Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Aš perku internetu gal 90% dalykų. Išsigooglinu geriausias kainas. Turiu kelias mėgstamiausias pardes, kur žinau, kad tiks kokybė ir dydžiai, tarkim uniqlo. Dar perku iš zalando, boozt, aboutyou, kur grąžinimas nemokamas. Būna, kad netinka, grąžinu, pasitaiko, kad ir viską  :unsure:  Bet šiaip einu į ofisą tik vieną dieną per savaitę, tai kiek ten reikia tų šmutkių  :rolleyes:

Bet tarkim vyrui praktiškai niekas netinka, ką internetu perku 😄

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 07 vasario 2024 - 22:03
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 19:55)
Kai mes labai brangių firmų neperkam, tai usa netinka. Siuntimai, persiuntimai Lietuvoje bei tarpininkavimo mokesčiai būtų vos ne didesni nei rūbo kaina 😆 perkant labai brangių firmų, aišku, apsimokėtų.

Su patirtim galima ir iš USA labai nebrangiai apsipirkti, bet tai turi patikti, sekti, domėtis.
Pvz EU kašmyrų be šansų nusipirkti. O iš USA - kaip LT sintetiniai kainuoja, jei gerai ieškai.
Mano visi džinsai iš USA. Žiauriai ilgai nedrįsau pirkti, bet viskas laaabai puikiai su jais gavosi. O iš LT džinsų - be šansų prisitaikyti.
Bet vat batus tik LT jau stengiuosi. Nes ir sunkūs, ir jau nepataikius su dydžiu nepanešiosi, aip kokio džempo (plius minus bele biggrin.gif ) Dar Turkijos ILVI patinka.
Kai negali pasimatuoti, juk visai normalu, kad grąžini. O kaip kitaip?
Vat mane labiau baldų pirkimas trikdo. Perki internetu, gavęs sudedi ir psio, sudėtas - negali grąžinti. Kosmosas man kažkoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 18:55)
Kai mes labai brangių firmų neperkam, tai usa netinka. Siuntimai, persiuntimai Lietuvoje bei tarpininkavimo mokesčiai būtų vos ne didesni nei rūbo kaina 😆 perkant labai brangių firmų, aišku, apsimokėtų.

Aš visas tas vadinamas "brangias firmas" jūsų vadinamas iš USA nusiperku už tą kainą, kurią jūs čia mokat už tuos pigius. Užtat nei vieno rūbo nereik niekada grąžint, nebent prašauni dydį, bet ir tai jau labai retai.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gal yra koks papildomas kodukas EUROVAISTINĖJE? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 02 08, 08:15)
Aš visas tas vadinamas "brangias firmas" jūsų vadinamas iš USA nusiperku už tą kainą, kurią jūs čia mokat už tuos pigius. Užtat nei vieno rūbo nereik niekada grąžint, nebent prašauni dydį, bet ir tai jau labai retai.


Pritariu 100 procentų, kokiom kainom esam prisipirkusios USA prekių, Europoje būtų labai sudėtinga rasti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypass: 08 vasario 2024 - 10:05
QUOTE(ingulka7 @ 2024 02 08, 08:57)
Labas rytas  4u.gif
Gal yra koks papildomas kodukas EUROVAISTINĖJE?  ax.gif

5 € nuolaida WBF180LT5

GWF24V84 turi būti lyg 29 € krepšelis ir daugiau
gal dar galioja,pabandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2024 02 08, 10:57)
Labas rytas  4u.gif
Gal yra koks papildomas kodukas EUROVAISTINĖJE?  ax.gif


Pabandykit, gal dar galioja

GWF24V84 -12%, perkant min. už 29 EUR.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2024 02 08, 11:33)
5 € nuolaida WBF180LT5

GWF24V84 turi būti lyg 29 € krepšelis ir daugiau
gal dar galioja,pabandyk  smile.gif

Labai ačiū smile.gif 5 EUR nuolaida suveikė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasamal @ 2024 02 08, 11:34)
Pabandykit, gal dar galioja

GWF24V84 -12%, perkant min. už 29 EUR.

Šitas jau nebegalioja verysad.gif
Atsakyti
Aš truputį ne į temą. Gal kas buvę Lenkijoje Suntago akvaparke? Ar yrą ką ten veikti 4m vaikui, žemesniam nei 1.2m ūgio. Kiek žiūriu dauguma čiuožyklų nuo 1.2m, o mažesniems tik 1 kūdikių baseinas, su labai mažom čiuožyklom.
Be to jei gyveni Suntago village, ar galima ateiti grįžti iš akvaparko belekiek kartų per dieną, panašiai kaip Druskininkų akvaparke?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 12:48)
Norėjau paklausti, kaip jums pavyksta nusipirkti sau rūbus bei avalynę internetu? Ar dažnai liekat nepatenkintos? Dažnai grąžinat? Aš niekaip neišmokstu apsiprekinti internetu. Internete atrodo radau būten to, ko noriu. Gaunu nesamonę.

Todel,kad paskutiniu metu labai viskas visur suprasteje. Dydziu nebeeina suprasti,a la viskas oversaizai. Ir siaip pradejo siuti kazkokius padidintus drabuzius. Pirkau kailinius S,kaip maisas,nusipirkau XS nu irgi pusmaisis. Jau pradedu galvot reik iskart po kelis dydzius pirkt.
Atsakyti
Per kiek laiko dabar ateina Reservedas? Gal jau greičiau dabar?
Pirkau virš 85 ir vis tiek mokamas siuntimas.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2024 02 08, 15:42)
Aš truputį ne į temą. Gal kas buvę Lenkijoje Suntago akvaparke? Ar yrą ką ten veikti 4m vaikui, žemesniam nei 1.2m ūgio. Kiek žiūriu dauguma čiuožyklų nuo 1.2m, o mažesniems tik 1 kūdikių baseinas, su labai mažom čiuožyklom.
Be to jei gyveni Suntago village, ar galima ateiti grįžti iš akvaparko belekiek kartų per dieną, panašiai kaip Druskininkų akvaparke?


QUOTE(Auruma @ 2024 02 08, 15:42)
Aš truputį ne į temą. Gal kas buvę Lenkijoje Suntago akvaparke? Ar yrą ką ten veikti 4m vaikui, žemesniam nei 1.2m ūgio. Kiek žiūriu dauguma čiuožyklų nuo 1.2m, o mažesniems tik 1 kūdikių baseinas, su labai mažom čiuožyklom.
Be to jei gyveni Suntago village, ar galima ateiti grįžti iš akvaparko belekiek kartų per dieną, panašiai kaip Druskininkų akvaparke?

O nooòoo. Suntago tik ne per vaikų atostogas. Neesu gyvenime maciusi vienoj krūvoj tiek zmonių. Veiklos labai mazai. Dziakuzi 1. Tik stovimą vietą radau, daugiau nėjau. Visur eilės. Per pietus prie maisto po 1.5val stovi zmones eilėje. Kaina neadekvati, už tokią mišrainę. Bangų baseine, kad įeit giliau, reikia prasistumdyti su zmonem. Ten turėtų ribot zmonių kiekį. Kur gultai po palmėmis-pigus laminatas, kaip ciuozykloj, nei basam nei su sliopkėm nepaeiti. Mano 9metis sakė, daugiau cia niekada. Geriau vichy, Druskininkuose. Buvom gruodzio 31d. Gyvenom Warsuvoj Hiltone. Dvigubai pigiau uz tuos namukus.
Atsakyti