Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Siunciat prekes ne i Lt, o nurodot nuomos adresą-tarpininkams. Jie atveza į Lt. Mokat pagal svorį. Esant siuntai Lt, pasirenkat ar atsiimat tarpininkų sandėliuose, ar norit gaut pastomatu, kurjeriu. Jei siustis is De man pigiausi atrodo atvyko.lt. jei is Pl, siunciuosi per wepack.lt. Jei is Fr, It per pirk.eu. Įkainius, pristatymo laiką pasiziurekit jų puslapiuose.

Labai išsamus paaiškinimas. Ačiū  :friends: Gal galit pasidalinti, iš kokių parduotuvių perkat? Perku tik iš tų, kurios siunčia į LT. 

Atsakyti
gal kas uzmate paaugliskų ryskiai melynų berankovių marškinelių?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

gal kas uzmate paaugliskų ryskiai melynų berankovių marškinelių?
61X3DbCcopL._AC_SL1500_.jpg

Gal kas iš šių tiktų?  :) 

https://www.next.lt/...2/240575#240575

https://www.marksand...5641&quantity=1

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 02 05, 22:21)
ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2024 02 05, 09:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ainyte" data-cid="73132144" data-time="1707065515"><div><p>Siunciat prekes ne i Lt, o nurodot nuomos adresą-tarpininkams. Jie atveza į Lt. Mokat pagal svorį. Esant siuntai Lt, pasirenkat ar atsiimat tarpininkų sandėliuose, ar norit gaut pastomatu, kurjeriu. Jei siustis is De man pigiausi atrodo atvyko.lt. jei is Pl, siunciuosi per wepack.lt. Jei is Fr, It per pirk.eu. Įkainius, pristatymo laiką pasiziurekit jų puslapiuose.</p></div></blockquote><p>Labai išsamus paaiškinimas. Ačiū  friends.gif Gal galit pasidalinti, iš kokių parduotuvių perkat? Perku tik iš tų, kurios siunčia į LT. </p>

Neprisirisus prie konkreciu pard. Ziuriu konkrecia prekę, kur pigiausiai paruoda, pasiskaiciuoju ir perku. Gal is amazon.de dazniausiai. Kosmetika siunciausi is easycosmetics.de, notino.pl, itališkų psl. Is lenkiskų vaistinių ir tt.
Pasiskaitinekit tema, nes neesu didelė pirkėja as smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kaip jums pavyksta nusipirkti sau rūbus bei avalynę internetu? Ar dažnai liekat nepatenkintos? Dažnai grąžinat? Aš niekaip neišmokstu apsiprekinti internetu. Internete atrodo radau būten to, ko noriu. Gaunu nesamonę. Arba netinka dydis nors perku pagal savo dydį. Pirkau žieminę striukę sūnui gavau kažkokią nesamoningą. Pūkus traukianti, apsivėlusi ir visai ne žieminė. Grąžinau. Pastoviai vis kažkas negerai. Dažniausia ne tokio audinio tikiuosi arba ant manekeno visai kitaip žiūrisi. Pirkau sau džinsus. Gavau tokius kaip į bulviakasį eit audinys kietas kaip senovinio džinso. nors foto tokios gražios buvo ir sudėtis medvilnė su elastanu. Trenigines kelnes kiek perku sūnui irgi gaunu drapanas 😆 gerai, kad tam mano bernui nesvarbu dar 😁 sūnui džinsus nupirkau tai per plotį 1.5 jo gali įlįsti. Susiaurinau su tom gumikėm kur viduj yra tai kaip prisikakojęs atrodo. Blogiausia, kad nenuvažiuosi pasimatuot, nes iki šiaulių keliasdešimt km o ir ten tų parduotuvių nekažką. Galvoju, ar manęs tos parduotuvės, kur nemokamai grąžinti galima, neužbanins kada 😆 jau kartais galvoju mamos adresu ir kortele pradėt pirkt 😁 iš dešimt daiktų penkis reik grąžint o ir tais penkiais nelabai džiaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 14:48)
Norėjau paklausti, kaip jums pavyksta nusipirkti sau rūbus bei avalynę internetu? Ar dažnai liekat nepatenkintos? Dažnai grąžinat? Aš niekaip neišmokstu apsiprekinti internetu. Internete atrodo radau būten to, ko noriu. Gaunu nesamonę. Arba netinka dydis nors perku pagal savo dydį. Pirkau žieminę striukę sūnui gavau kažkokią nesamoningą. Pūkus traukianti, apsivėlusi ir visai ne žieminė. Grąžinau. Pastoviai vis kažkas negerai. Dažniausia ne tokio audinio tikiuosi arba ant manekeno visai kitaip žiūrisi. Pirkau sau džinsus. Gavau tokius kaip į bulviakasį eit audinys kietas kaip senovinio džinso. nors foto tokios gražios buvo ir sudėtis medvilnė su elastanu. Trenigines kelnes kiek perku sūnui irgi gaunu drapanas 😆 gerai, kad tam mano bernui nesvarbu dar 😁 sūnui džinsus nupirkau tai per plotį 1.5 jo gali įlįsti. Susiaurinau su tom gumikėm kur viduj yra tai kaip prisikakojęs atrodo. Blogiausia, kad nenuvažiuosi pasimatuot, nes iki šiaulių keliasdešimt km o ir ten  tų parduotuvių nekažką. Galvoju, ar manęs tos parduotuvės, kur nemokamai grąžinti galima, neužbanins kada 😆 jau kartais galvoju mamos adresu ir kortele pradėt pirkt 😁 iš dešimt daiktų  penkis reik grąžint o ir tais penkiais nelabai džiaugiuosi.

