Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2023 10 19, 14:34)
Voko siuntimas tiek per pirkeu?

Joooo
Atsakyti
Žalia Rūta
Miegamojo lova. Jau nebelabai pamenu,neberandu laisko,apie 50-60€
Atvyko.lt greitai tvarkingai viskas su jais.
Atsakyti

Ieškau gražių, patogių kedų - juodų su juodu padu :4u:  gal kas matėt ar pirkot? :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 10 21, 22:01)
<p>Ieškau gražių, patogių kedų - juodų su juodu padu 4u.gif  gal kas matėt ar pirkot? rolleyes.gif​ </p>

Pirkau prieš porą mėnesių, labai patogus:
Ecco

Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 10 21, 08:00)
Žalia Rūta
Miegamojo lova. Jau nebelabai pamenu,neberandu laisko,apie 50-60€
Atvyko.lt greitai tvarkingai viskas su jais.

Dėkoju 4u.gif

__

Aboute prasinešėt? Neblogos kainos. Mano beveik visas stebimas kašikas išparduotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 21, 22:48)
Dėkoju 4u.gif

__

Aboute prasinešėt? Neblogos kainos. Mano beveik visas stebimas kašikas išparduotas biggrin.gif

Ne. Pirma kart pirksiu,uzsisakiau naujienlaiski,bet negavau kodo. Ir anas nebeveike,tai kol laukiu ats is about you irgi keleta dingo
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 10 22, 09:41)
Ne. Pirma kart pirksiu,uzsisakiau naujienlaiski,bet  negavau kodo. Ir anas nebeveike,tai kol laukiu ats is about you irgi keleta dingo


50% nuolaida vieša, be kodo, tik ne viskam padarė. Kol lauksite kažko neliks nieko biggrin.gif Mano dingo irgi beveik viskas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 21, 22:48)
Dėkoju 4u.gif

__

Aboute prasinešėt? Neblogos kainos. Mano beveik visas stebimas kašikas išparduotas biggrin.gif

Ačiū už info. Pripirkau batų sau, vyrui, sūnui. Dabar ramiai reik dar peržiūrėt ko gero yra 😁
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 10 22, 09:32)
50% nuolaida vieša, be kodo, tik ne viskam padarė. Kol lauksite kažko neliks nieko  biggrin.gif Mano dingo irgi beveik viskas.

Na nevisai laukiu. Ieskau ziemaj vyrisku,kol kas nelabai ka randu tinkamo. O krepsi "jei nerasiu geresniu" biggrin.gif
O jei kainos su nuolaida,tai gal ir nepritaikys naujienlaiskio kodo?
Atsakyti
JMD - su kokia kuprine po Europą varineji? biggrin.gif buvau issisaugojus kazkur, db noriu pirkt, nebezinau kokios noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 10 22, 11:39)
Na nevisai laukiu. Ieskau ziemaj vyrisku,kol kas nelabai ka randu tinkamo. O krepsi "jei nerasiu geresniu" biggrin.gif
O jei kainos su nuolaida,tai gal ir nepritaikys naujienlaiskio kodo?


As turiu 10% kodą, prie jo užrašas:” Galioja tik kartą ir tik iki 2023 10 27. Taikoma tik atrinktoms prekėms. Nuolaida negali būti derinama su kitomis akcijomis, nuolaidomis ir kuponais. Vėlesnis įskaitymas ar kompensavimas negalimas. ”
Matyt negalios abi nuolaidos su naujienlaiškio kodu.
Atsakyti
Kiekvieną kartą reikia tuos kodus reikia tikrinti, nes per išpardavimus geriau netaikyti, nes, jei ir taiko, nebetaiko išpardavimo nuolaidos.
Vintede vis sukelia influencerių kodus.
Atsakyti