Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gavau el. paštu vienkartinį VS nuolaidos kodą 20 proc. Bandau suvęsti, rašo “The coupon is expired” has expired. Review offer details for eligibility dates and times." O gavau šiandien, gal susidūrėt kas? Gal žinot ką daryt, kad pritaikytų tą koduką?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 03, 14:13)
O pildo uniqlo? Mano prekės nebeliko, bet, kartu ir gerai, kad nespėjau, nes būčiau prašovus su dydžiu. Dabar atsirado atsiliepimai.

Pildo, rytais kiek esu pastebèjusi
Atsakyti

aš jau pirkau, virš 100€ tai gavosi nemokamas siuntimas, ir dar galima rasti -10€ koduką
o puslapis šis

Čia rimtai? Nemokamas siuntimas virš 100 eur? Negaliu patikėti, kad padarė nemokamą :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 10 03, 23:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fia" data-cid="73164918" data-time="1727952793"><div><p>aš jau pirkau, virš 100€ tai gavosi nemokamas siuntimas, ir dar galima rasti -10€ koduką
o puslapis <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.uniqlo.com/eu-lt/en/'>šis</a></p></div></blockquote><p>Čia rimtai? Nemokamas siuntimas virš 100 eur? Negaliu patikėti, kad padarė nemokamą 4u.gif​ </p>

Pačiai keista, bet tikrai suteikė ir nemokamą siuntimą. Gal čia kokia akcija buvo smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Na taip, dabar Uniqlo taiko nemokamą net nuo 70€ bigsmile.gif
Įsidejau prekių patikrinimui:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Koks tas -10 kodukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 04, 14:32)
Koks tas -10 kodukas? 4u.gif

Susikurkit su kitu emailu paskyrą, ir atsiųs kaip naujam vartotojui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2024 10 04, 13:36)
Susikurkit su kitu emailu paskyrą, ir atsiųs kaip naujam vartotojui  smile.gif

Man kažkoks būtų kodas dėl slaptažodžio keitimo.
Bet pritrkūko 1 Eur. Ir... tada dingo mano prekė VĖL biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2024 10 04, 13:36)
Susikurkit su kitu emailu paskyrą, ir atsiųs kaip naujam vartotojui  smile.gif


nereikia kito emailo, uztenka paspausti, kad restorinti psw, nes nepamenate. As taip gavau, nes is tikruju pamirsau slaptazodi biggrin.gif
Atsakyti