Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 08 20, 17:41)
Trūksta vieno 4u.gif

Siunčiu🎈
Atsakyti

Gal dar kas renkat Burgą? Arba galiu parinkt. Vilnius, galiu siųst.  Galioja 2+2 nemokamai ir dar -20%.  Man reikalingas dangtelis gaunas 20 eur, perkant 4  :4u:​ 

https://eu.burga.com/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 21 rugpjūčio 2024 - 10:29
QUOTE(Dziugile @ 2024 08 21, 09:27)
<p>Gal dar kas renkat Burgą? Arba galiu parinkt. Vilnius, galiu siųst.  Galioja 2+2 nemokamai ir dar -20%.  Man reikalingas dangtelis gaunas 20 eur, perkant 4  4u.gif​ </p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://eu.burga.com/'>https://eu.burga.com/</a></p>

Aš ir arba galiu parinti arba prisijungti, kadangi nespėjau pries tai🎈
Atsakyti
Anksčiau taip greit burga išsiųsdavo, o dabar - ne... unsure.gif
Atsakyti

Aš ir arba galiu parinti arba prisijungti, kadangi nespėjau pries tai🎈

Kokiu el.paštu galėčiau atsiųsti savo užsakymą?  :4u:​ 

Atsakyti

Sveiki, noreciau 1 burga deklo, kam galiu atsiust uzsakyma?

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2024 08 22, 14:13)
<p>Sveiki, noreciau 1 burga deklo, kam galiu atsiust uzsakyma?</p><p></p>

Galit atsiusti ilonzara (eta) yahoo. Com

Vilniaus raj. Už botanikos sodo. Siuntimas 3.5🎈
Atsakyti

Galit atsiusti ilonzara (eta) yahoo. Com

Vilniaus raj. Už botanikos sodo. Siuntimas 3.5🎈

bet galima bus ir paciai apmoket ir atsiust siuntimo etikete (pastomato)?

Atsakyti

Galit atsiusti ilonzara (eta) yahoo. Com Vilniaus raj. Už botanikos sodo. Siuntimas 3.5🎈
Gal būtų galimybė kažkur mieste atsiimt? :huh2:​    Arba aš galiu rinkt :rolleyes:  atsiimt galima Vilnius Outlet, Pilaitė-Zujūnai, Fabijoniškės, Jasinskio g.  :4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 22 rugpjūčio 2024 - 16:22
QUOTE(hollie @ 2024 08 22, 14:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="D'esire" data-cid="73160281" data-time="1724333645"><div><p>Galit atsiusti ilonzara (eta) yahoo. Com

Vilniaus raj. Už botanikos sodo. Siuntimas 3.5🎈</p></div></blockquote><p>bet galima bus ir paciai apmoket ir atsiust siuntimo etikete (pastomato)?</p>

Taip, tinka lp arba omniva🎈
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2024 08 22, 15:00)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="D" data-cid="73160281" data-time="1724333645"> Galit atsiusti ilonzara (eta) yahoo. Com Vilniaus raj. Už botanikos sodo. Siuntimas 3.5🎈</blockquote> Gal būtų galimybė kažkur mieste atsiimt? huh.gif​    Arba aš galiu rinkt rolleyes.gif  atsiimt galima Vilnius Outlet, Pilaitė-Zujūnai, Fabijoniškės, Jasinskio g.  4u.gif

Kolkas kol ne mokslo metai, tai mieste retai būnu🎈
Atsakyti

Taip, tinka lp arba omniva🎈
Papildyta:
Kolkas kol ne mokslo metai, tai mieste retai būnu🎈

Kada planuojat pirkt?

nes dukra dar renkasi....

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2024 08 22, 19:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="D'esire" data-cid="73160284" data-time="1724336762"><div><p>Taip, tinka lp arba omniva🎈
Papildyta:
Kolkas kol ne mokslo metai, tai mieste retai būnu🎈</p></div></blockquote><p>Kada planuojat pirkt?</p><p>nes dukra dar renkasi....</p>

Reikia dar 3 dangtelių🎈 kolkas niekas neprisijungė🎈 tai laukiu
Atsakyti