Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2024 09 16, 08:44)
Sitas labai geras klausimas biggrin.gif man irgi reik... vis brestu, na pas mane kapiliarai, ne venos dar...tai su lazeriu ten juos kazkaip saudo, drauge buvo Northway pas kazkoki amgiochirurga ju, tai patenkinta, tai va ir as laukiau rudens ir planuoju eit kada
Papildyta:

O Eroj ne diodinis kartais? Nes tas sako suds...Na as manau labai individualu tie rezutatai, nes pas mane tikrai toli iki to, kad 2 metu anei plaukelio unsure.gif  unsure.gif ir atrodo gi nesu as kazkokia meska baisi

Irgi į Northway eisi?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 16, 10:43)
Irgi į Northway eisi?

Tai greičiausiai... daugiau nezianu kur, zinau, kad tas kraujagysles vos ne kiekviena grozio klinika naikina, bet kazkaip visgi kraujagysliu chirurgas man rimciau skamba
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 09 16, 07:44)
Sitas labai geras klausimas biggrin.gif man irgi reik... vis brestu, na pas mane kapiliarai, ne venos dar...tai su lazeriu ten juos kazkaip saudo, drauge buvo Northway pas kazkoki amgiochirurga ju, tai patenkinta, tai va ir as laukiau rudens ir planuoju eit kada
Papildyta:

O Eroj ne diodinis kartais? Nes tas sako suds...Na as manau labai individualu tie rezutatai, nes pas mane tikrai toli iki to, kad 2 metu anei plaukelio unsure.gif  unsure.gif ir atrodo gi nesu as kazkokia meska baisi

Man gydytoja sakė, jei plaukuotumas ne hormoninis, tai viskas ok, jei turi problemų, tada rezo nebus.
Eroj ne diodinis. Aleksandrito. Bent jau buvo kai aš dariau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 16 rugsėjo 2024 - 12:41
Gal vilnietė nori jungtis prie lovos užkloto su pagalvių užvalkalais? 53 Eur https://www.karaca.c...ortusu-seti-gri
Atsakyti
Ar jums veikia UNIQLO pardė?Jau ne pirma diena neįeinu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 17, 16:23)
Gal vilnietė nori jungtis prie lovos užkloto su pagalvių užvalkalais? 53 Eur https://www.karaca.c...ortusu-seti-gri

Visai nieko tokie ir dydis geras,tik ne vilnietė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 09 18, 09:37)
Ar jums veikia UNIQLO pardė?Jau ne pirma diena neįeinu ax.gif
Papildyta:

Visai nieko tokie ir dydis geras,tik ne vilnietė  smile.gif

Jau radau porą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 09 18, 09:37)
Ar jums veikia UNIQLO pardė?Jau ne pirma diena neįeinu ax.gif

neveikia unsure.gif
Atsakyti