Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(simpa @ 2023 10 04, 08:29)
Renku Cocooncenter.com
Kaunas arba su persiuntimu  4u.gif

xsimpax@gmail.com

aš atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2023 10 04, 09:29)
Renku Cocooncenter.com
Kaunas arba su persiuntimu  4u.gif

xsimpax@gmail.com


Gal koki krema iš čia perkate labai sausai, i dermatita linkusiai odai?
Atsakyti
Kiek kainuoja HM grąžinimas?
Kaip pikta, ai fotkėj laiko megztinį ištempą į apačią, o realiai - trumpintas.
Ir dabar mokėt už grąžinimą reik mad.gif
Atsakyti
Zalia Ruta, turiu jums klausima dėl jusu to Xiaomi siurblio biggrin.gif apziurejau pardej, galvoju V11 gal imt. Kaip su to volelio prieziura? ar labai apsivelia plaukais ir pan? nes pas mane ilgi plaukai, pilni namai tu plauku buna.. tai galvoju ar nebus gan sudetinga prieziura tokio tipo siurblio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 05 spalio 2023 - 07:28
Senokai pirkau is Anglijos per eshop, gal galit pasakyt, kaip dabar su muitais, jei nusiperku daikta uz 100 svaru, teks kazka moket Lietuvoje? Ir per kokius nuomotojus perkate dabar? Aciu, kas pasidalins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 05, 08:24)
Zalia Ruta, turiu jums klausima dėl jusu to Xiaomi siurblio biggrin.gif apziurejau pardej, galvoju  V11 gal imt. Kaip su to volelio prieziura? ar labai apsivelia plaukais ir pan? nes pas mane ilgi plaukai, pilni namai tu plauku buna.. tai galvoju ar nebus gan sudetinga prieziura tokio tipo siurblio unsure.gif

o aplink dysoną nesisuko? Man - labai.
Čia - mažiau. Gerokai, nes valyta prieš kelisi mėnesius - nulis, nuėjau pažiet. Tik mes neturim kasų ;)

___

ESWD laukiau 3 amazon siuntų, rašo, kad pristatyta, o ESWD negauta. Nu čia dabar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 05, 12:38)
o aplink dysoną nesisuko? Man - labai.
Čia - mažiau. Gerokai, nes valyta prieš kelisi mėnesius - nulis, nuėjau pažiet. Tik mes neturim kasų ;)
___

ESWD laukiau 3 amazon siuntų, rašo, kad pristatyta, o ESWD negauta. Nu čia dabar unsure.gif

As Dysono neturiu ir neturėjau biggrin.gif turiu Bosch, tai ten visai kitokiu principu jis siurbia. Tai va ir klausimas ar turint namie ilgaplaukiu nesprings tas siurblys biggrin.gif

Neatsibodo dar su tuo ESWD zaist? biggrin.gif Kainos pas juos kosmosas ir pristatymo terminai kol ten per visokius Lenkijos sandeliu praeina irgi... as paskutinius du siuntinius per pirkeu pirkau, kol kas puikiai, su pristatymu i namus ar pastomata 7 kg siunta su kazkokiu tai rastu nuolaidos kodu gavos 13 euru.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 05, 11:52)
As Dysono neturiu ir neturėjau biggrin.gif turiu Bosch, tai ten visai kitokiu principu jis siurbia. Tai va ir klausimas ar turint namie ilgaplaukiu nesprings tas siurblys biggrin.gif

Neatsibodo dar su tuo ESWD zaist? biggrin.gif Kainos pas juos kosmosas ir pristatymo terminai kol ten per visokius Lenkijos sandeliu praeina irgi... as paskutinius du siuntinius per pirkeu pirkau, kol kas puikiai, su pristatymu i  namus ar pastomata 7 kg siunta su kazkokiu tai rastu nuolaidos kodu gavos 13 euru.

Aš turiu taškų, tai man maži užsakymai nekainuoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 05, 10:52)
As Dysono neturiu ir neturėjau biggrin.gif turiu Bosch, tai ten visai kitokiu principu jis siurbia. Tai va ir klausimas ar turint namie ilgaplaukiu nesprings tas siurblys biggrin.gif

Neatsibodo dar su tuo ESWD zaist? biggrin.gif Kainos pas juos kosmosas ir pristatymo terminai kol ten per visokius Lenkijos sandeliu praeina irgi... as paskutinius du siuntinius per pirkeu pirkau, kol kas puikiai, su pristatymu i  namus ar pastomata 7 kg siunta su kazkokiu tai rastu nuolaidos kodu gavos 13 euru.

Kur radot nuolaidos kodą?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 05, 13:03)
Aš turiu taškų, tai man maži užsakymai nekainuoja unsure.gif

Ai na nebent…bet man pvz ju tas sandelys juodai nepatogu, o su pastomatais ar kurjeriais is su nuolaidu kodais brangiau..

QUOTE(padraika22 @ 2023 10 05, 13:54)
Kur radot nuolaidos kodą?

Google😆KLAJUMAS
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 10 05, 12:56)
Ai na nebent…bet man pvz ju tas sandelys juodai nepatogu, o su pastomatais ar kurjeriais is su nuolaidu kodais brangiau..


Ir man toli, bet mes darbo reikalais ten gana dažnai būnam.
Ir jie dabar jau Venipake, savaitgaliais nėra galimybės atsiimti.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 10 05, 14:08)
Ir man toli, bet mes darbo reikalais ten gana dažnai būnam.
Ir jie dabar jau Venipake, savaitgaliais nėra galimybės atsiimti.

Zinau, tai bent jau man tas pats s... ar tas Savanoriu pr. ar Venipakas, nepatogu vienodai unsure.gif
Atsakyti