Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 26, 14:37)
Free shippingą duoda į adreso nuomą.

Jei is de i de be prime visada nemokamai. Nebent gal uz labai pigiai perkant yra mokamas,as nzn. As, jei perku, tai visad virs 100eu. Jei is De i Pl, neduoda su prime nemokamo. Tai jis kaip ir nereikalingas.
Atsakyti
QUOTE(Ainyte @ 2023 09 26, 22:26)
Jei is de i de be prime visada nemokamai. Nebent gal uz labai pigiai perkant yra mokamas,as nzn. As, jei perku, tai visad virs 100eu. Jei is De i Pl, neduoda su prime nemokamo. Tai jis kaip ir nereikalingas.

Gal aš kažko nesuprantu? https://www.amazon.d...S...smid=&psc=1
Atsakyti

Gal kas turit Grand feu puodą? Ar naudojat, pasiteisino? Ką jame gaminat?  :rolleyes: 

Senokai svarstau, ar verta pirkti  :unsure: Patarkit :4u: 

Atsakyti

Kad tokio tipo puodą turėti gerai, tai faktas. Ar būtent Grand feu - negaliu atsakyti. Aš ketinį emaliuotą gal jau 10 metų turiu - jame viską low&slow gaminu ir laaabai džiaugiuosi. Kas gerai  -  kad Grand feu per maximos akcijas pigiau galima pagauti :) bet ar jis tarnaus taip ilgai kaip kiti - nežinau - dar ne tiek laiko rinkoje jie yra

Atsakyti
Sveikos, gal žinote, ar būna airbnb nuolaidų kodų? Kur ieškoti? Norim naujakui nulėkti į rygą. Būtų gerai sutaupyti ant nakvynės. Gal žinot dar gerų nuomos puslapių kaip booking ar airbnb?
Atsakyti
Kokius žuvų taukus duodat vsikams ar paaugliams? Gyd rekomendavo Fjord. Gal žinote kažką apie juos? https://www.visisvei...kcija-1 1.htmls
Atsakyti
Sveikos, kas mėgstat slidinėti, kokias pirštines paaugliams berniukams perkat? Ir kur? Kad neperšlaptų
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 09 30, 20:12)
<p>Gal kas turit Grand feu puodą? Ar naudojat, pasiteisino? Ką jame gaminat?  rolleyes.gif </p><p>Senokai svarstau, ar verta pirkti  unsure.gif Patarkit 4u.gif </p>

Turiu smile.gif naudoju retai, bet man patinka. Kamade pvz. kokia plesyta mesa kepam jame, namie buna kazka troskinu, zodziu, man pasiteisines.
Atsakyti

Turiu smile.gifnaudoju retai, bet man patinka. Kamade pvz. kokia plesyta mesa kepam jame, namie buna kazka troskinu, zodziu, man pasiteisines.

Ačiū! Troškinat orkaitėj ar ant kaitlentės?

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2023 10 02, 15:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-Braskeele" data-cid="73105926" data-time="1696243479"><div><p>Turiu vartotojo įkelta nuotraukanaudoju retai, bet man patinka. Kamade pvz. kokia plesyta mesa kepam jame, namie buna kazka troskinu, zodziu, man pasiteisines.</p></div></blockquote><p>Ačiū! Troškinat orkaitėj ar ant kaitlentės?</p>

Ant kaitlentes smile.gif bet galit kur norit
Atsakyti
Kas per ESWD naujienos? Galvoju, ko čia sistemoj nematau, kad siunta sandėly.

EDee yra išjungtas.

Automatinis užsakymų formavimas yra išjungtas Jūsų paskyrai. Norėdami, kad sistema užsakymus formuotų automatiškai, aktyvuokite EDee paspausdami įjungimo mygtuką. Pastaba: EDee užsakymus formuoja kiekvienam siuntiniui atskirai.


Kas čia per reikalai?
Atsakyti
Renku Cocooncenter.com
Kaunas arba su persiuntimu 4u.gif

xsimpax@gmail.com
Atsakyti