Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 15, 16:24)
Informuoju, citrinos su akcija Maxėj biggrin.gif

Ačiū. Reiks bandyti virt uogienę 😊
Atsakyti
QUOTE(Amisu @ 2023 12 13, 14:20)
https://www.part.lt/...ihtxvt6z0vo2g1x

gal kuriai striukes XXL dydis Tommy Hilfiger ziemine, labai silta
Papildyta:
https://www.part.lt/...50d771be075.jpg
Papildyta:
100 eur



nebeturiu
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 12 15, 20:43)
Ačiū. Reiks bandyti virt uogienę 😊

Citmos sandėliuose po 50 ct, tokios truputi palamdytos biggrin.gif . Šiandien prisipirkau.
Atsakyti
Ne į temą, gal kas galite pasidalinti Booking kodu? Į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 15, 22:31)
Citmos sandėliuose po 50 ct, tokios truputi palamdytos biggrin.gif . Šiandien prisipirkau.

Reiks kurią dieną vyrą nugint.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 16, 00:31)
Citmos sandėliuose po 50 ct, tokios truputi palamdytos biggrin.gif . Šiandien prisipirkau.

Gal galit receptą parašyti? Ir man parūpo išsivirti 😃
Atsakyti
Ar kas neseniai pirkote iš Yoox tiesiogiai? Niekaip neleidžia apmokėti, bandau net kelias korteles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 12 17, 14:09)
Gal galit receptą parašyti? Ir man parūpo išsivirti 😃

Man tik įdomu, kokia pas kitus išvaizda gavosi ax.gif

Reikes:
12 citrinu
1 l vandens
mazdaug 2 kg cukraus

darbo eiga:

10 citrinu svariai nuplaunam, nulupam zievele. Zievele supjaustom plonyciais plonyciais siaudeliais, o viduriukus irgi susmulkinam. isrenkam kruopsciai seklytes ir sudedam jas i merliuka. Viska suverciame i puoda, uzpilame 1 litra vandens, ileidziame merliuka su seklytem (jose gyvena pektinas, reikalingas kad uogiene taptu marmeladu). Is 2 citrinu isspaudziame sultis ir supilame i puoda kartu su mase. viska paliekame stoveti para.

Kita diena supilame 2 kg cukraus. Dedame ant silpnos ugnies, uzverdame, ir vis pamaisydami verdame apie valanda. (merliukas su seklytem turi buti puode). tada truputuka uzlasiname ant saltos lekstes, ir paziurime, ar uogiene stingsta, jei ne, tuomet atsargiai, kad neprisiviltu vis pamaisant verdame toliau, bet max dar 1 valanda. Kai uzlasinti lasiukai ima stingti, reiskia uogiene isvirusi. Isimam seklyciu maisiuka, uogiene supilstom i stiklainiukus. Pastatome 2 parom kur nors saltai, kad sustingtu.

vargo yra, bet skonis atperka visas pusles ant pirstu :super

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 17, 17:34)
Man tik įdomu, kokia pas kitus išvaizda gavosi ax.gif

Reikes:
12 citrinu
1 l vandens
mazdaug 2 kg cukraus

darbo eiga:

10 citrinu svariai nuplaunam, nulupam zievele. Zievele supjaustom plonyciais plonyciais siaudeliais, o viduriukus irgi susmulkinam. isrenkam kruopsciai seklytes ir sudedam jas i merliuka. Viska suverciame i puoda, uzpilame 1 litra vandens, ileidziame merliuka su seklytem (jose gyvena pektinas, reikalingas kad uogiene taptu marmeladu). Is 2 citrinu isspaudziame sultis ir supilame i puoda kartu su mase. viska paliekame stoveti para.

Kita diena supilame 2 kg cukraus. Dedame ant silpnos ugnies, uzverdame, ir vis pamaisydami verdame apie valanda. (merliukas su seklytem turi buti puode). tada truputuka uzlasiname ant saltos lekstes, ir paziurime, ar uogiene stingsta, jei ne, tuomet atsargiai, kad neprisiviltu vis pamaisant verdame toliau, bet max dar 1 valanda. Kai uzlasinti lasiukai ima stingti, reiskia uogiene isvirusi. Isimam seklyciu maisiuka, uogiene supilstom i stiklainiukus. Pastatome 2 parom kur nors saltai, kad sustingtu.

vargo yra, bet skonis atperka visas pusles ant pirstu  :super

Ačiū, bandysiu ryt išsivirti. Aš moliūgų su apelsinais uogienę virdavau prieš Kalėdas irgi skonis laaabai geras.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 12 17, 19:09)
Ačiū, bandysiu ryt išsivirti. Aš moliūgų su apelsinais uogienę virdavau prieš Kalėdas irgi skonis laaabai geras.

Skamba tikrai skaniai bigsmile.gif Tik pas mane, bijau, valgysiu vienas aš tas uogienes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 17, 16:34)
Man tik įdomu, kokia pas kitus išvaizda gavosi ax.gif

šiandien užpyliau vandeniu, tai kaip supratau reikia geltonu dažų pasirupint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 12 17, 22:11)
šiandien užpyliau vandeniu, tai kaip supratau reikia geltonu dažų pasirupint biggrin.gif

Aš tai merliuko neturėjau. Dėjau į pašluostėlę sėklytes unsure.gif
Ir dar suklydau, kad pirma supyliau cukrų. O bet tačiau, viskas gavosi, po paros pyliau vandenį, užteko virti valandą, sustingo iki, manau, normalios koncentracijos. Su spalva viskas ok, geltona 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 gruodžio 2023 - 00:24