Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

O mes Jcrew negalime iš EU siųsti?
Atsakyti
Uniqlo siunčia dabar per DHL, ty paštu, tai labai ilgi terminai pasidarė.
Va dėl ko nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 14, 11:23)
Uniqlo siunčia dabar per DHL, ty paštu, tai labai ilgi terminai pasidarė.
Va dėl ko nemokamai biggrin.gif


Dar ir išsiųsti vėluoja, ot kokie. Gavau laišką, kad siuntą, kurios pristatymo data buvo numatyta 10-14 spalio, gausiu po 18 dienos. Matau vis dar tupi Vokietijoje, o taip jos reikia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 13, 20:50)
O mes Jcrew negalime iš EU siųsti?


O jie turi parduotuvių Europoje? man rods tik tokiu atveju be muitų atsisiųsti galime unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 10 14, 12:30)
Dar ir išsiųsti vėluoja, ot kokie. Gavau laišką, kad siuntą, kurios pristatymo data buvo numatyta 10-14 spalio, gausiu po 18 dienos. Matau vis dar tupi Vokietijoje, o taip jos reikia doh.gif
Papildyta:
O jie turi parduotuvių Europoje? man rods tik tokiu atveju be muitų atsisiųsti galime  unsure.gif

ir mano vėluoja verysad.gif

Dėl crew - nežinau, bet man vis permeta į EU, gal reik jiems parašyti?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 14, 12:39)
ir mano vėluoja verysad.gif

Dėl crew - nežinau, bet man vis permeta į EU, gal reik jiems parašyti?


Radau, siunčia ir Lietuvą pasiektų per 12 darbo dienų. Del papildomų išlaidų rašo:

“ What will the duties and taxes on my order be?
All duties and taxes will be included in the item price (Canada excluded).

Duty (or customs tariffs) is set by the destination country customs authorities and is determined based on a combination of the country of origin or manufacturing of the goods being purchased and the classification of that merchandise in accordance with a harmonized system adopted and used by the countries that our e-commerce partner, ESW, supports. Value Added Tax (VAT) rates are set by the destination country.

Are there any additional costs that will be due upon receipt of my order?
No. When you check out with our e-commerce partner, ESW, you will be provided with a guaranteed order total in your local currency. The order total presented will be the exact amount that you will be billed by ESW. There will never be any additional costs billed upon delivery or due as COD charges.”
Atsakyti
Kalbėjaus dėl Vintedo.
Visa EU jau yra užversta skundais dėl jų, nes jie neįspėjo klientų apie šį reikalavimą.
Na, tai aš palauksiu, kuo čia baigsis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2024 10 14, 12:46)
Radau, siunčia ir Lietuvą pasiektų per 12 darbo dienų. Del papildomų išlaidų rašo:


Įmečau už 200 Eur - 19 Eur shippas. Nuo sumos nedidėja. Tai visai verta, JEI BŪNA GERŲ KAINŲ, pirkti susimetus bigsmile.gif
Jei tikrai nebus jokių mokesčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 14 spalio 2024 - 14:03
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 14, 16:03)
Įmečau už 200 Eur - 19 Eur shippas. Nuo sumos nedidėja. Tai visai verta, JEI BŪNA GERŲ KAINŲ, pirkti susimetus bigsmile.gif
Jei tikrai nebus jokių mokesčių.

Mane ruela vis permeta į eu puslapį, gal ir jie siunčia į Lt biggrin.gif . Ot faina būtų šiltų batų papirkti biggrin.gif
https://www.ruelala....bc-3955edec5039
Atsakyti


parduodu Australia Luxe Collective tokius batus 7 dydi 95 eur

https://www.ruelala....mp;fromPlp=true
Atsakyti
QUOTE(Amisu @ 2024 10 14, 21:53)
parduodu Australia Luxe Collective tokius batus 7 dydi  95 eur

https://www.ruelala....mp;fromPlp=true

Nori dukra trumpų ryžų. O 7 kokį eu dydį atitinka 37?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 13, 15:11)
Atsimenu, buvo nemažai kalbų apie Dyson vs Xiaomi.
Labai gerai pamenu, kad rašė, jog Xiaomi:
1. Nelaiko batarkė po metų.
2. Krenta atgal šiukšlės.
Dar prieš perkant vyras pasidomėjo, kodėl gali nelaikyti batarkė. O gi todėl, kad ją BŪTINA iškrauti pilnai, tik tada vėl krauti. Praėjūs beveik dviem metams laiko taip pat, kaip pirkta. Nes laikausi šio nurodymo.
Pradėjo mest atgal šiuškles gale siurbimo. Ok, išardyti visada spėsime, atidavėm į garantinį. Pasakė, kad viskas ok, tik reik išvalyti filtrą - 40-50 Eur kažkur. Na, kaip ir kaina nenormali, nes filtras net ne naujas, o tik išvalyti. Vyras per 5 min. išvalė. Jau praėjo nemažai laiko, viskas vėl kaip su nauju. Čia apie XIAOMI. Naudojamas labai intensyviai - kasdien.
Tai va ax.gif

Mes Xiaomi irgi apie pora m. turim. Batarkė laiko gerai, bet natūraliai dažniausiai gaunasi, kad iškraunu iki galo arba beveik galo. Siurbu su galingiausiu, tai jis ilgai nelaiko. Kartais būna, kad labai trumpai pasiurbiam ir ne iki galo išsikrauna. Bet kol kas nieko neatsitiko.
Dėl šiukšlių kritimo atgal, tai man atrodo priklauso nuo to, kaip pastatai. Lyg kai būna labai stačiai, tai krenta truputį. Galvoju gal čia šiuklės, kurios nespėjo nukeliauti iki tos vidinės šiukšlinės. Tai kai baigiu dar kokią sekundę palaikau įjungtą, kad tikrai viskas nueitų.
Pagal kainą tai tikrai gerai. Aš nemokėčiau 500-600eu.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 10 14, 21:08)
Nori dukra trumpų ryžų. O 7 kokį eu dydį atitinka 37?

Nešioju trumpus su 24,5 cm pėda, 7 USA 4u.gif
Atsakyti