Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Ainyte @ 2023 09 19, 08:50)
Tik neoriginalios nepavyko iskrauti iki galo ne karto

Jo, neiškraunamos ir man biggrin.gif
Atsakyti
Prasideda ligos, galvoju mažiukui nusipirkti elektrinį noties aspiratorių. Tik galvoju ar normaliai jie ištraukia, gal kas yra išbandęs ir gali kokį rekomenduoti 4u.gif

Taip pat įdomu ir dėl tų mažų inhaliatorių, ar normalųs jie 4u.gif

Būčiau labai dėkinga, jei padidalintumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2023 09 18, 23:06)
Prisimenu, kad kažkada nemažai čia buvo pirkusių Dyson siurblius-šluotas. Įdomu, kokie atsiliepimai po ilgesnio laiko? Kaip baterijos laiko? Ar negenda?

Prisireikė ir dabar apmąstymuose, ar vertas kainos, o gal vis tik pirkt kažką pigesnio rolleyes.gif

Gera tema biggrin.gif as irgi "perku" antrus metus nauja siurbli- sluota, bet jau viskas, parejo neseniai galutinai mano senoji, kaip be ranku as be jo unsure.gif ana savaite buvau pasiemus pabandymui Dyson V12, jei jus is Vilniaus galit ir jus paimt, nemokamai duoda 2 parom smile.gif tai bent jau man pagrindiniai jo trukumai, kad jis nestovi be tos krovimo stoteles, kuria dar ir i siena reik grezt unsure.gif jei siurbi ir reik kazka nuo grindu pakelt, batus kokius prikelt ar pan., turi det ta siurbli ant zemes, nepatogu, mano senukas Boschas stovi. Tada labai maza siuksliu talpa, grazindama issiaiskinau su konsultante, kad pvz V10 modelio jinai didesne, man turint nama tai aktualu, netinka man po kiekvieno 10 min prasiurbimo purtyt ta talpa. Trecias dalykas- antgaliai, vienas gerai siurbia grindis, bet sudinai kilima, kitas atvirksciai, man visgi reik universalesnio, tai pameginau pardej ta V10, tai jis ir grindis ir kilima su tuo paciu antgaliu gerai visai siurbia. Zodziu, jei nuspresiu imt Dysona, tai V10. Ir manau siusiuos is DE, ten apie 400 euru jis, pas mus be 600 nerandu unsure.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 18, 23:25)
Done biggrin.gif
Su laiku DYSON nelaiko, tada perkam iš ebay/amazon kiniškas batarkes - jos laiko superiniai, kaina apie 20-30 Eur.

Aš turiu ir Xiaomi 10. Vyras pasidomėjo, kodėl kai kuriems jis nelaiko, o gi - dėl neteisingo naudojimo, nes galima krauti tik pilnai iškrovus. Sąžiningai taip ir naudojuos. Man tai jis super. Siurbia ir kraiką, niekas atgal nebyra (kaip čia kažkam kažkas byrėjo). Aišku, gal po kelių metų kažkas atsitiks. Bet dabar - super. Nu jokio nematau skirtumo nuo Dysono. Tik gerokai pigiau.

Cia as ta, kuriai byra biggrin.gif biggrin.gif is Boscho mano, bet jau amzina atilsi jam, parejo galutinai. Sudominot su tuo Xiaomi, reiktu susiveikt kur isbandyt ji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 19, 11:01)
Jo, neiškraunamos ir man biggrin.gif


O kiek laiko Jūs naudojat tą neoriginalią bateriją? Daug kas rašo, kad po kelių mėnesių ar po metų užsilenkia g.gif

QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 20, 09:52)
Gera tema biggrin.gif as irgi "perku" antrus metus nauja siurbli- sluota, bet jau viskas, parejo neseniai galutinai mano senoji, kaip be ranku as be jo unsure.gif ana savaite buvau pasiemus pabandymui Dyson V12, jei jus is Vilniaus galit ir jus paimt, nemokamai duoda 2 parom smile.gif tai bent jau man pagrindiniai jo trukumai, kad jis nestovi be tos krovimo stoteles, kuria dar ir i siena reik grezt unsure.gif jei siurbi ir reik kazka nuo grindu pakelt, batus kokius prikelt ar pan., turi det ta siurbli ant  zemes, nepatogu, mano senukas Boschas stovi. Tada labai maza siuksliu talpa, grazindama issiaiskinau su konsultante, kad pvz V10 modelio jinai didesne, man turint nama tai aktualu, netinka man po kiekvieno 10 min prasiurbimo purtyt ta talpa. Trecias dalykas- antgaliai, vienas gerai siurbia grindis, bet sudinai kilima, kitas atvirksciai, man visgi reik universalesnio, tai pameginau pardej ta V10, tai jis ir grindis ir kilima su tuo paciu antgaliu gerai visai siurbia. Zodziu, jei nuspresiu imt Dysona, tai V10. Ir manau siusiuos is DE, ten apie 400 euru jis, pas mus be 600 nerandu unsure.gif
Cia as ta, kuriai byra biggrin.gif  biggrin.gif is Boscho mano, bet jau amzina atilsi jam, parejo galutinai. Sudominot su tuo Xiaomi, reiktu susiveikt kur isbandyt ji bigsmile.gif


O kur duoda išbandyt - d-one salone?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2023 09 20, 15:33)
O kiek laiko Jūs naudojat tą neoriginalią bateriją? Daug kas rašo, kad po kelių mėnesių ar po metų užsilenkia g.gif
O kur duoda išbandyt - d-one salone?

