Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal žinote kur Europoj tokių tinklapių kaip vinted pas mus ar poshmark USA? Ebay žinau
Atsakyti
Merginos, ar šiais laikais dar siunčiama iš aliko? Jeigu taip kokiu būdu?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 09 07, 09:13)
Merginos, ar šiais laikais dar siunčiama iš aliko? Jeigu taip kokiu būdu?

As 100 metu nesisiuntus, po paskutiniu dvieju kartu kai siuntu taip ir negavau...o uz viena is ju dar ir babkiu negrazino, ala gavau pagal ju duomenis, i pasta nueik, aisku sudas ten 2 eurai, bet just, is principo unsure.gif as dabar ant Sheino uzsedus, ne is kinu siuncia, tai jokiu ten mokesciu, greit pareina viskas, per savaite praktiskai, kainos kai ko net mazesnes nei alike, free shipas nuo 19 euru bigsmile.gif maudymuku vasara prisisiunciau, faini, papigiai.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 07, 08:23)
As 100 metu nesisiuntus, po paskutiniu dvieju kartu kai siuntu taip ir negavau...o uz viena is ju dar ir babkiu negrazino, ala gavau pagal ju duomenis, i pasta nueik, aisku sudas ten 2 eurai, bet just, is principo unsure.gif  as dabar ant Sheino uzsedus, ne is kinu siuncia, tai jokiu ten mokesciu, greit pareina viskas, per savaite praktiskai, kainos kai ko net mazesnes nei alike, free shipas nuo 19 euru bigsmile.gif maudymuku vasara prisisiunciau, faini, papigiai.

o, nu aciu aciu. man reik robotui sluosciu vienkartiniu biggrin.gif as nevala pamirstu isplaut ta daugkartine, nes grindis maniskis valo kai manes nera namie, tai jos pasmirsta belenkaip paskui biggrin.gif o tos vienkartines man labai paejo, nes ir dryziu nepalieka. bet pas mus 1 sluoste 1,10 eur. einu ieskot dabar wub.gif ai ten skudurai.... velnias man skuduru nerajk unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 07 rugsėjo 2023 - 09:05
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 07, 09:23)
As 100 metu nesisiuntus, po paskutiniu dvieju kartu kai siuntu taip ir negavau...o uz viena is ju dar ir babkiu negrazino, ala gavau pagal ju duomenis, i pasta nueik, aisku sudas ten 2 eurai, bet just, is principo unsure.gif  as dabar ant Sheino uzsedus, ne is kinu siuncia, tai jokiu ten mokesciu, greit pareina viskas, per savaite praktiskai, kainos kai ko net mazesnes nei alike, free shipas nuo 19 euru bigsmile.gif maudymuku vasara prisisiunciau, faini, papigiai.

O kaip su Sheino grazinimu? Dukra vis neduoda ramybes..
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2023 09 07, 11:30)
O kaip su Sheino grazinimu? Dukra vis neduoda ramybes..

Galima ten grazint tikrai, tik nezinau kiek kainuoja, nesusiduriau, kazkaip kas netiko viska vinted pardaviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 07, 11:07)
Galima ten grazint tikrai, tik nezinau kiek kainuoja, nesusiduriau, kazkaip kas netiko viska vinted pardaviau smile.gif

Tai va gaila, kad mokamas grazinimas verysad.gif
Prisisako s..., o paskui nera kur deti..
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 09 07, 09:13)
Merginos, ar šiais laikais dar siunčiama iš aliko? Jeigu taip kokiu būdu?


Siunčiausi iš Aliexpress liepą peiliukus robotui, atėjo greičiau nei rašė, viskas tvarkingai.
Žiemą siunčiausi robotui -siurbliui šluostes, šepetėlius ir filtrus irgi viskas OK
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 09 07, 08:13)
Merginos, ar šiais laikais dar siunčiama iš aliko? Jeigu taip kokiu būdu?

Siunčiuos, viskas labai puikiai.
Bet aš visokias smulkmenas. Kartais ir kažką rimčiau.
Jau pripratau, kad kaina iš karto su mokesčiais.
Atsakyti
Nepavyksta man otrium.pl net per mešką atsiskaityt. Kokie tarpininkai perkai iš Lenkijos? Tinka ir kitų šalių otrium, nes žiūriu kainos visur panašios.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 09 08, 09:54)
Nepavyksta man otrium.pl net per mešką atsiskaityt. Kokie tarpininkai perkai iš Lenkijos? Tinka ir kitų šalių otrium, nes žiūriu kainos visur panašios.

Oi su tuo otrium atsargiai unsure.gif man biski atrodo sudmaliu kontora, nors trustpilote reitingas geras. Pirkau per pirk.eu, is prancuzisko, is 5 prekiu atsiunte 1...parasiau, ala pragane vezejas, grazins pinigus uz negautas prekes (dar negavau aisku), tai sakau tos prekes visos in stock, atsiuskit per nauja, ne, taip deja negalima, se tau nuolaidos kodukas ir pirk per nauja, aisk prekes tos kiek pabrangusios, na bet visvien bandysiu pirkt, reikia man ju, bet tik tada kai grazins pinigus. Tai jei norit, galit jungtis shipui pasidalint, bet is is prancuzisko pirksiu, su meska man pavyko atsiskaityt.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 09 08, 09:01)
Oi su tuo otrium atsargiai unsure.gif man biski atrodo sudmaliu kontora, nors trustpilote reitingas geras. Pirkau per pirk.eu, is prancuzisko, is 5 prekiu atsiunte 1...parasiau, ala pragane vezejas, grazins pinigus uz negautas prekes (dar negavau aisku), tai sakau tos prekes visos in stock, atsiuskit per nauja, ne, taip deja negalima, se tau nuolaidos kodukas ir pirk per nauja, aisk prekes tos kiek pabrangusios, na bet visvien bandysiu pirkt, reikia man ju, bet tik tada kai grazins pinigus. Tai jei norit, galit jungtis shipui pasidalint, bet is is prancuzisko pirksiu, su meska man pavyko atsiskaityt.


Pavyko man per lenkišką, paypal atsiskaičiau. Pirkau tik vieną striukę, tikiuosi atsiųs unsure.gif
Atsakyti