Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Mikolaikose vandens parkas man labai patiko, nes labai šilta, erdvu, veiklos irgi pakako, žmonių mažai. Net savų rankšluosčių nereikia - duoda.
Per Velykų atostogas buvo tuščia, aišku, pats miestelis irgi neveikiantis, jei ne sezono metu. Paskutinį kartą Druskininkuose sušalau.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 02 09, 09:25)
Mikolaikose vandens parkas man labai patiko, nes labai šilta, erdvu, veiklos irgi pakako, žmonių mažai. Net savų rankšluosčių nereikia - duoda.
Per Velykų atostogas buvo tuščia, aišku, pats miestelis irgi neveikiantis, jei ne sezono metu. Paskutinį kartą Druskininkuose sušalau.

As esu jame buvus dar pati paaugle budama, kazi nuo tu laiku kas pasikeite? rolleyes.gif nes man musu Druskininku tikrai fainesnis...ir salta tai nebuvo kai mes buvom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainyte @ 2024 02 09, 01:13)
O nooòoo. Suntago tik ne per vaikų atostogas. Neesu gyvenime maciusi vienoj krūvoj tiek zmonių. Veiklos labai mazai. Dziakuzi 1. Tik stovimą vietą radau, daugiau nėjau. Visur eilės. Per pietus prie maisto po 1.5val stovi zmones eilėje. Kaina neadekvati, už tokią mišrainę. Bangų baseine, kad įeit giliau, reikia prasistumdyti su zmonem. Ten turėtų ribot zmonių kiekį. Kur gultai po palmėmis-pigus laminatas, kaip ciuozykloj, nei basam nei su sliopkėm nepaeiti. Mano 9metis sakė, daugiau cia niekada. Geriau vichy, Druskininkuose. Buvom gruodzio 31d. Gyvenom Warsuvoj Hiltone. Dvigubai pigiau uz tuos namukus.

Ojei, čia jau mums būtų per didelis išbandymas tokios eilės biggrin.gif Galvojau per ilgąjį kovo savaitgalį važiuoti, nes jaučiu Druskininkuose irgi bus pilna, bet reikės kitko pasiieškoti. Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 09 vasario 2024 - 09:27
QUOTE(Ainyte @ 2024 02 09, 01:13)
O nooòoo. Suntago tik ne per vaikų atostogas. Neesu gyvenime maciusi vienoj krūvoj tiek zmonių. Veiklos labai mazai. Dziakuzi 1. Tik stovimą vietą radau, daugiau nėjau. Visur eilės. Per pietus prie maisto po 1.5val stovi zmones eilėje. Kaina neadekvati, už tokią mišrainę. Bangų baseine, kad įeit giliau, reikia prasistumdyti su zmonem. Ten turėtų ribot zmonių kiekį. Kur gultai po palmėmis-pigus laminatas, kaip ciuozykloj, nei basam nei su sliopkėm nepaeiti. Mano 9metis sakė, daugiau cia niekada. Geriau vichy, Druskininkuose. Buvom gruodzio 31d. Gyvenom Warsuvoj Hiltone. Dvigubai pigiau uz tuos namukus.


Suntago paliko man neužmirštamą įspūdį biggrin.gif
Rekomenduoju jei mėgstate šurmulį, laaabai daug žmonių kai neįmanoma net judėti. Triukšmo lygis, viršija visas ribas.
Ten yra 3 lygiai, pirmas visiems, būtent tą vietą pavadinau tikru pragaru. Antras tai relakso zona, ten tikrai ok, vietos yra, niekas nesitrina, didžiulis baseinas, bet ten negalima su vaikais visiškai. Ir trečias lygis tai pirčių zona biggrin.gif žinokit pirmą kartą pamačiau vieša vieta kur negalima eiti su maudymukais labai griežtai tikrina, galima tik nuogam, arba nuogas + rankšluostis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rankšluosčiai mokami apie 10 eur lyg. Ir tikrai viduje vaikšto visiškai nuogi vyrai ))))
Jei ten ir eiti, tai tik po piet, bus mažiau žmonių, o iš ryto vos ne autobusais atvažiuoja.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 02 09, 10:10)
As esu jame buvus dar pati paaugle budama, kazi nuo tu laiku kas pasikeite? rolleyes.gif nes man musu Druskininku tikrai fainesnis...ir salta tai nebuvo kai mes buvom smile.gif

Aš ir nesakau, kad ten fainesnis, nors tikrai labai panašu į Druskininkų. Posto esmė buvo, kad ten tinka norintiems ramybės ir tikrai neblogas variantas.
Buvau pernai per Velykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 vasario 2024 - 10:54
QUOTE(nieko_sau @ 2024 02 09, 12:12)
Suntago paliko man neužmirštamą įspūdį  biggrin.gif
Rekomenduoju jei mėgstate šurmulį, laaabai daug žmonių kai neįmanoma net judėti. Triukšmo lygis, viršija visas ribas.
Ten yra 3 lygiai, pirmas visiems, būtent tą vietą pavadinau tikru pragaru. Antras tai relakso zona, ten tikrai ok, vietos yra, niekas nesitrina, didžiulis baseinas, bet ten negalima su vaikais visiškai. Ir trečias lygis tai pirčių zona  biggrin.gif žinokit pirmą kartą pamačiau vieša vieta kur negalima eiti su maudymukais labai griežtai tikrina, galima tik nuogam, arba nuogas + rankšluostis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Rankšluosčiai  mokami apie 10 eur  lyg. Ir tikrai viduje vaikšto visiškai nuogi vyrai ))))
Jei ten ir eiti, tai tik po piet, bus mažiau žmonių, o iš ryto vos ne autobusais atvažiuoja.

