Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 14, 16:52)
Pigiau iš lenkiško siųstis.

.....

O gal galite pakomentuoti jų dydžius. Jei jaunuolis 180, M imti striukę?

Vienos prekės pigiau de. Kitos pl, kitos fr. Skiriasi smarkiai. Reik tikrinti. Siunciausi is de siuntimas 6.95. Iš pl 50 zl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainyte: 15 spalio 2023 - 22:28
Galit rekomenduoti kokių firmų yra platesni batai? Reikia mergaitei, 29dydis. Matavau Ecco žieminius, tai man norėjosi platesnių, iš šonų aptempta ir dukra skundėsi, kad spaudžia. Norisi ne tų sunkių sniego batų tipo, o lengvesnių su lipukais.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 14, 17:52)
Pigiau iš lenkiško siųstis.

.....

O gal galite pakomentuoti jų dydžius. Jei jaunuolis 180, M imti striukę?

Jei jaunuolis lieknas M paskes...mano vyras 187 kazkur ir apie 80 kg nesioja M dydzio Didriksons striuke, nors iprastai devi L dydi. Jos tikrai didintos. Kiek pamenu jusu jaunuolis labai panasaus amziaus kaip mano, maniskiui bus 15, jis kokiu 175 dabar, sveria 55, tai as jam Didrikson is suaugusiu skyriaus dar tikrai neimciau, kaliause bus biggrin.gif
Papildyta:
Beja, jei ka domintu, turiu tokia Didriksons vyriska striuke parduoti:
https://www.otrium.f...-parka-flow-red
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 16, 16:20)
Jei jaunuolis lieknas M paskes...mano vyras 187 kazkur ir apie 80 kg nesioja M dydzio Didriksons striuke, nors iprastai devi L dydi. Jos tikrai didintos. Kiek pamenu jusu jaunuolis labai panasaus amziaus kaip mano, maniskiui bus 15, jis kokiu 175 dabar, sveria 55, tai as jam Didrikson is suaugusiu skyriaus dar tikrai neimciau, kaliause bus biggrin.gif

Tai vat, gal kitą kokią firmą bandyti, nes jis apie 180, sveria 65, lieknas ir gražus biggrin.gif
Todėl labai abejoju, jei didintos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 16, 15:29)
Tai vat, gal kitą kokią firmą bandyti, nes jis apie 180, sveria 65, lieknas ir gražus biggrin.gif
Todėl labai abejoju, jei didintos unsure.gif

Mano vaiks 187 , sveria 64. TH pirkau M uniqlo pirkau M. Nike vakar matavau tiko L. Bet todėl, kad jo rankos labai ilgos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 16 spalio 2023 - 17:26

Kas turit minčių, kaip iš Japonijos parsisiųsti nedidelę prekę? Pirkti per ebay ir sumokėti mokesčius? Neužsiknisiu aš su tom deklaracijom?

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 10 16, 22:22)
<p>Kas turit minčių, kaip iš Japonijos parsisiųsti nedidelę prekę? Pirkti per ebay ir sumokėti mokesčius? Neužsiknisiu aš su tom deklaracijom?</p>

O koks ebay? Gal USA? Tada per tarpininkę paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 16, 19:25)
Mano vaiks 187 , sveria 64. TH pirkau M uniqlo pirkau M. Nike vakar matavau tiko L. Bet todėl, kad jo rankos labai ilgos.

tai tada vaiksto toks visas oversizas biggrin.gif biggrin.gif o maniskis nemegsta tokio fito rubu...tai vargo vakariene, nes paauglisku jau viskas, dar siaip ne taip koki Jack and Jones 176 dydi, o suaugusiu dazniausiai platus... ypac kai reik kokiu dzinsu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 17 spalio 2023 - 08:16
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 17, 08:54)
tai tada vaiksto toks visas oversizas biggrin.gif  biggrin.gif  o maniskis nemegsta tokio fito rubu...tai vargo vakariene, nes paauglisku jau viskas, dar siaip ne taip koki Jack and Jones 176 dydi, o suaugusiu dazniausiai platus... ypac kai reik kokiu dzinsu

Tu dar palauk biggrin.gif Taviškis, spėju, 8tokas? Ne gimnazijoj?
Maniškis nuo 6 ėjo, tai dabar pirmokas. Ir.... prasidėjo bigsmile.gif Šukuosenos bigsmile.gif Plačių džinsų nori, kur reikia pirkti en en didesnių biggrin.gif Nuo vasaros kačialinasi, raumenukus tik augina biggrin.gif
O buvo - tooooks konservatorius aprangos klausimu. Na aš jį tvarkingai ir gražiai rengdavau biggrin.gif Bet va paplėšyti platoki džinsai jam vis tiek nea. Nu tas plėšymas ne jam iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 17, 10:59)
Tu dar palauk biggrin.gif Taviškis, spėju, 8tokas? Ne gimnazijoj?
Maniškis nuo 6 ėjo, tai dabar pirmokas. Ir.... prasidėjo bigsmile.gif Šukuosenos bigsmile.gif Plačių džinsų nori, kur reikia pirkti en en didesnių biggrin.gif Nuo vasaros kačialinasi, raumenukus tik augina biggrin.gif
O buvo - tooooks konservatorius aprangos klausimu. Na aš jį tvarkingai ir gražiai rengdavau  biggrin.gif Bet va paplėšyti platoki džinsai jam vis tiek nea. Nu tas plėšymas ne jam iki šiol.

Yep, mano dar 8-tokas, kitamet gimnazija nusimato biggrin.gif biggrin.gif tai matyt tada ir prasides biggrin.gif
Atsakyti

O koks ebay? Gal USA? Tada per tarpininkę paprasčiau.

Prekė yra ebay. Bet tarpininkė atsisakė pirkti, nes prekė yra ne usa, o Japonijoj

Atsakyti
Visdar renku ax.gif Nemokamą siuntimą padarė tik nuo 399 €

QUOTE(simpa @ 2023 10 04, 07:29)
Renku Cocooncenter.com
Kaunas arba su persiuntimu  4u.gif

xsimpax@gmail.com

Atsakyti