Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

Labas rytas suraitytas bigsmile.gif

Kavos su caucainiais? bigsmile.gif

Netikėtai ištiko mane ankstyvas darbinis rytas, tai jau, kad užsipirkau buitinės chemijos visokios, tame tarpe ir muilo su glicerinu, galėsiu švarintis iki pažaliavimo biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Kas čia per netvarka? Tema antrame puslapyje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 03 28, 11:24)
Kas čia per netvarka? Tema antrame puslapyje  blink.gif


kaip sako viena mano pažįstama - burdakas biggrin.gif
Atsakyti
Totalus burdakas!!!!
Sakyčiau skylė kokia tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2019 03 28, 21:31)
Sakyčiau skylė kokia tai smile.gif


juodoji smile.gif

nors paveiksliuku temą paspalvinsiu smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 kovo 2019 - 09:14
Labas rytas,

Saintlina, tavo Lesius karaliskas wub.gif

Mano augintiniai snapukus tik kisa dar kai kurie... Jauc pomidorus valgysim laokricio menesi bigsmile.gif Kai reikejo silumos dygimui, tai sikumos tinklai nusprende, kad silumos pakaks 😜

Niurnuma biggrin.gif

Veliuona su arbata 4u.gif
Atsakyti
Pou, pas jus ką, šildymą išungė?

Pomidorai ir pas mane mažiukai visai dar. Ne ūkiniai metai aiškiai šiemet. O dar Lesių į tris parodas registravau pavasarį, tai kaimui visai laiko mažai liks. Kas nepasisekė mergelei, labai paprastai pavyko šuniui biggrin.gif čia aš apie žemės darbų mažinimą smile.gif
Atsakyti
Laba,
Pas mane pomidorų daigų jau yra šiek tiek, bet dar ne viskas sudygo.

Ir skirtingai nei Saintlina, jei ne mažoji, sodas būtų tik grilinimo ir relaksacijos vieta. Mačius daug mergaitės džiaugsmo formų, pati didžiausia būna, kai vaikas papuola į sodą ar bent užsimenu, kad važiuosim. Niekad neprašiau padėt, bet pati visada ateina ir dirba kartu. Laistom, ravim. Šiemet labai reikėjo sėt. Vaikas net švyti wub.gif

Žodžiu, teks savąjį nenorą kuriam laikui užmiršti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 29, 14:26)
Mačius daug mergaitės džiaugsmo formų, pati didžiausia būna, kai vaikas papuola į sodą ar bent užsimenu, kad važiuosim. Niekad neprašiau padėt, bet pati visada ateina ir dirba kartu. Laistom, ravim. Šiemet labai reikėjo sėt. Vaikas net švyti  wub.gif



koks gerumas wub.gif
Atsakyti
Saintlina, nea neisjunge, bet beveik nesildo, vos drungni.

O su tais pomidorais, man kaip Gaudviles maziukei, labai patinka stebet kaip viskas keiciasi. Tik va norai su galimybem prasilenkia. Del to ir sejau taip velai. Jau dziaugiaus, kad apsitvarke stuburas ir sast isjunge savaitei koja. Dabar gydausi, bet jauciu arteja arba neurochirurgo metas, arba gyvenima kardinaliai keist reik.

Bet va, saule islindo - gera.
Atsakyti
Labas vakaras bigsmile.gif

Gaudvile, nu kaip eteris? Nužudė mane jos Сзади пионерка – спереди пенсионерка lotuliukas.gif Tegu maktelna ji į sveikatą per kiekvieną eterį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 29, 21:20)
Labas vakaras  bigsmile.gif

Gaudvile, nu kaip eteris? Nužudė mane jos Сзади пионерка – спереди пенсионерка lotuliukas.gif Tegu maktelna ji į sveikatą  per kiekvieną eterį  biggrin.gif

Mano mama taip apie save visad sakydavo laugh.gif Tik mama buvo mažytė, kūda, labai gražiai apsirengus, su koviniu makiažu, visada ant kablų ir ilgais šviesintais plaukais. Sakydavo, pl*t, pypina, o aš bijau atsisukt - dar pamatę pensionierką aparpuolį gaus laugh.gif

Bet tai aš nesutinku. Nesvietiskai gražios pražilusios moterys ilgais plaukais. Esmė, tvarkingai save pateikti.

Joa, šian grįžo linksmumas pas L wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Geras čia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 29 kovo 2019 - 21:35