Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 24, 13:14)
Sveiki, tema sena kaip pasaulis, bet o gal kazkokiu update yra siuo klausimu biggrin.gif nepraeina mokejimo kortele, bandziau ir savo ir vyro Mastercardus, tada savo kreditine Mastercado, nieko, error ir viskas, payment fail, bandykite dar karta, Paypalas isvis neatsidaro, suka ratuka ir viskas, jis gyvas isvis dar? biggrin.gif  Parduotuve ne kokia UK, o europietiska, turinti ir de ir fr ir pl ir dar kitas galunes, bandziau per tris, ir i Lenkijos, ir i Vokietijos ir Prancuzijos nuomos adresus, tas pats. Idomiausia, kad pasikreipus i ju customer service atsakyta buvo, kad sorry, nezinom kame reikalas, net jei kortele LT,o siunti i kitur, tai neturetu buti problema unsure.gif Gal kas turit minciu kodel taip yra? Nu labai man reik tos pardes...per tarpininkus neapsimoka pirkt, nemaza suma, daug jiems reiks atmojuot uz tarpininkavima unsure.gif

Kokia ta pardoška? Gal pabandyk nusistatyt tos šalies vpn?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 24 rugpjūčio 2023 - 21:12
QUOTE(JMD @ 2023 08 24, 23:11)
Kokia ta pardoška? Gal pabandyk nusistatyt tos šalies vpn?

Tu Dievas bigsmile.gif bigsmile.gif man pavyko. Telefone ta Tunnel bear nustaciau France ir vuolia bigsmile.gif Aciu labai.
Otrium parde, rekomeduoju, Didriksons striukiu yra moterisku ir vyrisku papigiai, iki 100 euru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 25 rugpjūčio 2023 - 08:30
O jums galioja HM 20 appse? Man niekam netaiko, tiksliau rašo, kad toks kodas negalioja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 rugpjūčio 2023 - 21:22
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 25, 22:21)
O jums galioja HM 20 appse? Man niekam netaiko, tiksliau rašo, kad toks kodas negalioja unsure.gif


tik atrinktoms prekems taiko su prierasu “special price”, jusiskems matyt negalioja
Atsakyti
Kokią rekomenduotumėte lyginimo sistemą?
Turiu Philips antrą garinį lygintuvą, vanduo varva ir normaliai neišlygina (pirmas iš pirmos savaitės sugedo). Zylė, Philips? Ar tiesiog normalų lygintuvą?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 25, 09:08)
Tu Dievas bigsmile.gif  bigsmile.gif  man pavyko. Telefone ta Tunnel bear nustaciau France ir vuolia bigsmile.gif Aciu labai.
Otrium parde, rekomeduoju, Didriksons striukiu yra moterisku ir vyrisku papigiai, iki 100 euru.

Per nuomos adresą, ar siunčia į LT?
Atsakyti
Kokius batus avi jūsų paaugliai žiemą? Maniškis pareiškė, kad au žieminiais batais nebeis. Tai kokius pirkt? Ir kokias pirštines žiemai? Ranka jau už mano didesnė.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 28, 14:10)
Kokius batus avi jūsų paaugliai žiemą? Maniškis pareiškė, kad au žieminiais batais nebeis. Tai kokius pirkt? Ir kokias pirštines žiemai? Ranka jau už mano didesnė.

Tai šiais laikais daug tokių žieminių su aliukais kedų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 28, 15:10)
Kokius batus avi jūsų paaugliai žiemą? Maniškis pareiškė, kad au žieminiais batais nebeis. Tai kokius pirkt? Ir kokias pirštines žiemai? Ranka jau už mano didesnė.

Su kedais unsure.gif unsure.gif as pavargau kovot... jokie aulinukai netinka, netgi kedu tipo, pernai visa ziema su paparastai verstos odos New balancais vare... ai tegu apsisika galva atvirai pasakius, jei smegenu neturi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 28, 13:10)
Kokius batus avi jūsų paaugliai žiemą? Maniškis pareiškė, kad au žieminiais batais nebeis. Tai kokius pirkt? Ir kokias pirštines žiemai? Ranka jau už mano didesnė.

mano vaikui sitie yra ze best, jokiu kitu net nesidedavo.

https://www.ugg.com/...ot/1094269.html

pirstines jis megsta tokias, nes kitaip sala jam tos jo nagainos

https://www.aliexpre...id=CXNMmFxlFBWg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 28 rugpjūčio 2023 - 15:41
QUOTE(JMD @ 2023 08 28, 16:33)
mano vaikui sitie yra ze best, jokiu kitu net nesidedavo.

https://www.ugg.com/...ot/1094269.html

kaip fainai, kad tokie patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 28, 15:40)
kaip fainai, kad tokie patinka bigsmile.gif

jam sake labai minksta, svelnu, jis pas man toks pukis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as pati lygiai tokius pat turiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti