Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Ačiū visoms už atsakymus dėl Vinted 4u.gif mano situacija išsisprendė taip: ji prisijungė ir parašė, kad nebuvo Lenkijoj tuo metu. Kai ji prisijungė, rodė, kad siunta išsiųsta man. Siuntinukas atėjo, gavau iš DPD pranešimą, ir kas įdomiausia, tai mūsų pokalbiuose parodė, kad siunta pristatyta, laukite, kol patvirtins pirkėjas, kad viskas ok. Aišku sandorį ji sustabdė, gavau pranešimą iš Vinted, kad su manim susisieks ir taip laukiam jau gerą savaitę, jos pinigai rezervuoti ir niekas nevyksta. Bet pasitaikė normali pirkėja, sukūriau naują skelbimą ir ji nupirko juos. Siunta jau pas ją. O iš Vinted vis dar jokio atsakymo, pinigai pas ją rezervuoti ar nuskaičiuoti, o ir pas mane piniginėj rašo, kad yra laukančių mokėjimų, t.y. rodo tą sumą, kur ji pirko pirmą kartą rolleyes.gif
Atsakyti
Moterys, rekomenduokit plauku tiesinimo znyples ir plauku dziovintuva (Dysono ne, uz tiek feno neiperku biggrin.gif), atejo laikas pakeist moraliska pasenus savo 15 metu senumo "technika" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 07 15, 09:38)
Moterys, rekomenduokit plauku tiesinimo znyples ir plauku dziovintuva (Dysono ne, uz tiek feno neiperku biggrin.gif), atejo laikas pakeist moraliska pasenus savo 15 metu senumo "technika" biggrin.gif

BaByliss man kirpėja rekomendavo (pati dėstytoja toje srituyje).
Bandei Dyson? Nes pabandžius - kalėdom norisi lotuliukas.gif Aš turiu tris plaukus, bet, jei keisčiau, tikrai labai didelė dilema būtų.
Geriau jų nebandyti biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, per kiek laiko reserved atsiunčia internetu prekes?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 07 16, 08:28)
Merginos, per kiek laiko reserved atsiunčia internetu prekes?

Labai visaip, aš tai laukiu papildomos off ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 07 16, 08:49)
Labai visaip, aš tai laukiu papildomos off ax.gif

Nebeturiu laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 07 15, 12:30)
BaByliss man kirpėja rekomendavo (pati dėstytoja toje srituyje).
Bandei Dyson? Nes pabandžius - kalėdom norisi  lotuliukas.gif Aš turiu tris plaukus, bet, jei keisčiau, tikrai labai didelė dilema būtų.
Geriau jų nebandyti  biggrin.gif

Nebandziau... Bet 500 euriuku visiskai nemotyvuoja ta daryti biggrin.gif biggrin.gif
Nu va ta Babyliss 10 metu senumo as ir turiu... manau updatinsiu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 07 16, 09:28)
Merginos, per kiek laiko reserved atsiunčia internetu prekes?



Užsakiau liepos 9 d., 14 d. gavau žinutę, kad išsiuntė ir siuntą gausiu per 3 d.d., tai vėlausiai ryt turėtų atkeliaut. Vadinasi apytiksliai 8 d.
Nežinau per kiek laio ateina jei užsakai į pardę, bet kai aš pirkau, vienintelė pardė, kurioje buvo galima atsiimti buvo Šiauliuose 🥺😵
Atsakyti

BaByliss man kirpėja rekomendavo (pati dėstytoja toje srituyje).
Bandei Dyson? Nes pabandžius - kalėdom norisi lotuliukas.gifAš turiu tris plaukus, bet, jei keisčiau, tikrai labai didelė dilema būtų.
Geriau jų nebandyti biggrin.gif

o gal jau ir modelį išsirinkote? Patarkite man prašau! Ačiū

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2024 07 16, 16:05)
Užsakiau liepos 9 d., 14 d. gavau žinutę, kad išsiuntė ir siuntą gausiu per 3 d.d., tai vėlausiai ryt turėtų atkeliaut. Vadinasi apytiksliai 8 d.
Nežinau per kiek laio ateina jei užsakai į pardę, bet kai aš pirkau, vienintelė pardė, kurioje buvo galima atsiimti buvo Šiauliuose 🥺😵

Su tuo Reservu kaip Dievas duos... Buna tikrai suma sumarum daugiau nei savaite lauki, kol gausi... pardej atsiemimo labai daznai gaidziai neduoda per sale unsure.gif Bet va paskutinius pora uzsakymu gan greit gavau, va ir dabar- uzsakiau pirmadieni, vakar gavau meila, kad issiusta, tai manau koki penktadieni tikrai gausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 17 liepos 2024 - 07:54
QUOTE(fantik @ 2024 07 17, 07:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="73156362" data-time="1721032254"><div><p>BaByliss man kirpėja rekomendavo (pati dėstytoja toje srituyje).
Bandei Dyson? Nes pabandžius - kalėdom norisi vartotojo įkelta nuotraukaAš turiu tris plaukus, bet, jei keisčiau, tikrai labai didelė dilema būtų.
Geriau jų nebandyti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>o gal jau ir modelį išsirinkote? Patarkite man prašau! Ačiū
</p>

Nea unsure.gif

...

Aš tai su zalando turiu jau tradiciją. Tik prisisakau visko ir pyst, būtinai sekančią dieną išmeta nuolaidos kodą. Nu kas per sutapimai frusty.gif
Atsakyti
Gal kas turit Ferrli dziovintuva arba tiesintuva? smile.gif Kad cia per brandas isvis, niekur apart LT jo nerandu net unsure.gif Cia kazkoks ala Dysono biudzetinis variantas?
https://shopbysiegel...arikliu-juodas/
Atsakyti