Aha smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2023 09 20, 07:40)
Prasideda ligos, galvoju mažiukui nusipirkti elektrinį noties aspiratorių. Tik galvoju ar normaliai jie ištraukia, gal kas yra išbandęs ir gali kokį rekomenduoti 4u.gif

Taip pat įdomu ir dėl tų mažų inhaliatorių, ar normalųs jie 4u.gif

Būčiau labai dėkinga, jei padidalintumėt 4u.gif

Dabar, kiek skaičiau, medikai neberekomenduoja su siurbtukais snarglių traukti. Neva tai tada dar daugiau snarglių gaminas. Man sunku tuo patikėti. Dabar trečią auginu, tai traukiu su siurbtuku tuo kur su burna reik traukti.
Atseit reik viską išplauti su švirkštu arba buteliuku. Į vieną šnervę pili, iš kitos išbėga
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 09 20, 15:58)
Dabar, kiek skaičiau, medikai neberekomenduoja su siurbtukais snarglių traukti. Neva tai tada dar daugiau snarglių gaminas. Man sunku tuo patikėti. Dabar trečią auginu, tai traukiu su siurbtuku tuo kur su burna reik traukti.
Atseit reik viską išplauti su švirkštu arba buteliuku. Į vieną šnervę pili, iš kitos išbėga

Mano jau seniai isaugo is to amziaus abu, bet man irgi pats geriausias buvo tas slangelis kur su burna traukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 20, 08:52)
Sudominot su tuo Xiaomi, reiktu susiveikt kur isbandyt ji bigsmile.gif

Ir siurbia tas tas antgalis tiek kilimus, tiek grindis.
Bet ką žinau, kas bus po kelių metų.

QUOTE(Užsispyrusi @ 2023 09 20, 14:33)
O kiek laiko Jūs naudojat tą neoriginalią bateriją? Daug kas rašo, kad po kelių mėnesių ar po metų užsilenkia g.gif
O kur duoda išbandyt - d-one salone?

Daug metų. Atsimenu, kad ne aš viena džiaugiaus. Bet žinot, kad yra blogų jų.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 09 20, 12:58)
Dabar, kiek skaičiau, medikai neberekomenduoja su siurbtukais snarglių traukti. Neva tai tada dar daugiau snarglių gaminas. Man sunku tuo patikėti. Dabar trečią auginu, tai traukiu su siurbtuku tuo kur su burna reik traukti.
Atseit reik viską išplauti su švirkštu arba buteliuku. Į vieną šnervę pili, iš kitos išbėga

Sitą variantą žinau, bet maniškiui dar tik 9mėn, o tas plovimas lyg kiek domėjausi yra vyresniems unsure.gif ar klystu?
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 20, 13:18)
Mano jau seniai isaugo is to amziaus abu, bet man irgi pats geriausias buvo tas slangelis kur su burna traukt biggrin.gif

Man su tuo šlangeliu kaskart traukiant, atrodo smegenys ant kaktos iššoks rolleyes.gif 4u.gif biggrin.gif dėl to, galvuju su elektriniu paprasciau būtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2023 09 20, 15:38)
Sitą variantą žinau, bet maniškiui dar tik 9mėn, o tas plovimas lyg kiek domėjausi yra vyresniems unsure.gif  ar klystu?
Papildyta:

Man su tuo šlangeliu kaskart traukiant, atrodo smegenys ant kaktos iššoks rolleyes.gif  4u.gif biggrin.gif  dėl to, galvuju su elektriniu paprasciau būtu unsure.gif

mano kelios drauges turejo elektrinius - visos grižo prie paprastųjų, kur su burna traukt....
aš saviskei nosį ploviau su švirkštu nuo ~10mėn, nes ziauriai sirgo, paskui otitas issivystė ir kol nepradejau plaut nosies - tol niekas negerėjo. O BET TAČIAU - man tai ziauri procedura, reik turet daug drąsos ir valios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2023 09 20, 20:03)
aš saviskei nosį ploviau su švirkštu nuo ~10mėn, nes ziauriai sirgo, paskui otitas issivystė ir kol nepradejau plaut nosies - tol niekas negerėjo. O BET TAČIAU - man tai ziauri procedura, reik turet daug drąsos ir valios biggrin.gif

Mes turime nosiai plauti iš iherb tokį spec "buteliuką". Bet naudojam tik sau ar paugusiams vaikams. Kiek žinau pagal instrukciją plovimo metu reikia kažkokį garsą skleisti, kad kažkaip į ausis nenueitų vanduo. Man buvo kelis kartus, kad netinkamai plovus, ausis kurį laiką skaudėjo. Tai neįsivaizduoju kaip kūdikiui daryti unsure.gif
Nors atsimenu, žiūrėjau kelis video youtube, kaip mažiems vaikams plovė. Bet tų visų instrukcijų esmė buvo, kad vaikas pats sau darytų, reikia jį pripratinti, išmokinti, bet daryti turi pats. Bet savo 3-čiam vaikui neišdrįsau to daryti, su "šlangute" traukiau. Kai išmoko pūsti, baigėsi ir "šlangutė".
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 20, 15:45)


Ačiū,reiks nuvaryt. smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 20, 16:40)

Daug metų. Atsimenu, kad ne aš viena džiaugiaus. Bet žinot, kad yra blogų jų.


Ačiū. Na taip, loterija. Neapsisprendžiu ar bandyt laimę, ar originalą pirkt biggrin.gif
Atsakyti