Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Mergaičiukai, gal kas cocooną renkat? Tinka bet kur, jei tik atsiųsit bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 24, 21:19)
O tai ar esat salone dariusis lazeri? nes as tai darius, man viskas ok. Peiliukai man tikrai ne geriau... bikini ir pazastys labai graziai man pasinaikino, o vat blauzdos vistiek zelia net ir po kurso, tai neprivaiksciosiu as kas du menesius i tuos salonus unsure.gif

Jei šviesus plaukas, tai nieko nebus, gali ten gyvent tam lazery. Mano juodi kaip varno buvo, tai išnyko visi. Vat ėmė pažastai augt. Nesupratau, kas čia tiko, bet eisiu vėl, nes reiks atostogų važiuot.
Atsakyti
Gal kas nors Uniqlo planuoja pirkti, prisijungčiau 4u.gif
Tinka Vilnius arba su persiuntimu.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 26, 21:28)
Mergaičiukai, gal kas cocooną renkat? Tinka bet kur, jei tik atsiųsit  bigsmile.gif
Papildyta:

Jei šviesus plaukas, tai nieko nebus, gali ten gyvent tam lazery. Mano juodi kaip varno buvo, tai išnyko visi. Vat ėmė pažastai augt. Nesupratau, kas čia tiko, bet eisiu vėl, nes reiks atostogų važiuot.

Nu zinok ne sviesus tas mano plaukas, ne juodas, bei ir ne prie svieseniu...bikini ir pazastys tikrai neblogai issinaikino, o blauzdu ne unsure.gif minumum puse tu plauku like, jei ne daugiau...7 karts scyrai pasidariau ir sudas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 27 lapkričio 2023 - 08:51
Gal kas iš EU yoox planuoja pirkti? Dabar ten nuo 200€ -30% rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif help ax.gif. Reikia išmaniojo laikrodžio, pagrindinė reikalinga funkcija -atsiliepimas į skambučius, reikia pradedančiam (suaugusiam). Kokį rinktis- Garmin? Kokį modelį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2023 11 27, 12:23)
Merginos 4u.gif help ax.gif. Reikia išmaniojo laikrodžio, pagrindinė reikalinga funkcija -atsiliepimas į skambučius, reikia pradedančiam (suaugusiam). Kokį rinktis- Garmin? Kokį modelį? ax.gif

Asmeniskai as ziureciau tik su SIM kortele... kad butu galima naudot neturint salia telefono...ir kad kraut reiktu reciau, nes pvz Apple tai nesamone man, laiko viena diena kaip ir telefonas, nenesiojam nei as, nei vyras tu laikrodziu, guli dulka abieju unsure.gif as noreciau nebent su SIM, kad galetum iseit be telefonu, o siaip taip man jis nafik biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 27 lapkričio 2023 - 10:27
QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 27, 12:26)
Asmeniskai as ziureciau tik su SIM kortele... kad butu galima naudot neturint salia telefono...ir kad kraut reiktu reciau, nes pvz Apple tai nesamone man, laiko viena diena kaip ir telefonas, nenesiojam nei as, nei vyras tu laikrodziu, guli dulka abieju unsure.gif as noreciau nebent su SIM, kad galetum iseit be telefonu, o siaip taip man jis nafik biggrin.gif


Ačiū už apžvalgą 4u.gif. Paskutinis sakinys prajuokino- aš irgi tos pačios nuomonės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2023 11 26, 23:43)
Gal kas nors Uniqlo planuoja pirkti, prisijungčiau  4u.gif
Tinka Vilnius arba su persiuntimu.

aha ir as dar si bei ta nupirkciau. metames kartu? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 27, 08:50)
Nu zinok ne sviesus tas mano plaukas, ne juodas, bei ir ne prie svieseniu...bikini ir pazastys tikrai neblogai issinaikino, o blauzdu ne unsure.gif minumum puse tu plauku like, jei ne daugiau...7 karts scyrai pasidariau ir sudas unsure.gif

tada hormonai kalti. man ta lazeriste taip sake.
Atsakyti
Bet uniqlo nėra viskam nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2023 11 27, 10:23)
Merginos 4u.gif help ax.gif. Reikia išmaniojo laikrodžio, pagrindinė reikalinga funkcija -atsiliepimas į skambučius, reikia pradedančiam (suaugusiam). Kokį rinktis- Garmin? Kokį modelį? ax.gif

As jau kelinta is eiles naudoju Fitbit- man pasiteisines - paprastas naudoti, kraunu po 2 metu beveik - 2 kartus per savaite 👍🏻

I skambucius atsiliepti galima, bet kalbetis ne, nes nera e sim, bet mane tai tenkina. Pakankamai toli galiu nueiti nuo telefono ir gauti pranesimus, kad skambina ar sms koks. Drauge turi su e- sim - tai taip, kalbet galima, bet tik labai trumpai, konkreciai - nes sunku girdeti, suprasti… vistiek reikia susirasti telefona, jei reikia pakalbeti. 😉, o vat jau pakrovimas gerokai dazneja ju…
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2023 11 27, 15:11)
As jau kelinta is eiles naudoju Fitbit- man pasiteisines - paprastas naudoti, kraunu po 2 metu beveik - 2 kartus per savaite 👍🏻

I skambucius atsiliepti galima, bet kalbetis ne, nes nera e sim, bet mane tai tenkina. Pakankamai toli galiu nueiti nuo telefono ir gauti pranesimus, kad skambina ar sms koks. Drauge turi su e- sim - tai taip, kalbet galima, bet tik labai trumpai, konkreciai - nes sunku girdeti, suprasti… vistiek reikia susirasti telefona, jei reikia pakalbeti. 😉, o vat jau pakrovimas gerokai dazneja ju…


Ačiū labai už pastebėjimus! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agise @ 2023 11 27, 15:37)
Ačiū labai už pastebėjimus! 4u.gif


O čia visuose laikrodžiuose jei nėra sim negalima kalbėtis? Nieko nenutuokiu apie tuos laikrodžius, kaip sunku išrinkti blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agise @ 2023 11 27, 14:40)
Ačiū labai už pastebėjimus! 4u.gif
Papildyta:
O čia visuose laikrodžiuose jei nėra sim negalima kalbėtis? Nieko nenutuokiu apie tuos laikrodžius, kaip sunku išrinkti blink.gif  blink.gif

Su mano Apple watch be e-sim kortelės galima kalbėti ir gan toli nuo telefono. Aš telefoną visada turiu su savimi, tai man e-sim neaktualu. Labai patogu į svarbų skambutį atsiliepti, jei telefonas toliau
Atsakyti