Įkraunama...
Įkraunama...

Apie ūkį ir bites

QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 13:43)
Čia su viskuo taip bus?  bigsmile.gif

Taip.

Nori, pagąsdinsiu. Pernai, kai tau kelis maišelius atidaviau, dariausi tokį sąrašėlį, ką pasilieku. 9psl sąrašas be nėrimo siūlų. Tai 3 puslapiai sveria - 8550 gr. Ir dar nebuvo sąraše tokie su klaustuku, reikia ar nelabai. Tai taip iš akies primetus, apie 30 kg susidarys. Kas čia reiškia rimtai mezgėjai, a aš progai pasitaikius vėl darysiu valymą ax.gif


Perku, nu, bo labai gerai pakelia nuotaiką. Ar stveriu bele stvert, nea.

Dar toks mažmožis. Žodžiu, mama anais laikais viską pirkdavo po 3. Sau, man ir sesei. Tai dar turiu patalynės užvalkalų pasoginių, kurie jokiai patalynei netinka. Sukroviau vyriškiui į garažą.

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 14:02)
Taip.

Nori, pagąsdinsiu. Pernai, kai tau kelis maišelius atidaviau, dariausi tokį sąrašėlį, ką pasilieku. 9psl sąrašas be nėrimo siūlų. Tai 3 puslapiai sveria - 8550 gr. Ir dar nebuvo sąraše tokie su klaustuku, reikia ar nelabai. Tai taip iš akies primetus, apie 30 kg susidarys. Kas čia reiškia rimtai mezgėjai, a aš progai pasitaikius vėl darysiu valymą  ax.gif
Perku, nu, bo labai gerai pakelia nuotaiką. Ar stveriu bele stvert, nea.

Dar toks mažmožis. Žodžiu, mama anais laikais viską pirkdavo po 3. Sau, man ir sesei. Tai dar turiu patalynės užvalkalų pasoginių, kurie jokiai patalynei netinka. Sukroviau vyriškiui į garažą.

Čia ne gąsdinimas, čia pAvydas gali bambą užgriaužt biggrin.gif Kai darysi valymą, tai ne į konteinerį PRAŠYČIAU biggrin.gif Abo tavo siūlais, žinokis, džiaugiuosi ne aš viena biggrin.gif

Bet žinai kame reikalas su tuo pirkimu bent man. Ypač internetu. Nu laimė pirkt, laimė laukti, o kai gauni - nebėr laimės. Nes laimė yra ieškoti, pirkti ir laukti biggrin.gif

biggrin.gif Normaliai, nu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 14:19)
Čia ne gąsdinimas, čia pAvydas gali bambą užgriaužt  biggrin.gif Kai darysi valymą, tai ne į konteinerį PRAŠYČIAU  biggrin.gif Abo tavo siūlais, žinokis, džiaugiuosi ne aš viena  biggrin.gif

Bet žinai kame reikalas su tuo pirkimu bent man. Ypač internetu. Nu laimė pirkt, laimė laukti, o kai gauni - nebėr laimės. Nes laimė yra ieškoti, pirkti ir laukti  biggrin.gif


Jei ką, tai aną sykį visų sintetikų nekroviau, vos mergiotė atkėlė nunešt iki konteinerio. Bet dabartinius be didelės gėdos tau galėsiu perduot biggrin.gif

Na, man tai dar suteikia laimės mezgimo pradžia. Paskui taip užknisa, kad jau net pasižiūrėt nenoriu. Beje, gi radau patinkančią pilką ir norėčiau taviškio M, ir akcija dabar jiems. Ale pažiūriu į savo kalną siūlų ir rankos nekyla daryt užsakymą wacko.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 14:28)
Jei ką, tai aną sykį visų sintetikų nekroviau, vos mergiotė atkėlė nunešt iki konteinerio. Bet dabartinius be didelės gėdos tau galėsiu perduot  biggrin.gif

