Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 13, 23:18)
Ar išbandėt TEMU? Kažaip ALI man patikimiau, teisingesni reitingai, komentarai, realios foto.
Noriu kelių siuvėntų pagalvėlių, bet bijau, kad 10 proc gausio to, kas foto.

Laukiu pirmo užsakymo iš temu, tas pačias prekes užsisakiau iš Ali, iš trijų, gavau tik 1. Temu bent jau atsiuntė normalią sekimo per venipack nuorodą. Vienas temu minusas - minimali užsakymo suma 10 €. Jei reik tik smulkmenos už porą €, tai net nežinau kaip suformuoti užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 01 14, 00:33)
Laukiu pirmo užsakymo iš temu, tas pačias prekes užsisakiau iš Ali, iš trijų, gavau tik 1. Temu bent jau atsiuntė normalią sekimo per venipack nuorodą. Vienas temu minusas  - minimali užsakymo suma 10 €. Jei reik tik smulkmenos už porą €, tai net nežinau kaip suformuoti užsakymą.

Parašyite, prašau, kai gausite, ar išpildė lūkesčius.
Dar per programėlę galima kažką pirmą kartą papigiai pasiimti, jei perki virš 15 Eur.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 13, 22:18)
Ar išbandėt TEMU? Kažaip ALI man patikimiau, teisingesni reitingai, komentarai, realios foto.
Noriu kelių siuvėntų pagalvėlių, bet bijau, kad 10 proc gausio to, kas foto.

Draugė jau gavo, viskas ok👍 Dabar aš pabandžiau, laukiu. Patiko tas, kad gali atšaukti prekę per kažkiek laiko( turbūt kol dar neišsiųsta) ir gražina pinigus
Atsakyti
Kaip dabar su NEXT grąžinimu? Gal ker pirkot neseniai.
Atsakyti

Gal kas neseniai lankėtės Madride ir turit rekomendacijų viešbučiams/apartamentams (2 žm.)? :4u:  ar šiaip kokių rekomendacijų :rolleyes: 

ačiū!

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 14, 02:38)
Parašyite, prašau, kai gausite, ar išpildė lūkesčius.
Dar per programėlę galima kažką pirmą kartą papigiai pasiimti, jei perki virš 15 Eur.

Man Alikas paskutiniu kokiu pora metu gaidziu gaidys... daugiau negaunu, nei gaunu unsure.gif pora kart net pinigu neatgavau, nes ala jiem rodo, kad pristatyta, varyk i pasta ir ten ieskok, o nieko ner tam paste, tai gerai, kad smulkmenos ten buvo visiskos po pora euru, bet is esmes tai nafik, kazkaip nebeperku as is ten, man Shein dabar patinka bigsmile.gif greit pareina viskas, free shipas berods nuo 19 euru bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 15 sausio 2024 - 08:55
QUOTE(-Braskeele @ 2024 01 15, 08:54)
Man Alikas paskutiniu kokiu pora metu gaidziu gaidys... daugiau negaunu, nei gaunu unsure.gif pora kart net pinigu neatgavau, nes ala jiem rodo, kad pristatyta, varyk i pasta ir ten ieskok, o nieko ner tam paste, tai gerai, kad smulkmenos ten buvo visiskos po pora euru, bet is esmes tai nafik, kazkaip nebeperku as is ten, man Shein dabar patinka bigsmile.gif greit pareina viskas, free shipas berods nuo 19 euru bigsmile.gif

Labas. Paypalo vis dar Ali nėra ar ne? Sheine pvz. šunų prekės 2 kartus brangiau, bet gal taip geriau, nei visai negauti. Ypač dėl tų laivų užpuolinėjimų dabar...
Atsakyti
Apie about.
Savaitgalį buvo gerų kainų, bet... nepirkau...
Ir būtent mano norimus prekės liko šian ta pačia kaina, tai pritaikė dar papildomai -25 off bigsmile.gif
Tai vietoj 210, sumokėjau 45 eur bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 15, 15:23)
Apie about.
Savaitgalį buvo gerų kainų, bet... nepirkau...
Ir būtent mano norimus prekės liko šian ta pačia kaina, tai pritaikė dar papildomai -25 off bigsmile.gif
Tai vietoj 210, sumokėjau 45 eur bigsmile.gif

Kokį kodą vedėt?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 01 15, 17:05)
Kokį kodą vedėt?

Lyg Indre25 - buvo likęs nuo savaitgalio, kas nustebino, kad nereikėjo suvest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 01 14, 14:50)
Kaip dabar su NEXT grąžinimu? Gal ker pirkot neseniai.

Puikiai. Pats už siuntimą susimoki. Bet viskas greit.
Atsakyti
Kaip manot čia tas pats švarkas? Prekės kodas sutampa, bet sudėtį kitaip rašo:

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
https://www2.hm.com/...1166838009.html

Ir gal HM nuolaidų kodą žinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 16 sausio 2024 - 09:23