Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Kirisama @ 2023 12 10, 19:32)
Pasidalinkit ką dovanosit Kalėdoms savo vaikams, berniukams- paaugliukams?  wub.gif


Vyresnysis modelino užsiprašė (figūrėles gamina), plius dar belaides ausines nupirkom (bus staigmena). 13-metis dėl lego svaigsta, tai gaus Minecraft lego, o mažylis transpormerį su gera talpa mašinėlėm susidėti, jau ko ko mašinėlių visada paprašys 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 11 gruodžio 2023 - 00:01
QUOTE(padraika22 @ 2023 12 09, 18:59)
Sūnus mokykloje keičiasi dovanom už 8€. Ištraukė mergaitę. Pernai pirkom eurokos dovanų kuponą už 10€. Šiemet nebenorim, nes ta pati mergaitė 🙄 ką galima už kokius 8-10€ nupirkti 14 metų panai?

Mano sūnus irgi mergsitę ištraukė. Tipo tai ką panom reik dovanot? Ta pana - meškiuką ir saldainių. Tai nupirko pakabuką raktam meškiuką ir kažkokį liolipopsą iš candy popo.
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2023 12 10, 19:32)
Pasidalinkit ką dovanosit Kalėdoms savo vaikams, berniukams- paaugliukams?  wub.gif

Krepšinio svajonių batus ir krepšį eit į treniruotes. biggrin.gif
Atsakyti
Nu fainai, idėjų turite dėl dovanų. Mano vaikui kažkaip niekas neaktualu, nei jis kompais domisi, nei kokiu sportu. Plaukimu tik, bet viską turi, ko reikia. Kažkaip pirmi metai, kai galvoj 0 idėjų ką po egle pakisti. Bilietai į kiną nuo kitų suplanuoti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 12 09, 20:59)
Sūnus mokykloje keičiasi dovanom už 8€. Ištraukė mergaitę. Pernai pirkom eurokos dovanų kuponą už 10€. Šiemet nebenorim, nes ta pati mergaitė 🙄 ką galima už kokius 8-10€ nupirkti 14 metų panai?

Pernai pirkau 13-metai Body shop toki dovanu rinkinuka, ivairiu buna- pvz duso zele ir kuno sviestas, taip pat dulksnu turi ir body shopas. Vinted buna tur rinkinuku po 8-10 euru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 12 11, 09:01)
Nu fainai, idėjų turite dėl dovanų. Mano vaikui kažkaip niekas neaktualu, nei jis kompais domisi, nei kokiu sportu. Plaukimu tik, bet viską turi, ko reikia. Kažkaip pirmi metai, kai galvoj 0 idėjų ką po egle pakisti. Bilietai į kiną nuo kitų suplanuoti.

Dovanų kuponas kokiai nors pramogai, candy pop rinkinys.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 12 11, 09:01)
Nu fainai, idėjų turite dėl dovanų. Mano vaikui kažkaip niekas neaktualu, nei jis kompais domisi, nei kokiu sportu. Plaukimu tik, bet viską turi, ko reikia. Kažkaip pirmi metai, kai galvoj 0 idėjų ką po egle pakisti. Bilietai į kiną nuo kitų suplanuoti.

o pvz koks nors fainas ranksluostis vaikui i basika, ar tapkes, ar akiniai mandresni, ar sportinis krepsys, ar kokie patogesni rubai eit i ta basika? o gal kokia mokykline primone? arba jau vistiek tyneidzeris, dezikai, plauku zeles, kvepalai galu gale. mano tas peniukslis atrodo toks kudikis, o kai pradejo eit su pana i kina, tai vojaaazau kas vyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 11 gruodžio 2023 - 13:11
Mano 13-metis prašė neriboto interneto į kompiuterį biggrin.gif Deja Kalėdų senelis ne toks "turtingas" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 11 gruodžio 2023 - 16:23
QUOTE(Maja Di @ 2023 12 09, 21:27)
VS dulksną, visad sūnui duodu kai panelę ištraukia, laimingiauios tokią dovaną gavusios.

Dulksna labai geras patarimas 4u.gif . Mano dukra paauglė kas met užsiprašo dulknsnos iš thebodyshop (jai patinka mango).

Mano 19-metis studentas užsimanė lego blink.gif blink.gif blink.gif . Aišku, tikrai nepirksiu šios brangybės, bet gal kokį patartumėt žaidimą bernams bendrike pažaisti? Kad tiktų dviese? Būtų kaip priedas prie Kalėdinės dovanos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 11 gruodžio 2023 - 16:35
QUOTE(Rita003 @ 2023 12 11, 17:31)
Dulksna labai geras patarimas  4u.gif . Mano dukra paauglė kas met užsiprašo dulknsnos iš thebodyshop (jai patinka mango).

Mano 19-metis studentas užsimanė lego  blink.gif  blink.gif  blink.gif . Aišku, tikrai nepirksiu šios brangybės, bet gal kokį patartumėt žaidimą bernams bendrike pažaisti? Kad tiktų dviese? Būtų kaip priedas prie Kalėdinės dovanos?

O gal su 40 off ne taip ir daug tas lego? ax.gif Aš tai džiaugčiaus, jei norėtų tokios dovanos biggrin.gif

____

Kur perkat the body shop? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 12 11, 19:04)
O gal su 40 off ne taip ir daug tas lego? ax.gif Aš tai džiaugčiaus, jei norėtų tokios dovanos biggrin.gif

O būna lego nuolaidos? Lyg iišimdavo juos iš prekybcentrių? Einu googlint 😃

Kur perkat the body shop? 4u.gif


Internetu, Akropoltyje arba Vinted.
Atsakyti
Kaip sužinot, iš kurios pardės? https://klientams.ta....eu/offers/3635
Atsakyti
Ar esat pirkusios receptinių vaistų internetu ne Lietuvoje? Misija įmanoma?

Žiauriai reikia vaisto, o jis, pasirodo, nuo spalio pabaigos į LT kažkodėl nebetiekiamas ("tiekimo sutrikimas"). Suku dabar galvą ką daryt ir iš kur man jo gauti unsure.gif
Atsakyti