Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 17, 07:54)
tai tada vaiksto toks visas oversizas biggrin.gif  biggrin.gif  o maniskis nemegsta tokio fito rubu...tai vargo vakariene, nes paauglisku jau viskas, dar siaip ne taip koki Jack and Jones 176 dydi, o suaugusiu dazniausiai platus... ypac kai reik kokiu dzinsu

zinok ne. tarkim tokie nike, jie beprotiskai mazinti. treningus pirkau L ir nerealiai gerai atrodo. ir sakyciau kaip nulietas. jo peciai platus tai niekas nekabo. liemene matavau savaitgali irgi nike. tai M siauroka ir trumpa. L kaip tik.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 17, 08:59)
Tu dar palauk biggrin.gif Taviškis, spėju, 8tokas? Ne gimnazijoj?
Maniškis nuo 6 ėjo, tai dabar pirmokas. Ir.... prasidėjo bigsmile.gif Šukuosenos bigsmile.gif Plačių džinsų nori, kur reikia pirkti en en didesnių biggrin.gif Nuo vasaros kačialinasi, raumenukus tik augina biggrin.gif
O buvo - tooooks konservatorius aprangos klausimu. Na aš jį tvarkingai ir gražiai rengdavau  biggrin.gif Bet va paplėšyti platoki džinsai jam vis tiek nea. Nu tas plėšymas ne jam iki šiol.

mano vaiks irgi kategoriskai pries plesytus dzinsus ir kategoriskai pries NB biggrin.gif
Atsakyti
Kur perkat kojines, truputį ilgesnes, kad išlystų iš aullinukų? Man taip gražu, bet pati gražių/tinkamų nepataikau nusipirkti unsure.gif ir atrodau kaip kaimas su tom išlindusiom kojinėm biggrin.gif
Bet neprarandu vilties rasti gražias biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 10 18, 11:44)
Kur perkat kojines, truputį ilgesnes, kad išlystų iš aullinukų? Man taip gražu, bet pati gražių/tinkamų nepataikau nusipirkti  unsure.gif ir atrodau kaip kaimas su tom išlindusiom kojinėm biggrin.gif
Bet neprarandu vilties rasti gražias  biggrin.gif

Dukrai pirkau Akre, kur kojinių salelė (netoli Macdonaldo).
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 10 16, 22:22)
<p>Kas turit minčių, kaip iš Japonijos parsisiųsti nedidelę prekę? Pirkti per ebay ir sumokėti mokesčius? Neužsiknisiu aš su tom deklaracijom?</p>

Pirkeu.lt mačiau siunčia iš Japonijos. Sąlygų nežinau, bet gal tiks
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 18, 14:13)
Dukrai pirkau Akre, kur kojinių salelė (netoli Macdonaldo).


Kaži ta salelė internetinės parduotuvės neturi? Gal pavadinimą atsiminsit? Būtų patogiau, nėra mano kaime Akro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 10 18, 16:06)
Kaži ta salelė internetinės parduotuvės neturi? Gal pavadinimą atsiminsit? Būtų patogiau, nėra mano kaime Akro  biggrin.gif

https://e-ievapedkelnes.lt/
Atsakyti
Gal yra koks nuolaidų kodas About?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 18, 17:57)
Gal yra koks nuolaidų kodas About?

Jau vintede radau. Maniau, kad nebebūna, o vat bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(motriska @ 2023 10 18, 13:08)
Pirkeu.lt mačiau siunčia iš Japonijos. Sąlygų nežinau, bet gal tiks

Vokas kainuoja 78€, jie nenormalūs.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 10 18, 18:47)


Ačiū, bet kad man neatidaro, nei per nuoroda, nei kopijuonat. Jums veikia šis puslapis?
Atsakyti

Veikia iškart per nuorodą

Atsakyti
Gal kas nori prie lasenzos prisijungti?
Nuo 100eur nemokamai siunčia
Klaipėda arba persiuntimas
D.kvasnia@gmail.com
Tema lasenza+nikas
Atsakyti