Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(JMD @ 2024 01 15, 23:09)
Puikiai. Pats už siuntimą susimoki. Bet viskas greit.

Pagal kosminius pašto įkainius? unsure.gif
Jei be grąžinimo, tai liuks pardė, nes jau vien dėl greičio super. Ir šiaip turi įdomesnių šmutkių.
Atsakyti
Renku www.cocooncenter.com užsakymą. Trūksta apie 150 Eur iki nemokamo siuntimo.

Kaunas arba galiu persiųsti 4u.gif

xsimpax@gmail.com
Atsakyti
Patarkit prašau kur užsienyje ieškoti ne vienspalvės satino patalynės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 16, 23:44)
Patarkit prašau kur užsienyje ieškoti ne vienspalvės satino patalynės 4u.gif

Per Turkijos tarpininkus?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 16, 23:51)
Per Turkijos tarpininkus?

Kuri būtent pardė? Karaca esu nusivylus
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 01 17, 00:20)
Kuri būtent pardė? Karaca esu nusivylus

Yra visokių prabangių, reikėtų klausti Justinos.
Atsakyti
Gal kam reikia iš Uniqlo berniukiškos striukės https://www.uniqlo.c...160_size=KAG110
Dydis 13Y (160 ). Tinkama pavasariui, rudeniui, nėra stora, internete atrodo storesnė ax.gif .
Kaina 20 eurų plius siuntimas LT.
Rašyti į AŽ

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agise: 17 sausio 2024 - 11:17
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 16, 12:28)
Pagal kosminius pašto įkainius?  unsure.gif
Jei be grąžinimo, tai liuks pardė, nes jau vien dėl greičio super. Ir šiaip turi įdomesnių šmutkių.

Kaip nori taip siunti. Man asmeniškai geriau buvo susimokėt 7.5 € ir atgaut 50€, nei kalėdot su tuo daiktu kaip nabagei, kad jį iškišt kažkam, arba pūdyt spintoj netinkamą daiktą.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 01 18, 10:19)
Kaip nori taip siunti. Man asmeniškai geriau buvo susimokėt 7.5 € ir atgaut 50€, nei kalėdot su tuo daiktu kaip nabagei, kad jį iškišt kažkam, arba pūdyt spintoj netinkamą daiktą.

Na man irgi chaliavai grąžinimas yra maloniau biggrin.gif biggrin.gif Jau kažkaip pripratę mes prie to, išlepinti pridetu grazinimo lipduku biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar grąžinant prekes about you reikia jų interneinėj parduotuvėj kažką pažymėti? Aš nerandu savo užsakymo. Rašo nėra užsakymų. Dar klausimas, buvau gavus 3 dideles dėžes. Iš jų pasilikau reikalingus daiktus netinkamus noriu grąžinti. Ar galiu sudėti viską į vieną dėžę? Ar reikia kiekvieno užsakymo prekes sudėt į atskiras dėžes?
Atsakyti

Kurios firmos - EMU ar Bearpaw - batai geresni? :unsure: Į UGG nenoriu investuot, nes reikia tiesiog po kiemą valkiot  :rolleyes:​  

Atsakyti

Kur geriausia ir kokios firmos pirkti maudymkę plaukimui? Turiu minty ne jacuzzi gulėt, o plaukimui :rolleyes: bet kad nebūtų visiškai skysta, kad nors bišk formas sudėliotų ir prilaikytų  :rolleyes:  

Atsakyti