Nesukit galvos, neuzbanins biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mano vyras irgi man "grasina", kad parduotuviu vietoj jis mane uzbanintu biggrin.gif biggrin.gif mano internetu pirktu kokiu 90 proc smutkiu keliauja atgal biggrin.gif biggrin.gif lygiai del to paties, nes foto atrodo vienaip, o gauni atrodo bile zino ka blink.gif na, nebent is "atkaltu" pardu tokiu kaip Zara, Reserved, koks Lindex tai daugmaz tinka, nors visko buna ir su dydziais ir su audiniais, modeliais... batu stengiuos internetu nepirkt, man reik matuotis, problemiskos mano pedos. Siaip perku tik is ten, i kur paskui galima grazint greitai, nemokamai arba nebrangiai.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2024 02 07, 13:03)
Nesukit galvos, neuzbanins biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif mano vyras irgi man "grasina", kad parduotuviu vietoj jis mane uzbanintu biggrin.gif  biggrin.gif mano internetu pirktu kokiu 90 proc smutkiu keliauja atgal biggrin.gif  biggrin.gif lygiai del to paties, nes foto atrodo vienaip, o gauni atrodo bile zino ka blink.gif na, nebent is "atkaltu" pardu tokiu kaip Zara, Reserved, koks Lindex tai daugmaz tinka, nors visko buna ir su dydziais ir su audiniais, modeliais... batu stengiuos internetu nepirkt, man reik matuotis, problemiskos mano pedos. Siaip perku tik is ten, i kur paskui galima grazint greitai, nemokamai arba nebrangiai.

Aš irgi grąžinčiau kokį 90%, bet mano pacanui beveik viskas sueina 😆
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 13:48)
Norėjau paklausti, kaip jums pavyksta nusipirkti sau rūbus bei avalynę internetu? Ar dažnai liekat nepatenkintos? Dažnai grąžinat? Aš niekaip neišmokstu apsiprekinti internetu. Internete atrodo radau būten to, ko noriu. Gaunu nesamonę. Arba netinka dydis nors perku pagal savo dydį. Pirkau žieminę striukę sūnui gavau kažkokią nesamoningą. Pūkus traukianti, apsivėlusi ir visai ne žieminė. Grąžinau. Pastoviai vis kažkas negerai. Dažniausia ne tokio audinio tikiuosi arba ant manekeno visai kitaip žiūrisi. Pirkau sau džinsus. Gavau tokius kaip į bulviakasį eit audinys kietas kaip senovinio džinso. nors foto tokios gražios buvo ir sudėtis medvilnė su elastanu. Trenigines kelnes kiek perku sūnui irgi gaunu drapanas 😆 gerai, kad tam mano bernui nesvarbu dar 😁 sūnui džinsus nupirkau tai per plotį 1.5 jo gali įlįsti. Susiaurinau su tom gumikėm kur viduj yra tai kaip prisikakojęs atrodo. Blogiausia, kad nenuvažiuosi pasimatuot, nes iki šiaulių keliasdešimt km o ir ten  tų parduotuvių nekažką. Galvoju, ar manęs tos parduotuvės, kur nemokamai grąžinti galima, neužbanins kada 😆 jau kartais galvoju mamos adresu ir kortele pradėt pirkt 😁 iš dešimt daiktų  penkis reik grąžint o ir tais penkiais nelabai džiaugiuosi.

