Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Dziugile @ 2024 01 18, 22:36)
<p>Kur geriausia ir kokios firmos pirkti maudymkę plaukimui? Turiu minty ne jacuzzi gulėt, o plaukimui rolleyes.gif bet kad nebūtų visiškai skysta, kad nors bišk formas sudėliotų ir prilaikytų  rolleyes.gif  </p>

Man adidas sportinio tipo patinka, esu pirkus sportsdirect
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2024 01 18, 22:21)
<p>Kurios firmos - EMU ar Bearpaw - batai geresni? unsure.gif Į UGG nenoriu investuot, nes reikia tiesiog po kiemą valkiot  rolleyes.gif​  </p>

Aš bearpaw esu patenkinta, emu neturėjus -tai nepalyginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 01 19, 00:21)
<p>Kurios firmos - EMU ar Bearpaw - batai geresni? unsure.gif Į UGG nenoriu investuot, nes reikia tiesiog po kiemą valkiot  rolleyes.gif​  </p>

Bearpaw grubesni, Emu dailesni mano akim (gal šiek tiek siauresni, ne tokie burlečiokai biggrin.gif )
Atsakyti
Turiu Bearpaw, labai man jie nepatinka, jaučiuosi kaip gulago laikais Sibire. Turiu ir Australia Lux odinius. Labai dailūs ir šilti
Atsakyti

Ačiū už nuomones dėl batų ir maudymkių :4u: 

Aš Bearpaw pati turiu, bet jau gerai padrengti ir prasitampę, tai galvoju reikia naujų sniegui kasti 🙂

Gal kuri tokius EMU tutit? Ar patogūs?

https://www.bhfo.com...=41689376686250

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 01 18, 23:21)
<p>Kurios firmos - EMU ar Bearpaw - batai geresni? unsure.gif Į UGG nenoriu investuot, nes reikia tiesiog po kiemą valkiot  rolleyes.gif​  </p>

Emu atlaikė 8 metus ir dar atidaviau į kaimą. Šilti, lengvi. Buvau parsisiuntusi Bearpaw ir sau, ir vaikui - pardaviau. Sunkūs, vaikui iš viso su sintetiniu kailiu papuolė. Man toli iki Emu pasirodė. Sau dabar turiu Australia Lux - kol kas antra žiema, geri kaip ir.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 16, 22:44)
Patarkit prašau kur užsienyje ieškoti ne vienspalvės satino patalynės 4u.gif

Turkijoj, per tarpininke.
Papildyta:
QUOTE(Dziugile @ 2024 01 18, 22:21)
<p>Kurios firmos - EMU ar Bearpaw - batai geresni? unsure.gif Į UGG nenoriu investuot, nes reikia tiesiog po kiemą valkiot  rolleyes.gif​  </p>

Tai gal L'arte Milano memberyje
https://membershop.lt/c?q=Larte
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 01 18, 12:17)
Sveikos, ar grąžinant prekes about you reikia jų interneinėj parduotuvėj kažką pažymėti? Aš nerandu savo užsakymo. Rašo nėra užsakymų. Dar klausimas, buvau gavus 3 dideles dėžes. Iš jų pasilikau reikalingus daiktus netinkamus noriu grąžinti. Ar galiu sudėti viską į vieną dėžę? Ar reikia kiekvieno užsakymo prekes sudėt į atskiras dėžes?

Aš irgi dvi dėžes buvau gavus, grąžinau į vieną sudėjus. Šiaip tai atžymėjau parduotuvėj, kad grąžinu, bet ir neatžymėjus galima užklijuot grąžinimo lipduką, o sąskaitą atžymėtą su grąžinamom prekėm kartu pridėt. Antrą gržinimo lipduką vidun įdėjau igi.
Atsakyti
Kadangi turiu ir Austalia lux, ir Beaparw batus tai pasvėriau savo modelius, 1 AL batas svėrė 344 gramus, BPW - 422 gr. Mano Ausralia lux labiau apsitrynė viršus negu BPW.. bet gal dėl to, kad vieni šviesūs, kiti juodi...
Ir man AL slidesni...
Atsakyti
Aš turiu bearpaw elle. Dar litais pirkau. Dar visai padoriai atrodo. Dabar jau žvalgaus naujų. Man jie puikūs tokiu oru. Aišku, ne į pasimatymą (kaip aš sakau). Visada koja šilta, sausa. Turėjau nusipirkus ugg neįkišau kojos teko parduoti. Turėjau kitokius bearpaw irgi nepatiko, tad pardaviau.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 01 20, 13:19)
Aš turiu bearpaw elle. Dar litais pirkau. Dar visai padoriai atrodo. Dabar jau žvalgaus naujų. Man jie puikūs tokiu oru. Aišku, ne į pasimatymą (kaip aš sakau). Visada koja šilta, sausa. Turėjau nusipirkus ugg neįkišau kojos teko parduoti. Turėjau kitokius bearpaw irgi nepatiko, tad pardaviau.

mano ir litais pirkti, 2012 metais, man tokiu oru po kiemą pasivaikščiot - gana smagūs ir patogūs
Atsakyti
Sveikos.
Ar esat bandziusios Tesori D'EORINETE skalbiklius,minkstiklius? Kurie kvapai patiko? Ar issilaiko?
Atsakyti
Moteros, rekomenduokit kur isgyti kokybiska medvilnini chalata?? ne koki ten banbukini, sintetini, o toki normalu frotini chalata. Nu kiek ziuriu sudeti visur tas sudas poliesteris unsure.gif arba kazkokie ploni, nekokybiski...buvau cia viena atsisiuntus, nepigus, nu ka as zinau, kazkoks kietas man jis, galetu storesnis but, issiunciau atgal...Net ir Gariunuose ieskojau kazkada cia, kisa kazkoki bambuka, kas tas bambukas isvis? ar tai naturalus audinys? unsure.gif
Atsakyti