Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(ssimonyte @ 2023 08 19, 14:40)
Gal kas noretu prisijungti prie yoox?  smile.gif https://www.yoox.com/lt/women

Man vieno daikto reikia, bet bijau, kad reikės grąžinti, tai apsiimčiau nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 08:00)
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?


Daug metu vyrui boxerius perku iš Markspencerio! Gerai nešiojas, ilgai laiko, nieks neiišsitampo.[CODE]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 20 rugpjūčio 2023 - 11:49
QUOTE(JMD @ 2023 08 11, 15:01)
SPORTPOINTE SU -20%

Dėkui🎈🎈🎈

Buvau pamiršus, kad ten turim nuolaidą🙈
Atsakyti
Galit pasakyti kaip 8togo uniformų kokybė? Ir ar yra šansų Vilniuje gyvai iškart nupirkti uniformą ~175cm ūgio berniukui. Visai netikėtai pakeitė vaikas mokyklą, jau buvau nusiteikus, kad nepateko. Tad dabar uniformos reikia ieškoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auruma: 23 rugpjūčio 2023 - 13:46
Kas perkate per nuomos adresus? Pvz EshopWedrop. Gal galite mane pakonsultuoti 4u.gif
Uzsakinėjau prekę iš Amazon.de. Jei tiesiai į LT siųstų , siuntimas būtų kainavęs 22 eur. Per EshopWedrop kaina buvo 18 eur su centais. Pritaikė kažkokią vienkartinę 10 eur nuolaidą, tai viskas ok.

Klausimas - gal aš ko nzn ir prie tų 22 eur dar kokia papildoma suma būtų dedama?

nes jei tik toks skirtumas, tai tuomet apsimoka per nuomos adresą pirkti tik tai, kas nėra į LT asiunčiama 4u.gif Ar čia dar kokių niuansų yra ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 23 rugpjūčio 2023 - 15:16
QUOTE(Auruma @ 2023 08 23, 14:45)
Galit pasakyti kaip 8togo uniformų kokybė? Ir ar yra šansų Vilniuje gyvai iškart nupirkti uniformą ~175cm ūgio berniukui. Visai netikėtai pakeitė vaikas mokyklą, jau buvau nusiteikus, kad nepateko. Tad dabar uniformos reikia ieškoti.


Nežinau kaip bernų, mergaičių iki šiol buvo superinė, bet šiemet jie vilną pakeitė į polesterį, tai nežinau kaip sijonai nešiosis.
Džemperius galima tik on-line užsakyt, juos gamina ilgai. Džemperis metus atlaiko, tai skaitau kokybė nebloga.
Kelnių nepirkom.
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2023 08 23, 15:15)
Kas perkate per nuomos adresus? Pvz EshopWedrop. Gal galite mane pakonsultuoti  4u.gif
Uzsakinėjau prekę iš Amazon.de. Jei tiesiai į LT siųstų , siuntimas būtų kainavęs 22 eur. Per EshopWedrop kaina buvo 18 eur su centais. Pritaikė kažkokią vienkartinę 10 eur nuolaidą, tai viskas ok.

Klausimas - gal aš ko nzn ir prie tų 22 eur dar kokia papildoma suma būtų dedama?

nes jei tik toks skirtumas, tai tuomet apsimoka per nuomos adresą pirkti tik tai, kas nėra į LT asiunčiama  4u.gif  Ar čia dar kokių niuansų yra ?

na aš dažniausiai ir perku per nuomą tik kur nesiunčia į LT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 23 rugpjūčio 2023 - 21:32
QUOTE(AstaRaud @ 2023 08 23, 22:31)
na aš dažniausiai ir perku per nuomą tik kur nesiunčia į LT


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 08 23, 19:43)
Nežinau kaip bernų, mergaičių iki šiol buvo superinė, bet šiemet jie vilną pakeitė į polesterį, tai nežinau kaip sijonai nešiosis.
Džemperius galima tik on-line užsakyt, juos gamina ilgai. Džemperis metus atlaiko, tai skaitau kokybė nebloga.
Kelnių nepirkom.

Ačiū 4u.gif
Senoj mokykloj uniforma buvo sintetinė, tai gerai nešiojosi (ne iš 8togo, o Aukso siūlo). Dukrai sarafanai kaip nauji buvo, bet ji tik pradinėje nešiojo. Vyresnėse klasėse visi tik švarkus iš uniformos nešioja.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 08 24, 09:26)
Ačiū  4u.gif
Senoj mokykloj uniforma buvo sintetinė, tai gerai nešiojosi (ne iš 8togo, o Aukso siūlo). Dukrai sarafanai kaip nauji buvo, bet ji tik pradinėje nešiojo. Vyresnėse klasėse visi tik švarkus iš uniformos nešioja.


pas mus vyresnėse klasėse tik džemperiai, nes galima su tamsiai mėlynais džinsais eiti. Bet aš merginoms vis tiek rugsėjo 1 nuperku sijonus, tai dar per kokias foto sesijas užsideda smile.gif serafanai tik pradinėse, bet maniškės jau nuo 3 su sijonais, nebenorėjo serafanų.
Atsakyti
Jei kas noretų kont.lęšių iš lenkų -rašykit i az. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, tema sena kaip pasaulis, bet o gal kazkokiu update yra siuo klausimu biggrin.gif nepraeina mokejimo kortele, bandziau ir savo ir vyro Mastercardus, tada savo kreditine Mastercado, nieko, error ir viskas, payment fail, bandykite dar karta, Paypalas isvis neatsidaro, suka ratuka ir viskas, jis gyvas isvis dar? biggrin.gif Parduotuve ne kokia UK, o europietiska, turinti ir de ir fr ir pl ir dar kitas galunes, bandziau per tris, ir i Lenkijos, ir i Vokietijos ir Prancuzijos nuomos adresus, tas pats. Idomiausia, kad pasikreipus i ju customer service atsakyta buvo, kad sorry, nezinom kame reikalas, net jei kortele LT,o siunti i kitur, tai neturetu buti problema unsure.gif Gal kas turit minciu kodel taip yra? Nu labai man reik tos pardes...per tarpininkus neapsimoka pirkt, nemaza suma, daug jiems reiks atmojuot uz tarpininkavima unsure.gif
Atsakyti