Na, man tai dar suteikia laimės mezgimo pradžia. Paskui taip užknisa, kad jau net pasižiūrėt nenoriu. Beje, gi radau patinkančią pilką ir norėčiau taviškio M, ir akcija dabar jiems. Ale pažiūriu į savo kalną siūlų ir rankos nekyla daryt užsakymą wacko.gif

Iš kur pas tave sintetikos? bigsmile.gif biggrin.gif

Maniškio M? bigsmile.gif Kas tas yra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 14:37)
Iš kur pas tave sintetikos?  bigsmile.gif  biggrin.gif

Maniškio M?  bigsmile.gif Kas tas yra?  biggrin.gif

Iš tų laikų, kai dar Geros Akys į prekybcentrius visokias nesąmones tiekė. A praeit pro šalį nesigaudavo. Labai labai seniai. Na ir anyta man vis perduodavo nekandančius siūlus, t. y. 100pro akrilą. Dabar pati gryna vilna šildosi ir nieks nekanda biggrin.gif

Miromesnil arba kažkaip panašiai skamba.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 14:57)
Iš tų laikų, kai dar Geros Akys į prekybcentrius visokias nesąmones tiekė. A praeit pro šalį nesigaudavo. Labai labai seniai. Na ir anyta man vis perduodavo nekandančius siūlus, t. y. 100pro akrilą. Dabar pati gryna vilna šildosi ir nieks nekanda  biggrin.gif

Miromesnil arba kažkaip panašiai skamba.

Aš grynai kaip tavo anyta biggrin.gif Man šiandien net pajiedkos nekanda biggrin.gif

Aaa, aš galvojau , kad siūlai kokie iš M biggrin.gif O klausyk, tau ne per daug pilkų atspalvių bus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 15:01)
Aš grynai kaip tavo anyta  biggrin.gif  Man šiandien net pajiedkos nekanda  biggrin.gif

Aaa, aš galvojau , kad siūlai kokie iš M  biggrin.gif  O klausyk, tau ne per daug pilkų atspalvių bus? biggrin.gif

Tu net neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi už taviškius pokyčius. Rimtai wub.gif

A kas tas yr? biggrin.gif

yahoo.gif gi radau tą neva prapuolusių siūlų pakuotę. Koks biesas juos prie nėrimo siūlų įkišo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2019 03 22, 15:05)
Tu net neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi už taviškius pokyčius. Rimtai  wub.gif

A kas tas yr?  biggrin.gif

yahoo.gif gi radau tą neva prapuolusių siūlų pakuotę. Koks biesas juos prie nėrimo siūlų įkišo.

Aha, aš irgi biggrin.gif

Heivordai pilki, avantiūra pilka, M pilkas. Pilkas vilkas biggrin.gif

Valio biggrin.gif O kokie siūlai ten? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulkė @ 2019 03 22, 15:21)
Heivordai pilki, avantiūra pilka, M pilkas. Pilkas vilkas  biggrin.gif

Valio  biggrin.gif  O kokie siūlai ten?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif a realiai tai nei vienas nėra pilkas. Vienas tamsiai tamsiai mėlynas, kitas geltonas (kaip kiaušinio trynys), a avantiūra pagal Rowan yr Scree, tokia nei pilka, nei mėlyna. Na, murzino ledo spalva, va biggrin.gif

...

Na, o tie, kur nukišus buvau, Vernito 100proc vilna, melanžas. Net nežinau kaip spalvą apibūdinti. Žodžiu, murzina žydra su murzina tamsoka mėtine persukta. Iš toli žiūrint, graži spalva, iš arti - murzina nors tu ką laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 kovo 2019 - 15:59
Ahoi iš ryto bigsmile.gif

Kažkas jau darbe su kava ir chalva bigsmile.gif Kelkitės ir jūs biggrin.gif
Atsakyti

Hai, mergičkos :4u:

Kulke, ar dar nepramiegojau tavo gimtadienio? Žinau, kad ant dienų turi buti :unsure:​ 

Atsakyti

Hai, mergičkos :4u:

Kulke, ar dar nepramiegojau tavo gimtadienio? Žinau, kad ant dienų turi buti :unsure:​ 

Atsakyti