Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Reikalingos reomendacijos dėl depiliacijų :4u: Kur darėtės, vilnietės? Su kokiu lazeriu rekomenduotumėte? Kiek procedūrų prireikė?

Ačiū!  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 09 10, 22:09)
<p>Reikalingos reomendacijos dėl depiliacijų 4u.gif Kur darėtės, vilnietės? Su kokiu lazeriu rekomenduotumėte? Kiek procedūrų prireikė?</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>

Man geriausi rezultatai po Vitkaus klinikos smile.gif esu bandzius ir kitur, bet ten kazkaip geriausiai man "ima". Aisku nenusiteikit, kad tas rezultatas forever, pasidarot kokias 6 proceduras tai tikrai, paskui kas kokius 4-5 menesius palaikomasias ir taip visa gyvenima, na ir vistiek teks paskutaliot, nenuima 100 proc., bent jau man unsure.gif Esu dabar nusipirkus ta "namudini" Phillips epiliatoriu, ai bet realiai sudas, nuo tu "pramoniniu" efektas tikrai didesnis.
Atsakyti
šiandien pirksiu iš Uniqlo, gal kas norėsite prisijungti pasidalinti siuntimo mokėstį 4u.gif
natalija_vz@yahoo.com
Atsakyti

šiandien pirksiu iš Uniqlo, gal kas norėsite prisijungti pasidalinti siuntimo mokėstį 4u.gif
natalija_vz@yahoo.com

Koks miestas?

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 09 11, 10:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fia" data-cid="73161935" data-time="1726037065"><div><p>šiandien pirksiu iš Uniqlo, gal kas norėsite prisijungti pasidalinti siuntimo mokėstį vartotojo įkelta nuotrauka
<span>natalija_vz@yahoo.com</span></p></div></blockquote><p>Koks miestas?</p>

mazeikiai bet persiusciau pastomatu
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2024 09 11, 10:44)
šiandien pirksiu iš Uniqlo, gal kas norėsite prisijungti pasidalinti siuntimo mokėstį  4u.gif
natalija_vz@yahoo.com

13:00 pirksiu, kad dar norite jungtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 09 11, 08:27)
Man geriausi rezultatai po Vitkaus klinikos smile.gif esu bandzius ir kitur, bet ten kazkaip geriausiai man "ima". Aisku nenusiteikit, kad tas rezultatas forever, pasidarot kokias 6 proceduras tai tikrai, paskui kas kokius 4-5 menesius palaikomasias ir taip visa gyvenima, na ir vistiek teks paskutaliot, nenuima 100 proc., bent jau man unsure.gif  Esu dabar nusipirkus ta "namudini" Phillips epiliatoriu, ai bet realiai sudas, nuo tu "pramoniniu" efektas tikrai didesnis.

Du metus jau nedariau, nei vienc plauks neatauga.
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2024 09 10, 20:09)
<p>Reikalingos reomendacijos dėl depiliacijų 4u.gif Kur darėtės, vilnietės? Su kokiu lazeriu rekomenduotumėte? Kiek procedūrų prireikė?</p><p>Ačiū!  4u.gif </p>

Era esthetic. Dariau gal 6 kartus.
Atsakyti
O gal kas naikinotės venas, kapiliarius? Labiau dėl estetinio vaizdo.
Atsakyti

Du metus jau nedariau, nei vienc plauks neatauga.
Papildyta:
Era esthetic. Dariau gal 6 kartus.

Ačiū! O kiek trunka ta procedūra vieną kartą? Kažkaip atrodo nefaina ten su kai kuriom vietom gulėt :rolleyes:  galvoju ar išdrįsiu  :unsure:​  

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 09 13, 21:00)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73162306" data-time="1726247577"><div><p>Du metus jau nedariau, nei vienc plauks neatauga.
Papildyta:
Era esthetic. Dariau gal 6 kartus.</p></div></blockquote><p>Ačiū! O kiek trunka ta procedūra vieną kartą? Kažkaip atrodo nefaina ten su kai kuriom vietom gulėt rolleyes.gif  galvoju ar išdrįsiu  unsure.gif​  </p>

Valandą su pažastukais. Absoliučiai dafieni kaip ten guli ir atrodai. Visos vienodai guli. Ir niekam neįdomu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 21:44)
O gal kas naikinotės venas, kapiliarius? Labiau dėl estetinio vaizdo.

Sitas labai geras klausimas biggrin.gif man irgi reik... vis brestu, na pas mane kapiliarai, ne venos dar...tai su lazeriu ten juos kazkaip saudo, drauge buvo Northway pas kazkoki amgiochirurga ju, tai patenkinta, tai va ir as laukiau rudens ir planuoju eit kada
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2024 09 13, 21:12)
Du metus jau nedariau, nei vienc plauks neatauga.
Papildyta:
Era esthetic. Dariau gal 6 kartus.

O Eroj ne diodinis kartais? Nes tas sako suds...Na as manau labai individualu tie rezutatai, nes pas mane tikrai toli iki to, kad 2 metu anei plaukelio unsure.gif unsure.gif ir atrodo gi nesu as kazkokia meska baisi
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 09 16, 09:44)
Sitas labai geras klausimas biggrin.gif man irgi reik... vis brestu, na pas mane kapiliarai, ne venos dar...tai su lazeriu ten juos kazkaip saudo, drauge buvo Northway pas kazkoki amgiochirurga ju, tai patenkinta, tai va ir as laukiau rudens ir planuoju eit kada
Papildyta:

O Eroj ne diodinis kartais? Nes tas sako suds...Na as manau labai individualu tie rezutatai, nes pas mane tikrai toli iki to, kad 2 metus anei plaukelio unsure.gif  unsure.gif ir atrodo gi nesu as kazkokia meska baisi

Atsakyti