemės ūkį  smile.gif

O, Dievai, kaip jis taip?

Tu pafolovink mūsų numylėtąją Liudą ir viskas ten yra  bigsmile.gif


ir nesakyk. Užleidau ir aš. Paprikų net ir nepasėjau biggrin.gif

Nu kaip.. paprastai - шел, упал, очнулся - гипс.

aga, pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

Kavos su pupom? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 04 04, 09:29)

Kavos su pupom?  biggrin.gif


su kuo?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 03, 10:05)
Hai smile.gif Ką veikiam?

aš tai vėl veiklos turiu.

kas per paštetas?




Šian darbas namie, eisiu patalynės užvalkalus prosyt. Grrrr.

console.gif

Turbūt skanus, bet mane labiau gundo 'semečkos' - vištos kepenėlių kotletukai wub.gif
QUOTE(saintlina @ 2019 04 04, 10:40)
su kuo??  blink.gif

Jei bent du saldainiai, tai su pupom gaunasi. Skanūs saldainiai, kad juos kur 😎 😀
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 04 04, 12:04)
Šian darbas namie, eisiu patalynės užvalkalus prosyt. Grrrr.

Turbūt skanus, bet mane labiau gundo 'semečkos' - vištos kepenėlių kotletukai  wub.gif

Jei bent du saldainiai, tai su pupom gaunasi. Skanūs saldainiai, kad juos kur 😎 😀

Neturiu tokio darbo, gerai man biggrin.gif

Jo, šitie irgi užzarazino, ale mergelė po to sakys, kas tau pasidarė su tom kepenėlėm lotuliukas.gif

Yes yes, saldainiai biggrin.gif Tarp kitko prieš išsirinkadama tave prisiminiau biggrin.gif Aš gi bezdžionė biggrin.gif
Atsakyti
Labas šeštadienio rytas smile.gif saldainių dar turit?...
Vakar sugalvojau, kad pusryčiams kepsiu kibinus. Net nusipirkau viską. Šiandien tiiiingiuuuu...
Atsakyti