Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 29, 21:26)
Mano mama taip apie save visad sakydavo laugh.gif Tik mama buvo mažytė, kūda, labai gražiai apsirengus, su koviniu makiažu, visada ant kablų ir ilgais šviesintais plaukais. Sakydavo, pl*t, pypina, o aš bijau atsisukt - dar pamatę pensionierką aparpuolį gaus laugh.gif

Bet tai aš nesutinku. Nesvietiskai gražios pražilusios moterys ilgais plaukais. Esmė, tvarkingai save pateikti.

Geras čia lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mano draugės anyta, kaip ji sako, geriau atrodo už ją biggrin.gif Bet rimtai, baliuje kokiam mums tik slėptis po lapais prieš ją. Aukšta, liekna, ilgaplaukė, visad pasitempusi, visad savo vietoj, nu jos vyras jai visad odes beria su lig kiekvienu tostu biggrin.gif Žodžiu ir pati prisižiūri, ir vyras prižiūri, ir žiūrėt gražu biggrin.gif

Ahahahah lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulkė: 29 kovo 2019 - 21:51
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 29, 21:50)
ir vyras prižiūri, ir žiūrėt gražu  biggrin.gif

Va va, turiu realų pavyzdį. Mano kirpėjos draugė, kiek ją sutikdavau kirpykloje, Nius jau tokia vargo pelytė. Viena dvi dukras augino ir sveikatos didokokų problemų turėjo. Sutiko naują vyrą, moteris pražydo nerealiai wub.gif

Laba bigsmile.gif Greikia greit greit paruošti drabužius rytojui ir sėst prie avantiūros, kad ją kur. Tris kartus viršų permezgiau, dabar rankovę antrą kartą. Liks apačia ir psio. Jauč, siūlų neužteks tokiam oversize'ui na ir dzin, sukombinuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 30, 18:31)
Va va, turiu realų pavyzdį. Mano kirpėjos draugė, kiek ją sutikdavau kirpykloje, Nius jau tokia vargo pelytė. Viena dvi dukras augino ir sveikatos didokokų problemų turėjo. Sutiko naują vyrą, moteris pražydo nerealiai  wub.gif

Laba  bigsmile.gif Greikia greit greit paruošti drabužius rytojui ir sėst prie avantiūros, kad ją kur. Tris kartus viršų permezgiau, dabar rankovę antrą kartą. Liks apačia ir psio. Jauč, siūlų neužteks tokiam oversize'ui na ir dzin, sukombinuosiu.

Atsimenu, kadai kadės rašei bigsmile.gif

O aš padariau paštetą pagal Liudą. Nu skanus zaraza bigsmile.gif Vakar mergelė sakė norėtų padalyvaut su ja biggrin.gif O šiandien, kai ruošiau, ėjo aplink ir žvengė, kokią draugę susiradau biggrin.gif

A, gi gimnastikos varžybos mergaitei bigsmile.gif Nu vat avantiūra manęs nekabina, geriau Čaikos norėčiau, to paprastuoliško juodo su pajiedkom ant apykaklės, rankogalių ir apačios, ir to raudono, neatsimenu kaip vadinasi. Bet jis jai taip tinka spalviškai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 30, 18:42)
O aš padariau paštetą pagal Liudą. Nu skanus zaraza  bigsmile.gif  Vakar mergelė sakė norėtų padalyvaut su ja  biggrin.gif  O šiandien, kai ruošiau, ėjo aplink ir žvengė, kokią draugę susiradau  biggrin.gif

A, gi gimnastikos varžybos mergaitei  bigsmile.gif  Nu vat avantiūra manęs nekabina, geriau Čaikos norėčiau, to paprastuoliško juodo su pajiedkom ant apykaklės, rankogalių ir apačios, ir to raudono, neatsimenu kaip vadinasi. Bet jis jai taip tinka spalviškai  bigsmile.gif

Ir kodėl juokinga anam? bigsmile.gif Matei, kaip mokinės žiūri? Charizmatiškas žmogus, nu, amžius čia ne rodiklis wub.gif Iš savo pusės galiu pasakyt, kad tokios mokytojos (šjuchos biggrin.gif), norėčiau, bet draugė niekada nebūtų. Tiesiog temperamentas ne tas.

Ne! Gi seniai metė gimnastiką, dabar karatė ir ryt pirmos varžybos. Bjauriausias darbas bus prie kimono klubo emblemą prisiūt wacko.gif

Ai, apie avantiūrą daug rašyt. Bet mūsų su WL skirtingi laukai ir tris hayward'us perdariau pagal save. Dvi avantiūros ir abi teko visai kitaip daryt, nei ji sako. Čaiką kažkada vėliau megsiu, dabar galvoj 4 konkretūs projektai ir negaliu blaškytis biggrin.gif
Raudoną jau numezgė? Pamečiau muset.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 30, 19:00)
Ir kodėl juokinga anam?  bigsmile.gif Matei, kaip mokinės žiūri? Charizmatiškas žmogus, nu, amžius čia ne rodiklis  wub.gif Iš savo pusės galiu pasakyt, kad tokios mokytojos (šjuchos  biggrin.gif), norėčiau, bet draugė niekada nebūtų. Tiesiog temperamentas ne tas.

