Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 17, 20:59)
Skamba tikrai skaniai bigsmile.gif Tik pas mane, bijau, valgysiu vienas aš tas uogienes biggrin.gif

čia mano uogienė ir mano prieš turbūt 10 metų atgal rašytas receptas biggrin.gif

spalva jos gaunasi graži geltona. nebijokit pavirt tos uogienės. man litro vandens realiai nereikia, jeigu dar žievelės nebūna suvirusios, geriau "dapilt" to vandens, kad pavirtų ilgiau, svarbu neprisviltų bet ir nebūtų skysta.

svarbiausia yra išgauti tą jos stikliškumą. tada pati skaniausia, o tos žievelės visas jos žavesys. tada imi ką tik iškeptą kruasaną, pjauni jį per vidurį, tepi sviestu dar karštą, tepi tą džemą ir valgai su cafe au lait. galiu pusę karalystės už tai rytais atiduot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 18 gruodžio 2023 - 16:32
QUOTE(JMD @ 2023 12 18, 17:29)
čia mano uogienė ir mano prieš turbūt 10 metų atgal rašytas receptas  biggrin.gif

spalva jos gaunasi graži geltona. nebijokit pavirt tos uogienės. man litro vandens realiai nereikia, jeigu dar žievelės nebūna suvirusios, geriau "dapilt" to vandens, kad pavirtų ilgiau, svarbu neprisviltų bet ir nebūtų skysta.

svarbiausia yra išgauti tą jos stikliškumą. tada pati skaniausia, o tos žievelės visas jos žavesys. tada imi ką tik iškeptą kruasaną, pjauni jį per vidurį, tepi sviestu dar karštą, tepi tą džemą ir valgai su cafe au lait. galiu pusę karalystės už tai rytais atiduot  biggrin.gif


tekstas susiskaitė laaaaabai skaniai 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif jaučiu, eisiu ir aš virti tos uogienės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 12 18, 17:29)
čia mano uogienė ir mano prieš turbūt 10 metų atgal rašytas receptas  biggrin.gif


Žinau, kad tavo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pasidalinkit kokius lygintuvus namie turit, kokiais patenkintos ar nepatenkintos. Atejo laikas nurasyt atitarnavusi 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar išviriau. Tai bijau kad Kalėdų nesulauks biggrin.gif . Atsispausdinau Kalėdinius užrašus, tik jau patiems pačiausiams dovanosiu biggrin.gif . Kita mirs iki Kalėdų biggrin.gif . Negaliu praeit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2023 12 18, 18:29)
čia mano uogienė ir mano prieš turbūt 10 metų atgal rašytas receptas  biggrin.gif

spalva jos gaunasi graži geltona. nebijokit pavirt tos uogienės. man litro vandens realiai nereikia, jeigu dar žievelės nebūna suvirusios, geriau "dapilt" to vandens, kad pavirtų ilgiau, svarbu neprisviltų bet ir nebūtų skysta.

svarbiausia yra išgauti tą jos stikliškumą. tada pati skaniausia, o tos žievelės visas jos žavesys. tada imi ką tik iškeptą kruasaną, pjauni jį per vidurį, tepi sviestu dar karštą, tepi tą džemą ir valgai su cafe au lait. galiu pusę karalystės už tai rytais atiduot  biggrin.gif

Nu man nesigavo skaisčiai geltona, tokia tamsiai geltona, net į rudumą, viriau virš 2 valandų nes nestingo. Nu bet žiauuuuriai gera wub.gif
Atsakyti
Gal kas nori kooperuoti pirkti vitaminus vyrams ir kremą kuperozinei odai iš newcrush????
Vieną perki, kitas nemokamai
Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 18, 20:13)

Nu man nesigavo skaisčiai geltona, tokia tamsiai geltona, net į rudumą, viriau virš 2 valandų nes nestingo. Nu bet žiauuuuriai gera wub.gif

O man pyragas su riešutais nesigavo verysad.gif Bus skanu, bet trupa, be prekinės išvaizdos. Ech.

....

Ką darysit šventėms? Pasidalinkite lengvais ir skaniais receptais
Atsakyti
Gal matet kur crocs kambariniu šlepečiu gera kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 18, 21:13)
Aš vakar išviriau. Tai bijau kad Kalėdų nesulauks biggrin.gif . Atsispausdinau Kalėdinius užrašus, tik jau patiems pačiausiams dovanosiu biggrin.gif . Kita mirs iki Kalėdų biggrin.gif . Negaliu praeit biggrin.gif
Papildyta:

Nu man nesigavo skaisčiai geltona, tokia tamsiai geltona, net į rudumą, viriau virš 2 valandų nes nestingo. Nu bet žiauuuuriai gera wub.gif


Mano ir gavosi tamsiai geltona. O dar sugebėjau užsidrėbti karštą žievelę ant rankos - tai gavau nudegimo pūslę. Ilgai atsiminsiu citrinų džemą bigsmile.gif biggrin.gif Bet skonis tikrai tobulas wub.gif

Gražių visoms artėjančių švenčių, jaukaus Kūčių stalo, sočių, linksmų Kalėdų newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 18, 19:13)
Aš vakar išviriau. Tai bijau kad Kalėdų nesulauks biggrin.gif . Atsispausdinau Kalėdinius užrašus, tik jau patiems pačiausiams dovanosiu biggrin.gif . Kita mirs iki Kalėdų biggrin.gif . Negaliu praeit biggrin.gif
Papildyta:

Nu man nesigavo skaisčiai geltona, tokia tamsiai geltona, net į rudumą, viriau virš 2 valandų nes nestingo. Nu bet žiauuuuriai gera wub.gif

pervirei. nes matyt per daug vandens buvo.
Atsakyti

QUOTE(JMD @ 2023 12 20, 12:55)
pervirei. nes matyt per daug vandens buvo.

Nu kaip ir priklauso pirmam blynui biggrin.gif . Bet geras ir prisvilęs biggrin.gif . Reiks kartot ax.gif
Atsakyti
Nėr zalando kokio kodo?
Atsakyti