Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(laurita99as @ 2023 11 14, 22:39)
Labas vakaras, gal kas galit patarti dėl Sportdirect 4u.gif  Įėjus į puslapį, pasirenku LT, permeta į lietuvišką, susidedu krepšelį, apmokėti neleidžia, nes rašo, kad nesiunčia į LT. Viską rodo eurais, pavasarį siunčiau, viskas buvo ok, kažin kodėl dabar nebeleidžia unsure.gif  pasirenku pvz Lenkiją ar Ispaniją, permeta į jų psl, bet irgi neleidžia siųsti, pasirenku UK, leidžia unsure.gif

Jau pati suradau 4u.gif pasirodo tarp visų prekių, buvo viena, kurios nepristato į LT. Tikrinau po vieną ir radau. Kažkaip įdomiai, esi LT psl, bet nepristato
Atsakyti
Ar esat kas pirkę tiesiogiai iš australia luxe? Viskas ten ok?
Atsakyti
BURGA - 25 proc smile.gif
Atsakyti

BURGA - 25 proc smile.gif

jei kas rinks - mielai prisijungčiau :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2023 11 15, 22:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="rapoja" data-cid="73115299" data-time="1700069207"><div><p>BURGA - 25 proc vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>jei kas rinks - mielai prisijungčiau rolleyes.gif​ </p>

Pernai kaledom pirkau dovanų. Nieks nenaudoja. Tokie nepatogūs, slidūs. Telefonas toks didelis lieka. Vaikai, ta vidinį juodą dekliuką. kurį laiką dar naudojo, tik tiek. Ausiniu dekliukas, neuzsidarinejo dar naujas ir is kart sulūzo. As vienintele dar dekliuka naudoju, del to, kad kito neturiu. Prakaituoja rankos, slysta. Tik tiek, kad grazūs rastai ir krito ne karta, nesuduzo
Atsakyti
QUOTE(Ainyte @ 2023 11 16, 12:52)
Pernai kaledom pirkau dovanų. Nieks nenaudoja. Tokie nepatogūs, slidūs. Telefonas toks didelis lieka. Vaikai, ta vidinį juodą dekliuką. kurį laiką dar naudojo, tik tiek. Ausiniu dekliukas, neuzsidarinejo dar naujas ir is kart sulūzo. As vienintele dar dekliuka naudoju, del to, kad kito neturiu. Prakaituoja rankos, slysta. Tik tiek, kad grazūs rastai ir krito ne karta, nesuduzo

Man patinka jie ax.gif
O kokie jums geresni? Pasidalinkite atradimais 4u.gif
Atsakyti
kaip gauti kokį koduką About? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainyte @ 2023 11 16, 13:52)
Pernai kaledom pirkau dovanų. Nieks nenaudoja. Tokie nepatogūs, slidūs. Telefonas toks didelis lieka. Vaikai, ta vidinį juodą dekliuką. kurį laiką dar naudojo, tik tiek. Ausiniu dekliukas, neuzsidarinejo dar naujas ir is kart sulūzo. As vienintele dar dekliuka naudoju, del to, kad kito neturiu. Prakaituoja rankos, slysta. Tik tiek, kad grazūs rastai ir krito ne karta, nesuduzo

Keista, man kaip tik jis neslysta, ko nepasakyciau pvz. apie originalu ta permatoma su magsafe Iphono dekla is Idealo uz 60 euru, kuri emiau ir grazinau, nes tik uzdejus supratau, kad man tas telefonas nuolat slys is ranku unsure.gif Burgos siuo metu neturiu, nes norejau permatomo sikart, bet ant seno telefo turejau, man tikrai patiko jis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 16, 13:15)
Man patinka jie ax.gif
O kokie jums geresni? Pasidalinkite atradimais 4u.gif

As dazniausiai naudoju permatomus, guminius.Telefonų parduotuvėse perku, anksciau is ali siusdavausi. Susidevi greitai, bet labai patogus man.

Papildyta:
QUOTE(Ainyte @ 2023 11 16, 17:20)
As dazniausiai naudoju permatomus, guminius.Telefonų parduotuvėse perku, anksciau is ali siusdavausi. Susidevi greitai, bet labai patogus man.

Tokio tipo visus pirkau.
https://eu.burga.com...=41918550081736
Atsakyti
Aš galvoju pirkt burga, bet imsiu tuos pačius brangiausius Elite arba Elite Magsafe. Kur dabar su nuolaida 52 arba 56z
Tai jei būtų norinčių - rašykit.

Mano abi dukros burga fanės, man pačiai iš pradžių tas elite irgi nelabai patiko, bet kai pripratau - labai smagus dėklas. Naujam telefonui kaip tik noriu irgi burgos. Nors iki tol pirkdavau tik originalius apple, bet jie taip greit susidėvi unsure.gif
Atsakyti
Burga nupirkau - neberenku.
Atsakyti
Senutis kavos aparatas saeco lyrika. Reikia detalių. Gal patarsit, kur užsakyt?
Atsakyti