Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2023 10 11, 15:10)
Užsisakiau iš usa bearpaw batus verstos odos. Kuom patartumėt naujus impregnuoti? Kaip paskui prižiūrite tokio tipo batus?

Aš išpurškiau impregnatu kažkokiu brangesniu iš maximos. Išdžiūvus iššukavau silikoniniu šepetuku, išpurškiau dar kartą, išdžiūvus pakišau po kranu, buvo kelios vietos, kurios šlapo, tai jas dar išpurškiau, išdžiūvus pašukavau šepetuku. Vienžo, tris kartus impregnavau. Bet žinokit ir po pliurzes teko braidyti, nešlapo, spalva nepasikeitė (mano šviesūs batai). Nenusibaigia tie bataijau ketvirti metai, atrodo puikiai. Prieš žiemą kartą-du impregnuoju. Tiesa lietuviška nano danga man nepasiteisino, impregnuoja prastai.
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2023 10 11, 21:11)
Aš išpurškiau impregnatu kažkokiu brangesniu iš maximos. Išdžiūvus iššukavau silikoniniu šepetuku, išpurškiau dar kartą, išdžiūvus pakišau po kranu, buvo kelios vietos, kurios šlapo, tai jas dar išpurškiau, išdžiūvus pašukavau šepetuku. Vienžo, tris kartus impregnavau. Bet žinokit ir po pliurzes teko braidyti, nešlapo, spalva nepasikeitė (mano šviesūs batai). Nenusibaigia tie bataijau ketvirti metai, atrodo puikiai. Prieš žiemą kartą-du impregnuoju. Tiesa lietuviška nano danga man nepasiteisino, impregnuoja prastai.

Su ta nano danga aš sugadinau batus. Nupurškiau lygios odos batus ir liko lašų dėmės, nors sluoksnį išlyginau. Ir nebuvo matyt kol šlapi. O dėmės liko tų lašų, kurie buvo tik užpurškus iki išlyginino. Žodžiu nekažką. Jau 5 metai batam, o tie lašai vis dar matyt.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 12, 08:28)
Su ta nano danga aš sugadinau batus. Nupurškiau lygios odos  batus ir liko lašų dėmės, nors  sluoksnį išlyginau. Ir nebuvo matyt kol šlapi. O dėmės liko tų lašų, kurie buvo tik užpurškus iki išlyginino. Žodžiu nekažką. Jau 5 metai batam, o tie  lašai vis dar matyt.

Man taip buvo su odine rankine
Atsakyti

Dar renku. Sunkiai renkasi iki nemokamo siuntimo ax.gif

Parašiau Jums į el.paštą  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2023 10 11, 21:11)
Aš išpurškiau impregnatu kažkokiu brangesniu iš maximos. Išdžiūvus iššukavau silikoniniu šepetuku, išpurškiau dar kartą, išdžiūvus pakišau po kranu, buvo kelios vietos, kurios šlapo, tai jas dar išpurškiau, išdžiūvus pašukavau šepetuku. Vienžo, tris kartus impregnavau. Bet žinokit ir po pliurzes teko braidyti, nešlapo, spalva nepasikeitė (mano šviesūs batai). Nenusibaigia tie bataijau ketvirti metai, atrodo puikiai. Prieš žiemą kartą-du impregnuoju. Tiesa lietuviška nano danga man nepasiteisino, impregnuoja prastai.

Nepamenat, koks impregnantas?
Papildyta:
QUOTE(rufalija @ 2023 10 11, 19:34)
Ar tikrai siunčia į Lietuvą, nes pavasarį kai norėjau siųstis, tai Lietuvos neleido rinktis

Pirkdavau visad siuntė. Paskutinį kart pirkau gal prieš metus
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 12, 09:28)
Su ta nano danga aš sugadinau batus. Nupurškiau lygios odos  batus ir liko lašų dėmės, nors  sluoksnį išlyginau. Ir nebuvo matyt kol šlapi. O dėmės liko tų lašų, kurie buvo tik užpurškus iki išlyginino. Žodžiu nekažką. Jau 5 metai batam, o tie  lašai vis dar matyt.


QUOTE(Lux @ 2023 10 12, 09:32)
Man taip buvo su odine rankine

Yep ir man taip buvo. Tai lygiai odai nuo tada nenaudoju nano, o verstai tikrai geras daiktas
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 10 11, 10:54)
Planuoju pirkti uniqlo.eu siuntimui pasidalinti. Vilnius. Krepšelius/nuorodas su dydžiais ir spalvom rašykit į onaema83 (eta) gmail.com ryt, poryt jau noriu nupirkti.

Krepšelių nesulaukiu, tai pasiūlysiu anksčiau pirktas HEATTECH WARM LINED TROUSERS juodos, S dydis etiketėje. Liemuo 35, ties klubais 51-52, visas ilgis 105, nuo klyno 71 cm. Baisiai geros, bet man mažokos verysad.gif Atiduosiu už 40 €.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(motriska @ 2023 10 11, 19:58)
Sveiki. Gal kas nors norėtumėte jungtis su crocs.eu.?Mūsiškos kainos parduotuvėje nelabai patrauklios. Šiauliai, galiu persiųsti. 4u.gif
busmaite@gmail.com



QUOTE(rufalija @ 2023 10 11, 21:34)
Ar tikrai siunčia į Lietuvą, nes pavasarį kai norėjau siųstis, tai Lietuvos neleido rinktis

Aš irgi bandžiau, nebesiunčia į Lietuvą jau kokie metai. Nebent per tarpininkus siųstis, bet tada ne pigiau gaunas..
Atsakyti

​Labas rytas. Gal kuri skrendat į Graikiją? Labai reikia tepaliuko akims. Gydytoja sakė, yra ten vaistinėse. Net usa nerandu. Skolinga nelikčiau  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos, ar esat pirkusios iš otrium parduotuvės? Niekaip nerandu, kokia kaina siuntimo. Otrium.fr gerų didriksons kainų yra. Galvoju, ar imt per tarpininkę, ar išeis pačiai.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 10 14, 11:07)
Sveikos, ar esat pirkusios iš otrium parduotuvės? Niekaip nerandu, kokia kaina siuntimo. Otrium.fr gerų didriksons kainų yra. Galvoju, ar imt per tarpininkę, ar išeis pačiai.

Pigiau iš lenkiško siųstis.

.....

O gal galite pakomentuoti jų dydžius. Jei jaunuolis 180, M imti striukę?
Atsakyti
SPORTLAND kodo šiuo metu jokio nėra 4u.gif unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 15 spalio 2023 - 19:51