Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Otrium.fr - siunčia į LT ar per nuomos adresą?
Gal koks pirmo apsipirkimo kodukas yra? 4u.gif
Atsakyti
Nu žo, susigundžiau ir su tuo Otrium.
Dar ir shippingas mokamas ten biggrin.gif
Pakeitus VPN ir paypal puikiai veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 28, 21:17)
Otrium.fr - siunčia į LT ar per nuomos adresą?
Gal koks pirmo apsipirkimo kodukas yra? 4u.gif

Nesiuncia, tik per nuoma. Isbandau pirkeu.lt sikart, nes Eshope kazkokia absoliuciai kosmine kaina is Prancuzijos blink.gif 10 kg 58 eurai biggrin.gif biggrin.gif kai tam pirk.eu gal 19 euru... tikiuos ne per Eshopa perkat biggrin.gif
Jo, shipas mokamas ir dar kazkoks mokestis 2,9 biggrin.gif bet kai krepselis buvo virs 300 tai bala nemate jau to shipo 6 euru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 29 rugpjūčio 2023 - 08:18
Spintoj liūdi puikios šiltos kelnės, kaip tik rudens-žiemos sezonui. Man šios mažos, kadangi Uniqlo psl tokių kelnių nebėra, tai nesitikiu rasti keisti į M dydį. Atiduosiu už 40 € su siuntimu. Uniqlo HEATTECH WARM LINED TROUSERS juodos, S dydis etiketėje. Liemuo 35, ties klubais 51-52, visas ilgis 105, nuo klyno 71, klešnė ties tarpukoju 28, ties kulkšnim 16 cm. Gražios kelnės, dvigubos medžiagos, tai tikrai šiltos.
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 29, 09:16)
Nesiuncia, tik per nuoma. Isbandau pirkeu.lt sikart, nes Eshope kazkokia absoliuciai kosmine kaina is Prancuzijos blink.gif 10 kg 58 eurai biggrin.gif  biggrin.gif  kai tam pirk.eu gal 19 euru... tikiuos ne per Eshopa perkat biggrin.gif
Jo, shipas mokamas ir dar kazkoks mokestis 2,9 biggrin.gif  bet kai krepselis buvo virs 300 tai bala nemate jau to shipo 6 euru biggrin.gif

O tu velnias angel_sadangel.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyti kaip Didriksons dydžiai? Moteriški/vyriški. Grynai pagal dydžių lentelę žiūrėti? Nedidinti? Su 94cm per krūtinę kurį dydį imti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 29 rugpjūčio 2023 - 09:53
Atšaukiau užsakymą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 08 29, 10:53)
Gal galit pasakyti kaip Didriksons  dydžiai? Moteriški/vyriški. Grynai pagal dydžių lentelę žiūrėti? Nedidinti? Su 94cm per krūtinę kurį dydį imti?


Man tai keisti jų dydžiai ir nepirkčiau nematavus. Vyrui nei vienas modelis is Didriksonu netinka, jam buna rankoves ilgos. O as nesioju xs-s rubus, tai man Didriksonu 34 tinka bet irgi ne visi, kai kurie buna didoki.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2023 08 29, 13:13)
Man tai keisti jų dydžiai ir nepirkčiau nematavus. Vyrui nei vienas modelis is Didriksonu netinka, jam buna rankoves ilgos. O as nesioju xs-s rubus, tai man Didriksonu 34 tinka bet irgi ne visi, kai kurie buna didoki.

O kokio ūgio jūsų vyras? Mano 182cm ir dažniau sako, kad norėtų ilgesnių rankovių, tai gal būtų gerai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 29, 12:54)
Atšaukiau užsakymą verysad.gif

Del ko atsauket? Del Eshopo kainu? tai uzsisakykit per nauja per ta pirk.eu mirksiukas.gif

QUOTE(Auruma @ 2023 08 29, 13:45)
O kokio ūgio jūsų vyras? Mano 182cm ir dažniau sako, kad norėtų ilgesnių rankovių, tai gal būtų gerai.

Is patirties man Didriksons rubai didinti, vieni maziau, kiti daugiau, pvz mano vyras nesioja tvirta L dydi lauko rubu, tai Didriksons visgi M striuke jam tiko, ne L. Rankoves jam kaip tik puikios bigsmile.gif na nera jis is dvimetriniu, apie 186 ugis, tai jam puikiai tos rankoves, nezinau, gal mazam ugiui ir ilgos...as pati auksta, rankos ilgos, tai man irgi gerai Didriskosn striukes rankoves, bet taip, sakyciau i ilgesne puse jos tikrai, kokiam 160-165 ugiui butu ilgos...
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 29, 14:04)
Del ko atsauket? Del Eshopo kainu? .

Tai jo, o dar plius, kai laukiu iš USA sūnui, nors labai įdomu, ar nebus maža...
DKNY bandžiau iš paauglių dar, baisiai gera kaina buvo.
Dabar mažesnė nuolaida, paseksiu, kai bus didesnės nuolaidos biggrin.gif

...


Iš kur MODIVO gaut nuolaidos kodą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 rugpjūčio 2023 - 13:11
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 29, 15:10)
Tai jo, o dar plius, kai laukiu iš USA sūnui, nors labai įdomu, ar nebus maža...
DKNY bandžiau iš paauglių dar, baisiai gera kaina buvo.
Dabar mažesnė nuolaida, paseksiu, kai bus didesnės nuolaidos biggrin.gif

Ai... as jau praradau vilti saviskiui kazka atsisiust "negriztamai", ypac is USA, atrodo baksais kaina ta gera, bet su visais mokesciais siuntimais isauga i tokia, kad paskui Vintede sudai 2 metus, net minusan paleidus...tai kazkaip su pirkimais rubu is USA as risus senokai biggrin.gif
Va dabar netycia is ABOUT YOU va tokia Columbia striuke nupirkau uz 30 euru, XL dydi ta vaikiska, ai nu galvoju grazinsiu. O jetau kaip jam patiko biggrin.gif sako palik... man tai noretusi ilgesnes kiek, tokios parkos, bet 14-metis turi tvirta nuomone, kad su "tom mano ilgom" tik bobos vaiksto biggrin.gif biggrin.gif nu ir ok, ziemai striuke turim
https://www.aboutyou...e-lake-11701087
Atsakyti