Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Elena_Elena @ 2024 01 26, 22:13)
<p>Sveikos. Pasidalinkite kvepalais creme de la creme parduotuveje. Gal turite patarimų renkantis? Domina gaivesni smile.gif </p><p></p><p></p>


Pabandykite Marc-Antoine Barrois Ganymede
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2024 01 27, 18:37)
dazniausiai aptekagemini.pl

Prisijungčiau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2024 01 26, 22:13)
<p>Sveikos. Pasidalinkite kvepalais creme de la creme parduotuveje. Gal turite patarimų renkantis? Domina gaivesni smile.gif </p><p></p><p></p>

Rekomenduociau is gaivesviu svelnus Initio Musk Therapy su juoduju serbentu natomis. Kiek ryskesni, gaivus su traskiuju ananasu akordais Nishane Hacivat. Maciau pries tai kazkas rekomendavo Marc- Antoine Barrois Ganymede, tai juos irgi siulyciau ismeginti. Labai sunku juos butu apibudinti, bet tikrai isskirtiniai, issilaikymas tobulas. Sakyciau i medicinine puse jie smile.gif. Jei kartais noresite mazesniu kiekiu, tai galiu po kazkiek ml pasidalinti i atomaizerius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena_Elena @ 2024 01 26, 22:13)
<p>Sveikos. Pasidalinkite kvepalais creme de la creme parduotuveje. Gal turite patarimų renkantis? Domina gaivesni smile.gif </p><p></p><p></p>

Gaivesni - vaisiniai? Saldesni? Ar unisec labiau? Ką esat turėję? Tada galėsim geriau patarti.
Atsakyti
Priminkit -cocooncenter, geriau pirkt iš FR, ne UK? Tik šalių sąraše nerandu Lietuvos . Ką rinktis? Ir dar klausimas -nuo kokios sumos nemokamas siuntimas į LT?
Atsakyti
Laba,
Gal patartumėt koks nesunkus plaukų džiovintuvas vertas dėmesio? Noriu dukrai smile.gif
Labai patinka HH Simonson, bet brangus smile.gif antro tokio nepirksiu smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuxis: 29 sausio 2024 - 13:52
gal kas bestsecret pakvietima galit atsiust?
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2024 01 28, 21:11)
Priminkit -cocooncenter, geriau pirkt iš FR, ne UK? Tik šalių sąraše nerandu Lietuvos . Ką rinktis? Ir dar klausimas -nuo kokios sumos nemokamas siuntimas į LT?

Aš turiu tuos pačius klausimus. Noriu užsakinėti
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 30, 07:59)
Aš turiu tuos pačius klausimus. Noriu užsakinėti

Gavau atsakymus: užsakinėjant iš .com (fr), nemokamas siuntimas nuo 399 eur. LT leidžia pasirinkti tik tuo atveju, jei pas juos turi seniai susikūręs paskyrą.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2024 01 30, 11:12)
Gavau atsakymus: užsakinėjant iš .com (fr), nemokamas siuntimas nuo 399 eur. LT leidžia pasirinkti tik tuo atveju, jei pas juos turi seniai susikūręs paskyrą.

Labiau apsmoka siųstis per nuomos adresą. FR nemokamas siuntimas berods nuo 49 Eur. 399 Eur vargas surinkti. Man geriau savarankiškai nusipirkti
Atsakyti
Gal žinote kaip naujam klientui užsiregistruoti cocooncenter.com? Man neleidžia sukurti naujo vartotojo, tik prisijungti jau užsiregistravusiam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 30, 12:34)
Labiau apsmoka siųstis per nuomos adresą. FR nemokamas siuntimas berods nuo 49 Eur. 399 Eur vargas surinkti. Man geriau savarankiškai nusipirkti

Gyvenant vilniuje gal ir geriau savarankiškai, bet mažesniam mieste tai nekažką, nes dar LT persiuntimas kainuoja 3€
Atsakyti