Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kur perkat kvepalus? Reikia pradėt šventėm ruoštis. Vyriškų reikia kelių butelių. Ar verta JAV ieškot?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2023 10 24, 11:45)
Vakar šitas suveikė WBF180LT5 4u.gif

AČIŪ 4u.gif Ir man suveikė clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 10 24, 19:37)
Kur perkat kvepalus? Reikia pradėt šventėm ruoštis. Vyriškų reikia kelių butelių. Ar verta JAV ieškot?

Tikrai ne.
Geriausiai per kvepalusala.lt. Dar FB kvapomanai arba kvapoholikai. Parašykite, kokių ieškote ir pasiūlys ;)
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2023 10 24, 08:06)
Kaip nusistatyti eurus?


Puslapio apačioje us paspauskite ir atidarys pasirinkimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 24 spalio 2023 - 20:55
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 24, 22:11)
Tikrai ne.
Geriausiai per kvepalusala.lt. Dar FB kvapomanai arba kvapoholikai. Parašykite, kokių ieškote ir pasiūlys ;)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Eilinį kartą dukrai milijonas, ką galima dovanoti.
O ką 15mečiams bernaaams? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 24, 22:43)
Eilinį kartą dukrai milijonas, ką galima dovanoti.
O ką 15mečiams bernaaams? blink.gif

Mano 14 m bernas nori kažko kompui. Gal pelę, gal klaviatūrą. Ką kiti tokie bernai nori? Šiaip įdomu 😊 dar nesugalvoju, ką pirkt 10 m sūnui
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2023 10 24, 20:37)
Kur perkat kvepalus? Reikia pradėt šventėm ruoštis. Vyriškų reikia kelių butelių. Ar verta JAV ieškot?

As perku kazkur buna uzsieny oro uoste, jei kokia akcija uzmatau, taip pat per FB kvapomanu grupe, vyro uzprasau is Vokietijos dovanu biggrin.gif va dabar skrisim, tai turiu plana oro uoste Creme de la creme apsilankyt, sako ten pigiau kazkiek.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 25, 00:43)
Eilinį kartą dukrai milijonas, ką galima dovanoti.
O ką 15mečiams bernaaams? blink.gif

Oi siam gyvenimo etapui (tikiuos ir ilgiau) mes turim ka savo 14-meciui dovanot, nes turi hobi bigsmile.gif plaukioja aktyviai su vandenlentem, tai ten visokius hidriakus, liemenes, salmus, striukes, dzemperius, kuprines tik spek pirkt biggrin.gif tai va Kaledu dovana jau irgi pasisupinau per sale boardsports pardej biggrin.gif jei ne tas wakinimas tai jauciu prazuciau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kalbant apie dovanas paaugliams šiemet gaus kvepalus- labai nori, turi jau daugiau už mane ir negali praeiti pro jokia parfumerijos parduotuve biggrin.gif sake, džiaugsis ir kokį drabužį gavęs…
Atsakyti
Gal kas žinote, kokios dabar sąlygos perkant iš george parduotuvės? Kalbu apie mokesčius. Ar į kainą jau įskaičiuoti mokesčiai, jei siųsiuos tiesiai į LT?
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2023 10 25, 09:05)
Kalbant apie dovanas paaugliams šiemet gaus kvepalus- labai nori, turi jau daugiau už mane ir negali praeiti pro jokia parfumerijos parduotuve biggrin.gif sake, džiaugsis ir kokį drabužį gavęs…

Gal mano sūnaus draugas? Nes turi draugą, kuris jį net nuvedė į kvepalų pardę ir dar papasakojo apie natas ir tt biggrin.gif
Bet apsiribosiu kvepenčiu pieštukiniu deziku, kokiu prabangesniu. Visi tie sudėčių brudai moterims labiau pavojingi.

_

A matėt, kokia atsidarė Panoramoj kreminės namų kvapų pardė? bigsmile.gif
Atsakyti
Trūksta tik 22Eur iki nemokamo siuntimo ax.gif

QUOTE(simpa @ 2023 10 04, 07:29)
Renku Cocooncenter.com
Kaunas arba su persiuntimu  4u.gif

xsimpax@gmail.com

Atsakyti