Ne! Gi seniai metė gimnastiką, dabar karatė ir ryt pirmos varžybos. Bjauriausias darbas bus prie kimono klubo emblemą  prisiūt wacko.gif

Ai, apie avantiūrą daug rašyt. Bet mūsų su WL skirtingi laukai ir tris hayward'us perdariau pagal save. Dvi avantiūros ir abi teko visai kitaip daryt, nei ji sako. Čaiką kažkada vėliau megsiu, dabar galvoj 4 konkretūs projektai ir negaliu blaškytis  biggrin.gif
Raudoną jau numezgė? Pamečiau muset.

O, dar apie šjuchas bigsmile.gif Radau youtube merginą mezgančią ir siuvančią project bags. Plia, kaip išmokt pačiai pasisiūt? Aš negaliu iš vis patikėt, kad man iš vis šovė mintis pačiai pasisiūt. Aišku, kad nesiųsiu. Nu bet pasvajot gi galima biggrin.gif

O, Dievai, persiprašau. Lenkiuos lig žemės biggrin.gif Tegu pakrauna malkų oponentėms bigsmile.gif

Kokie, jei ne paslaptis? bigsmile.gif
Kaip suprantu - taip. Nes vienam paskutinių eterių buvo su juo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 30, 19:07)
O, dar apie šjuchas  bigsmile.gif  Radau youtube merginą mezgančią ir siuvančią project bags. Plia, kaip išmokt pačiai pasisiūt? Aš negaliu iš vis patikėt, kad man iš vis šovė mintis pačiai pasisiūt. Aišku, kad nesiųsiu. Nu bet pasvajot gi galima  biggrin.gif

O, Dievai, persiprašau. Lenkiuos lig žemės  biggrin.gif Tegu pakrauna malkų oponentėms  bigsmile.gif

Kokie, jei ne paslaptis?  bigsmile.gif
Kaip suprantu - taip. Nes vienam paskutinių eterių buvo su juo  smile.gif

Ei, pala, taigi dar visas gyvenimas prieš akis, o siuvimas nėra kažkas neįmanomo. Norėsi labai ir išmoksi mirksiukas.gif

Mažiukams (varžybos nuo 2m lotuliukas.gif iki 18m) tai tik pratinimas prie rimtų varžybų. Bus trys rungtys: atsispaudimai, sumo ir dar kažkas. Po 3-4 dalyvius. Tai medalį gaus bet kokiu atveju (3 vietos paprastai būna dvi). O kumite (kova vienas prieš vieną) gal tik nuo 8metų.

Tai Miromesnil, kokonas pagal Oksaną (į WL negaliu žiūrėt), Ganni (dvi, antra mergiotei bus), iš Garnstudio dizainų ir vienas gal net be pavadinimo, pasipiešiau iš atminties (dvi bus). Va, 5 pasirodo tokie 'degantys' ax.gif

Šit kaip, neatkreipiau dėmesio. Spalva anai mezgant tai labai jau skani buvo.
Atsakyti
Laba, mes jau su medaliu, taure ir diplomu. Mažosios rūpestis dabar - dėžės dydis, kad visas tas turtas tilptų laugh.gif wub.gif
Atsakyti
Seikinimai mažai sportininkei su pirmu medaliu!!!!
Kabinkit ant sienos !!!!
Aš šiandien sužinojau, kad neturėsiu nei šiltnamio nei daržo- atvažiuos aplinką tvarkyti ir viską išpurkš, o paskui bobcatu viską lygins. Labai gaila česnakų saintlinos- ar galiu iškasti ir į vazonus susidunti???
Atsakyti
Labas dienas smile.gif

Nu papasakosiu aš jums, mergai, bajerį. Pasirodo, visai ne Žalias pas mus, o Žalia. Ir pilną pilvą kiaušinių jau turi. Malasi po namus todėl, kad ieško lizdo kur tuos kiaušinius sudėt. Vakar mergelė darė dežę, pirko kokoso substratą. Dabar ieško šildymo kabelio, abo jei Žaliuokei nepatiks lizdo drėgmė ir temperatūra, kiaušų ji ten neužkasinės. O kiaušų paprastai būna nuo 15 iki 75..
Mergelė vakar visą dieną dejavo - nu dar iki vakar dienos tikėjausi, kad čia patinas biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 31, 14:37)
Laba, mes jau su medaliu, taure ir diplomu. Mažosios rūpestis dabar - dėžės dydis, kad visas tas turtas tilptų laugh.gif  wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinimai wub.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gaudvile, sveikinimai su mazes pasiekimais wub.gif
Saintlina, tai kur jus tuos zaliukus desit blink.gif

Vakar maciau netoli namu Lesiu, jus prisiminiau bigsmile.gif

Sesers seimyna turi maza prancuziuka, tai visi svaigsta nuo tos kukuliukes. O jau knarkia bigsmile.gif

Gaudvile, tavo dovanoto geltoniuko saulakio seklas kelias surinkau, pasejau i tablete, ziu, jau iskiso lapiukus. Tikiuosi, kad neuzmucysiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2019 04 01, 13:47)

Saintlina, tai kur jus tuos zaliukus desit  blink.gif


tai nebus žaliukų, ji gi neapvaisinta. Tiesiog kiaušiniai, tušti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2019 04 01, 12:52)
tai nebus žaliukų, ji gi neapvaisinta. Tiesiog kiaušiniai, tušti.

doh.gif
Atsakyti