Oi tai jus nebuvot uzsieny pirtyse biggrin.gif biggrin.gif nes ten visur nuogi, as tai pripratus... Vokietijoj, Austrijoj, Suomijoj, Italijoj (nors ne taip grieztai cia)...
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2024 02 09, 11:12)
Suntago paliko man neužmirštamą įspūdį  biggrin.gif
Rekomenduoju jei mėgstate šurmulį, laaabai daug žmonių kai neįmanoma net judėti. Triukšmo lygis, viršija visas ribas.
Ten yra 3 lygiai, pirmas visiems, būtent tą vietą pavadinau tikru pragaru. Antras tai relakso zona, ten tikrai ok, vietos yra, niekas nesitrina, didžiulis baseinas, bet ten negalima su vaikais visiškai. Ir trečias lygis tai pirčių zona  biggrin.gif žinokit pirmą kartą pamačiau vieša vieta kur negalima eiti su maudymukais labai griežtai tikrina, galima tik nuogam, arba nuogas + rankšluostis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Rankšluosčiai  mokami apie 10 eur  lyg. Ir tikrai viduje vaikšto visiškai nuogi vyrai ))))
Jei ten ir eiti, tai tik po piet, bus mažiau žmonių, o iš ryto vos ne autobusais atvažiuoja.

Papildyta:
QUOTE(nieko_sau @ 2024 02 09, 11:12)
Suntago paliko man neužmirštamą įspūdį  biggrin.gif
Rekomenduoju jei mėgstate šurmulį, laaabai daug žmonių kai neįmanoma net judėti. Triukšmo lygis, viršija visas ribas.
Ten yra 3 lygiai, pirmas visiems, būtent tą vietą pavadinau tikru pragaru. Antras tai relakso zona, ten tikrai ok, vietos yra, niekas nesitrina, didžiulis baseinas, bet ten negalima su vaikais visiškai. Ir trečias lygis tai pirčių zona  biggrin.gif žinokit pirmą kartą pamačiau vieša vieta kur negalima eiti su maudymukais labai griežtai tikrina, galima tik nuogam, arba nuogas + rankšluostis  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Rankšluosčiai  mokami apie 10 eur  lyg. Ir tikrai viduje vaikšto visiškai nuogi vyrai ))))
Jei ten ir eiti, tai tik po piet, bus mažiau žmonių, o iš ryto vos ne autobusais atvažiuoja.

Mes buvom beveik nuo atidarymo iki uzdarymo, nieks nesikeite. Tik vakarop nebuvo eiles prie maisto . As irgi pamaniau, kad antroj zonoj gal būtų ką veikti, bet gi su vaiku neleidzia.apie pirtis girdėjau-kazkoks durnių laivas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainyte: 09 vasario 2024 - 11:41

Gal turit rekomendacijų plaukų tiesinimo žnyplėms? Kokios firmos žiūrėt? Reikia nebrangių, iki 60 eur :rolleyes: 

ačiū :4u: 

Atsakyti

parduodu is yoox pirkti aulinukai odiniai US 7, 37 dydzio 55 eur su siuntimu per pastomata

https://www.part.lt/...461e784c961.jpg
[/quote]
Atsakyti
Sveikos, gal kas rekomenduosit gerą vaikų neurologą su siuntimu kad priimtų. Kokiose kauno klinikose tikriausia negalima registruotis, nes ten jau 3 lygio ar kaip 🤔 mums pediatras rašo siuntimą. Mes iš šiaulių, bet čia tai nieko nėra. Gal kokiam kaune ar klaipėdoje 🤔 vilnius toloka 🫣 ačiū, jei kas patarsit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 13 vasario 2024 - 15:22
Gal yra planuojančių daryti užsakymą iš Marks and Spencers ?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 13, 16:21)
Sveikos, gal kas rekomenduosit gerą vaikų neurologą su siuntimu kad priimtų. Kokiose kauno klinikose tikriausia negalima registruotis, nes ten jau 3 lygio ar kaip 🤔 mums pediatras rašo siuntimą. Mes iš šiaulių, bet čia tai nieko nėra. Gal kokiam kaune ar klaipėdoje 🤔 vilnius toloka 🫣 ačiū, jei kas patarsit

labai priklauso kokia problema. Jei bendrai pradėt - tai prisijungiat prie esveikatos IPR - klaipėdoj yra po 2sav. - ir prašom registruotis
O jei norit Kaune - tai galima dar ir šiandien ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 13 vasario 2024 - 17:55