Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Noriu pasidalinti apie grąžinimą į Uniqlo.eu. grąžinimas per paštą mokamas, jo nekompensuoja, bet grąžino pinigus tiek už prekę, tiek už siuntimo mokestį -9.98 €, kas labai maloniai nustebino. O čia noriu pasiūlyti praeitą sezoną pirktas naujas kelnes, pabijojau jas grąžinti, o kad mažos ir guli spintoje vietą užima.
Uniqlo HEATTECH WARM LINED TROUSERS juodos, S dydis etiketėje. Gal labiau XS dydžiui tinkamos. Liemuo 35, ties klubais 51-52, visas ilgis 105, nuo klyno 71, 40 €. Tikrai vertos dėmesio, kas mėgsta lauke vaikščioti ir nuo kalniuko čiuožinėti.
vartotojo įkelta nuotrauka
[/quote]
Atsakyti
Vis dar renku!!!

QUOTE(LiBo @ 2023 10 31, 10:51)
Parinkčiau cocoon iki nemokamo siuntimo. Jei norite jungtis krepšelius siųsti - nothing.personal.lt@gmail.com

Atsiėmimas Vilnius, Rokantiškės (Kalno g.) arba persiuntimas paštomatu. Užsakant prašysiu avansinio pavedimo.

Atsakyti
Gal žinot ar Sportsdirect mokamas grąžinimas? Jei mokamas, per ką grąžinama ir kiek maždaug kainuoja?
Bei gal kas turi Merrel batus? Ar atitinka dydį?
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 11 06, 18:20)
Gal žinot ar Sportsdirect mokamas grąžinimas? Jei mokamas, per ką grąžinama ir kiek maždaug kainuoja?
Bei gal kas turi Merrel batus? Ar atitinka dydį?


Merrel batai atitinka dydi
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 11 06, 20:20)
Gal žinot ar Sportsdirect mokamas grąžinimas? Jei mokamas, per ką grąžinama ir kiek maždaug kainuoja?
Bei gal kas turi Merrel batus? Ar atitinka dydį?

Del grazinimo nezinau, kazkaip neaiski man ta ju info ar tas grazinimas mokamas, bet tas ju siuntimas 10 euru tai visai nedziugina kazkaip manes unsure.gif neperku kazkaip is ten...
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 11 07, 15:58)
Del grazinimo nezinau, kazkaip neaiski man ta ju info ar tas grazinimas mokamas, bet tas ju siuntimas 10 euru tai visai nedziugina kazkaip manes unsure.gif neperku kazkaip is ten...

Aš dažniausiai pirkdavau slidinėjimo aprangą, akinius, šalmus, pirštines. Gera kaina gaudavosi.
Dabar pamačiau Merrel sniego batus, tai mąstau. Reikia dukrai gerų šiltų sniego batų į lauką. Jai nepatinka, kai kailio matosi išorėje nors truputį, tai sunku rasti ir dar nešioja 41 dydį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 07 lapkričio 2023 - 15:52
QUOTE(Auruma @ 2023 11 07, 15:49)
Aš dažniausiai pirkdavau slidinėjimo aprangą, akinius, šalmus, pirštines. Gera kaina gaudavosi.
Dabar pamačiau Merrel sniego batus, tai mąstau. Reikia dukrai gerų šiltų sniego batų į lauką. Jai nepatinka, kai kailio matosi išorėje nors truputį, tai sunku rasti ir dar nešioja 41 dydį.

MERREL GERA FIRMA. AS TUREJAU JU SNIEGO BATUS, TIKSLIAU IKI SIOL YRA. buvo plonyciai, bet su kazkokiu spec pamusalu. nei velnio nesaldavo kojos. nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 11 07, 15:49)
Aš dažniausiai pirkdavau slidinėjimo aprangą, akinius, šalmus, pirštines. Gera kaina gaudavosi.
Dabar pamačiau Merrel sniego batus, tai mąstau. Reikia dukrai gerų šiltų sniego batų į lauką. Jai nepatinka, kai kailio matosi išorėje nors truputį, tai sunku rasti ir dar nešioja 41 dydį.

O kokias pirštines perkat slidinėjimui?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 11 08, 09:29)
O kokias pirštines perkat slidinėjimui?

Aš Nevica firmos esu pirkus. Tik daugiau nepirkčiau 2in1, kur yra plonos pirštinės ir išorinės storesnės, man nepatogu su abejomis kartu.
Atsakyti
Sveikos.
Sudomino Aromatic 89 produkcija. Gal zinote ar yra platintoju ir per juos galima uzsakyti? Maciau yra skelbimu su pasiulymu platinti,gal verta prisijungti norint gaut geresnes kainas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 11 08, 19:47)
Sveikos.
Sudomino Aromatic 89 produkcija. Gal zinote ar yra platintoju ir per juos galima uzsakyti? Maciau yra skelbimu su pasiulymu platinti,gal verta prisijungti norint gaut geresnes kainas?  biggrin.gif

As irgi pries kelias d nagrinejaus jų psl. Tai supratau, kad prisijungi ir gauni tą nuolaidą. Nereik nieko platint. Nebent tarpininkes gauna didesne nuol, bet vistiek dar joms moket tarpinininkavima. Tai gal per black friday kokiu nuol ismes, reiks pabandyt, giria tuos jų kvapus. Man masinai tik domina, nes nieks is prekybcentrių man nelaiko.
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2023 11 03, 22:57)
Kaip perkat iš Zooplus.de?
Bandžiau registruotis, bet vietoj Lietuvos man vistiek rodo Germany g.gif
Ar pirkti reikia per tarpininkus, niekaip nesuprantu, kodėl rodo lietuvių vėliavą, bet Germany, o toliau registruojantis išvis iškraipo informaciją, e-mailą nepilną rodo ir pan. Ir blogiausia, kad ta Germany vietoj Lithuania, kad paskui nenukeliautų siuntinys į niekur g.gif

As visada perku tiesiogiai iš čia, be tarpininkų. Siuntimas į Lietuvą 7,99€. Reikia prisiregistruoti, nurodyti Lt adresą, ir jokių problemų ;)
Atsakyti