Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2023 12 14, 08:50)
Ai bet cia zinokit ne tik TO bajeriai tie pasiulymai su didesnem kainom nei pas mus biggrin.gif buna tarpininkes is JAV tokiu nesamoniu siulo...oi wow wow negaliu patiket kokia kaina, griebkit, ciupkit aaaaa biggrin.gif  biggrin.gif  pagooglini biski, tai ziurek kokiam about you pigiau ir taip gerokai biggrin.gif  biggrin.gif na cia tas ju biznis pagrinde ant tokiu visisku aviu atsiprasant, kurios elementariai google nemoka naudotis biggrin.gif  biggrin.gif na, nesisuksi negyvensi biggrin.gif  bet, kartais zinoma buna tikrai geru tu kainu bigsmile.gif naudojuos as ju paslaugom tikrai

Aš vienų kvepalų vos nenupirkau dvigubai brangiau 😆 pareklamavo, kad oi puiki kaina. Paskaičiau aprašymą patiko. Nusiunčiau užsakymą ir tada sugalvojau LT kainą patikrinti. Dvigubai pigiau pas mus 😁 bėgau atšaukti užsakymo. Gerai, kad dar nebuvo užsakyta
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 12 14, 09:50)
Ai bet cia zinokit ne tik TO bajeriai tie pasiulymai su didesnem kainom nei pas mus biggrin.gif buna tarpininkes is JAV tokiu nesamoniu siulo...oi wow wow negaliu patiket kokia kaina, griebkit, ciupkit aaaaa biggrin.gif  biggrin.gif  pagooglini biski, tai ziurek kokiam about you pigiau ir taip gerokai biggrin.gif  biggrin.gif na cia tas ju biznis pagrinde ant tokiu visisku aviu atsiprasant, kurios elementariai google nemoka naudotis biggrin.gif  biggrin.gif na, nesisuksi negyvensi biggrin.gif  bet, kartais zinoma buna tikrai geru tu kainu bigsmile.gif naudojuos as ju paslaugom tikrai

Va todėl man įdomu, iš kurios pardes renka jie užsakymą to ICON, pati užsayčiau.

Aš perku iš USA tik per Rudaplaukę wub.gif Kai atostogauja - per kitas. Nu niekaip tu RL, TH negausi Europoj pigiau, nei galima USA. Ir kašmyrų. Ir jcrew.

QUOTE(padraika22 @ 2023 12 14, 11:21)
Aš vienų kvepalų vos nenupirkau dvigubai brangiau 😆 pareklamavo, kad oi puiki kaina. Paskaičiau aprašymą patiko. Nusiunčiau užsakymą ir tada sugalvojau LT kainą patikrinti. Dvigubai pigiau pas mus 😁 bėgau atšaukti užsakymo. Gerai, kad dar nebuvo užsakyta

Oj, USA kvepalų nereik pirkti. Geriausi dylai kvepalų sala ir per kvapomanų dylerius - Vitalij, Renata..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 14:05)
Va todėl man įdomu, iš kurios pardes renka jie užsakymą to ICON, pati užsayčiau.
Aš perku iš USA tik per Rudaplaukę wub.gif Kai atostogauja - per kitas. Nu niekaip tu RL,  TH negausi Europoj pigiau, nei galima USA. Ir kašmyrų. Ir jcrew.
Oj, USA kvepalų nereik pirkti. Geriausi dylai kvepalų sala ir per kvapomanų dylerius - Vitalij, Renata..

Tai jie nepasakys biggrin.gif nugi suprask biznis...man kazkada nepavyko Otrium atsiskaityt, vargau nors tu ka, kol cia, berods JMD, patare pakeist ta adresa, kaip ten tas daiktas vadinas jau nepamenu biggrin.gif biggrin.gif parasiau jiems kaip mokam tam otriume, spekit ar atrase tongue.gif zuvingu vietu neisduoda zodziu biggrin.gif aisku, ne visiem tai rupi... yra tokiu, kurios is Lindexo per juos perka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif is musu, lietuvisko, nes nugi viskas angliskai, tai matyt nesiuncia i LT biggrin.gif

As kvepalus pagrinde is DE perku... vyras parveza arba pati is kokio easycosmetics ar douglas. Creme de la creme paskutini kart oro uoste musu pirkau, kai skridau i treciaja sali, tai apie 40 euru susitaupe bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 14 gruodžio 2023 - 14:11
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 12:05)
Va todėl man įdomu, iš kurios pardes renka jie užsakymą to ICON, pati užsayčiau.

Aš perku iš USA tik per Rudaplaukę wub.gif Kai atostogauja - per kitas. Nu niekaip tu RL,  TH negausi Europoj pigiau, nei galima USA. Ir kašmyrų. Ir jcrew.
Oj, USA kvepalų nereik pirkti. Geriausi dylai kvepalų sala ir per kvapomanų dylerius - Vitalij, Renata..

Kur tuos dylerius rast?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 12 14, 15:54)
Kur tuos dylerius rast?

FB yra tema KVAPOMANAI, Vitalij Svaikovskij ir Renata Krasovskaja, adminas ir moderatore
Atsakyti
Man atrašė, kad tiesiai iš tiekėjo. Šiaip visur paminėtos pardės būna.

Kur ICON pirkti normalesnėm kainom? Nes kirpyklose ta pati kosminė kaina.
Atsakyti
Itella jau savaitę nepaima į zalandolounge grąžinimo. Registravau per juos pačius telefonu, tai net įrodymu, kada užsakiau, neturėsiu.
Man jau baisu, kad nespėsiu su terminais.
Skambinu kas dieną ir vis ta pati daina...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 15:44)
Itella jau savaitę nepaima į zalandolounge grąžinimo. Registravau per juos pačius telefonu, tai net įrodymu, kada užsakiau, neturėsiu.
Man jau baisu, kad nespėsiu su terminais.
Skambinu kas dieną ir vis ta pati daina...

nes pas tau ten pusnynai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 14:26)
Man atrašė, kad tiesiai iš tiekėjo. Šiaip visur paminėtos pardės būna.

Kur ICON pirkti normalesnėm kainom? Nes kirpyklose ta pati kosminė kaina.

Nebandėte pas vokiečius ieškoti, aš taip OWAY plaukų priemones radau, susitaupė stipriai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 12 14, 18:25)
nes pas tau ten pusnynai  tongue.gif  biggrin.gif

Lauksiu vasarą kavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 14, 21:34)
Lauksiu vasarą kavos mirksiukas.gif

Mielu noru wub.gif su paukštukais wub.gif
Atsakyti
Informuoju, citrinos su akcija Maxėj biggrin.gif
Atsakyti