Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(padraika22 @ 2023 09 14, 09:42)
Sveikos, gal kas patars, kurią pardę pasekt vyriškų timberland batų žiemai reikia. Gal Amerikėj kur būna pigiau? Bet ten siuntimas bus brangus 🤔 jie juk sunkūs 🤔 o gal kas turit dėvėtų ar naujų 43-44?

Sekit TAKEONLINE tarpininkus FB, kaip tik neseniai jie buvo ismete Timberlandu pasiulyma...kartais perku per juos, kartais nusiziuriu pardes ir pati perku biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis prie
www.wardow.com

Arba kur ieskoti vyrisku pinigniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 14 rugsėjo 2023 - 12:21
Gal as kas ieškot yoox kompanijos?
Atsakyti
Mk dailus ridikiulis https://www.yoox.com...d...BI&sizeId=1
Atsakyti
Aš apie YOOX. nemokamas grąžinimas?
Nerandu apie kainą nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 16, 20:17)
Aš apie YOOX. nemokamas grąžinimas?
Nerandu apie kainą nieko unsure.gif

Nemokamas
Atsakyti
QUOTE(ssimonyte @ 2023 09 17, 09:19)

Ačiū.
Kroviau kroviau kašiką, o pasirodo, nuolaida ne viskam biggrin.gif
Atsakyti
Prisimenu, kad kažkada nemažai čia buvo pirkusių Dyson siurblius-šluotas. Įdomu, kokie atsiliepimai po ilgesnio laiko? Kaip baterijos laiko? Ar negenda?

Prisireikė ir dabar apmąstymuose, ar vertas kainos, o gal vis tik pirkt kažką pigesnio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 14, 09:05)
Sekit TAKEONLINE tarpininkus FB, kaip tik neseniai jie buvo ismete Timberlandu pasiulyma...kartais perku per juos, kartais nusiziuriu pardes ir pati perku biggrin.gif

Done biggrin.gif

QUOTE(Eglynas9 @ 2023 09 18, 22:06)
Prisimenu, kad kažkada nemažai čia buvo pirkusių Dyson siurblius-šluotas. Įdomu, kokie atsiliepimai po ilgesnio laiko? Kaip baterijos laiko? Ar negenda?

Prisireikė ir dabar apmąstymuose, ar vertas kainos, o gal vis tik pirkt kažką pigesnio rolleyes.gif

Su laiku DYSON nelaiko, tada perkam iš ebay/amazon kiniškas batarkes - jos laiko superiniai, kaina apie 20-30 Eur.

Aš turiu ir Xiaomi 10. Vyras pasidomėjo, kodėl kai kuriems jis nelaiko, o gi - dėl neteisingo naudojimo, nes galima krauti tik pilnai iškrovus. Sąžiningai taip ir naudojuos. Man tai jis super. Siurbia ir kraiką, niekas atgal nebyra (kaip čia kažkam kažkas byrėjo). Aišku, gal po kelių metų kažkas atsitiks. Bet dabar - super. Nu jokio nematau skirtumo nuo Dysono. Tik gerokai pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 rugsėjo 2023 - 21:26
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 09 18, 21:25)
Aš turiu ir Xiaomi 10. Vyras pasidomėjo, kodėl kai kuriems jis nelaiko, o gi - dėl neteisingo naudojimo, nes galima krauti tik pilnai iškrovus. Sąžiningai taip ir naudojuos.

Tas pats ir su dysonu. Po kiekvieno trumpo siurbtelejimo,pvz trupiniu,nedeti i krovimo stotele laikyti salia,tada batarke laiko ilgai.
As nusipirkau pas kitaicus savo senukui dysonui nauja filtra. Gal aisku nuo senatves,gal kazkiek del to neoriginalaus filtro,batarke dabar laiko zymiai trumpiau. Pirktas 2017m. Kadangi turiu robota,tai neprisiruosiu batarkes naujos nusipirkti,nes man uztenka.
Imeskite nuoroda pas ka konkreciai pirkot batarke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 rugsėjo 2023 - 07:06
QUOTE(Eglynas9 @ 2023 09 18, 22:06)
Prisimenu, kad kažkada nemažai čia buvo pirkusių Dyson siurblius-šluotas. Įdomu, kokie atsiliepimai po ilgesnio laiko? Kaip baterijos laiko? Ar negenda?

Prisireikė ir dabar apmąstymuose, ar vertas kainos, o gal vis tik pirkt kažką pigesnio rolleyes.gif


Turiu senuką Dyson, baterija išsikrovė po 7 metų. Nusipirkau naują originalią ir toliau veikia kaip naujas. Kraunu po kiekvieno siurbimo, krovimo stotelėje ir laikau jį. Man labai pasiteisinęs pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2023 09 19, 08:05)
Tas pats ir su dysonu. Po kiekvieno trumpo siurbtelejimo,pvz trupiniu,nedeti i krovimo stotele laikyti salia,tada batarke laiko ilgai.
As nusipirkau pas kitaicus savo senukui dysonui nauja filtra. Gal aisku nuo senatves,gal kazkiek del to neoriginalaus filtro,batarke dabar laiko zymiai trumpiau. Pirktas 2017m. Kadangi turiu robota,tai neprisiruosiu batarkes naujos nusipirkti,nes man uztenka.
Imeskite nuoroda pas ka konkreciai pirkot batarke.

Pirkau cia. Niekuom nesiskiria nuo originalios. Tik neoriginalios nepavyko iskrauti iki galo ne karto, o originali max 15min laikė. Turiu 4men. Tik neoriginalus filtras uzsikisa greit, daznai plaut reik.
https://www.amazon.d...Q...=UTF8&psc=1
Atsakyti