Man irgi tas pats doh.gif Daugiau gražinu negu pasilieku, nes kartais tokias nesąmones gaunu, nors foto atrodė normaliai ir dar sudėti bei aprašymą pasižiūriu. Atsibosta atgal gražinti.
Bandau atrasti kažkokius brandus, kurie tinka.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 02 07, 12:48)
Norėjau paklausti, kaip jums pavyksta nusipirkti sau rūbus bei avalynę internetu? Ar dažnai liekat nepatenkintos? Dažnai grąžinat? Aš niekaip neišmokstu apsiprekinti internetu. Internete atrodo radau būten to, ko noriu. Gaunu nesamonę. Arba netinka dydis nors perku pagal savo dydį. Pirkau žieminę striukę sūnui gavau kažkokią nesamoningą. Pūkus traukianti, apsivėlusi ir visai ne žieminė. Grąžinau. Pastoviai vis kažkas negerai. Dažniausia ne tokio audinio tikiuosi arba ant manekeno visai kitaip žiūrisi. Pirkau sau džinsus. Gavau tokius kaip į bulviakasį eit audinys kietas kaip senovinio džinso. nors foto tokios gražios buvo ir sudėtis medvilnė su elastanu. Trenigines kelnes kiek perku sūnui irgi gaunu drapanas 😆 gerai, kad tam mano bernui nesvarbu dar 😁 sūnui džinsus nupirkau tai per plotį 1.5 jo gali įlįsti. Susiaurinau su tom gumikėm kur viduj yra tai kaip prisikakojęs atrodo. Blogiausia, kad nenuvažiuosi pasimatuot, nes iki šiaulių keliasdešimt km o ir ten  tų parduotuvių nekažką. Galvoju, ar manęs tos parduotuvės, kur nemokamai grąžinti galima, neužbanins kada 😆 jau kartais galvoju mamos adresu ir kortele pradėt pirkt 😁 iš dešimt daiktų  penkis reik grąžint o ir tais penkiais nelabai džiaugiuosi.

Aš perku internetu jau kokia 17 metų ir beveik viską iš Amerikos.Pirma skaitau atsiliepimus, bent amerikiečiai daug rašo atsiliepimų, dar temoje merginos pasidalina nuomone.Jau atsirinkusi brandus kurie patinka. Pasitaiko vienas kitas, kas netinka, nepatinka. Visa šeima aprengta.😊
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2024 02 07, 16:39)
Aš perku internetu jau kokia 17 metų ir beveik viską iš Amerikos.Pirma skaitau atsiliepimus, bent amerikiečiai daug rašo atsiliepimų, dar temoje merginos pasidalina nuomone.Jau atsirinkusi brandus kurie patinka. Pasitaiko vienas kitas, kas netinka, nepatinka. Visa  šeima aprengta.😊

Kai mes labai brangių firmų neperkam, tai usa netinka. Siuntimai, persiuntimai Lietuvoje bei tarpininkavimo mokesčiai būtų vos ne didesni nei rūbo kaina 😆 perkant labai brangių firmų, aišku, apsimokėtų.
Atsakyti

Batraiščiai, kurių nereikia užsirišti :rolleyes: kokie pasiteisino? Su fiksatorium ar be? Kur ieškot?

Gal pirkę iš aliexpress? :rolleyes: 

Atsakyti