Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Na jo, aš gi pamenu, kad gyvenat kažkur... anapus biggrin.gif

Parašyk, ar patiks Xiaomi ax.gif

Aš tai dėl roboto dvejoju. Nes kiti sako, kad užknisa kilnoti daiktus prieš siurbiant.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 05, 18:39)
Na jo, aš gi pamenu, kad gyvenat kažkur... anapus biggrin.gif

Parašyk, ar patiks Xiaomi ax.gif

Aš tai dėl roboto dvejoju. Nes kiti sako, kad užknisa kilnoti daiktus prieš siurbiant.

Dėl kilnojimo ir atidaviau savo robotą sūnui. Būdavo tai į laidus įsipainioja, tai lįsdavo po sofa ir užstrigdavo.
Atsakyti
pasidalinkit, kokios firmos skėčiai patogūs ir tvirti rolleyes.gif ir dar biški gražūs
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 10 05, 19:53)
pasidalinkit, kokios firmos skėčiai patogūs ir tvirti  rolleyes.gif ir dar biški gražūs

Samsonite?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 05, 19:39)
Na jo, aš gi pamenu, kad gyvenat kažkur... anapus biggrin.gif

Parašyk, ar patiks Xiaomi ax.gif

Aš tai dėl roboto dvejoju. Nes kiti sako, kad užknisa kilnoti daiktus prieš siurbiant.

Jo jo, mes anapus jusu anapus gyvenam biggrin.gif biggrin.gif ir Savanoriu prospekto irgi biggrin.gif bet dirbu as centre, tai man pvz is lenku siustis idealu per pirklenkijoje, man iki ju 5 minutes, ir kainos pas juos geriausios bigsmile.gif is kitu uzusieniu jau daznai siunciuos tiesiogiai... nes jei koks sunkesnis daiktas, tai tas pats suds gaunas kaip per tuos nuomos adresus vos ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 05, 10:52)
As Dysono neturiu ir neturėjau biggrin.gif turiu Bosch, tai ten visai kitokiu principu jis siurbia. Tai va ir klausimas ar turint namie ilgaplaukiu nesprings tas siurblys biggrin.gif

Ant visu susiska ir ant roboto ir ant sluotu. Springt nesprings,bet reik juos laiks nuo laiko traukt,nes daug apsivelus,nebesisuka.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 10 06, 08:56)
Ant visu susiska ir ant roboto ir ant sluotu. Springt nesprings,bet reik juos laiks nuo laiko traukt,nes daug apsivelus,nebesisuka.

Bet nuimi ir viskas. Čia tikrai nieko tokio.
Atsakyti
Labas.
Ar perkate dar kažką ebay, aliexpress iš kiniečių? Aliexpress būdavo jau patys sumoka mokesčius, nieko deklaruoti nebereikia (tikiuosi vis dar)? O kaip ebay? Jie lyg nedeklaruoja patys?
O kaip dėl Paypal? Pernai prieš metus maždaug buvo Paypal dingęs iš Aliexpress. Nežinote gal grąžino atgal? Reikia smulkios prekės, Lietuva visa išnarstyta po kauliuką, tokia nekokybė, tokia nesąmonė prekyboje, o kiniečiai tokias puikiai daro. Tik ar tas siuntimas nebus vargas?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 10 06, 16:43)
Labas.
Ar perkate dar kažką ebay, aliexpress iš kiniečių? Aliexpress būdavo jau patys sumoka mokesčius, nieko deklaruoti nebereikia (tikiuosi vis dar)? O kaip ebay? Jie lyg nedeklaruoja patys?
O kaip dėl Paypal? Pernai prieš metus maždaug buvo Paypal dingęs iš Aliexpress. Nežinote gal grąžino atgal? Reikia smulkios prekės, Lietuva visa išnarstyta po kauliuką, tokia nekokybė, tokia nesąmonė prekyboje, o kiniečiai tokias puikiai daro. Tik ar tas siuntimas nebus vargas?

Ali jau su mokesčiais. Viskas ok.
Atsakyti
Gal paaugliui striukės žiemai? Nu tooookia faina ir mažoka verysad.gif
https://www.vinted.l...ziemine-striuke
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 10 05, 19:53)
pasidalinkit, kokios firmos skėčiai patogūs ir tvirti  rolleyes.gif ir dar biški gražūs

Knirps, Doppler
Atsakyti
Gal kas norit prisijungti prie yesstyle.com?
Atsakyti