Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Gal kam ko iš VS reikia? ax.gifTrūksta iki nemokamo siuntimo. Vilnius

nupirkot jau? yra kokia nuolaida?

Atsakyti
Sveiki. Į "triusikų" temą-laiks nuo laiko veepee išmeta sloogy firmos gerų pasiūlymų(yra ir dabar, bet jau nemažai prapirkta). Pas mus realiai gaunasi dvigubai. Vyram dveji boxeriai apie 9€pas mus virš 20. Aišku reikalingas persiuntimas, bet perkant daugiau, ar susikpperavus tikrai apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 08 07, 09:51)
JMD, gal foto kokią ar nuorodą turit? Turiu kaimynę, kurios vyras važinėja į Vokietiją, o ji prekiauja buitinėmis priemonėmis iš Vok. gal atvežtų smile.gif Ačiū  4u.gif

P.s. iš Yoox niekas nerenka? Prisijungčiau smile.gif

Turi būt parašyta Gardinen Weiss arba Gardinen Reinweiss WASCHMITTEL. nes yra skalavimui priemonė, tai ten gaidys. Reik skalbiklio. Va toks gali būt. Perku dažnai.

https://www.dm.at/ho...2448034506.html

Ir karc nuo karto aš jas paverdu. Nervin pilki padai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 08 rugpjūčio 2023 - 13:45
QUOTE(JMD @ 2023 08 08, 15:44)
Turi būt parašyta Gardinen Weiss arba Gardinen Reinweiss WASCHMITTEL. nes yra skalavimui priemonė, tai ten gaidys. Reik skalbiklio. Va toks gali būt. Perku dažnai.

https://www.dm.at/ho...2448034506.html

Ir karc nuo karto aš jas paverdu. Nervin pilki padai  biggrin.gif


Jau tiek šitom kojinėm vergaut reikia, kad siaubas doh.gif , aš ir virinu, ir balinu ir bandžiau kitos spalvos įpiršt biggrin.gif . Tai įtikau dar su CK pilkom, jos taip pat storos frotinės, tai prie pilkų šortų, treningų žiūriu jas dedasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 08 rugpjūčio 2023 - 14:10
QUOTE(nieko_sau @ 2023 08 08, 08:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fitzy" data-cid="73093035" data-time="1691312276"><div><p>Gal kam ko iš VS reikia? vartotojo įkelta nuotraukaTrūksta iki nemokamo siuntimo. Vilnius</p></div></blockquote><p>nupirkot jau? yra kokia nuolaida?
</p>

pirkau. nebuvo 4u.gif

Gal kam ko reikia iš www.yesstyle.com? Nuo 190 Eur yra papildoma 15% nuolaida. Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 08 08, 14:09)
Jau tiek šitom kojinėm vergaut reikia, kad siaubas  doh.gif , aš ir virinu, ir balinu ir bandžiau kitos spalvos įpiršt  biggrin.gif . Tai įtikau dar su CK pilkom, jos taip pat storos frotinės, tai prie pilkų šortų, treningų žiūriu jas dedasi.

Pusę nervų man suėd tie šūdai biggrin.gif o dar po trešų iš batų išsiauna ir po baisias grindis rūbinėj, koridoriuose varo tik su kojinėm 😳 kai pamačiau, tai mane purtyt pradėjo. Kapiec, aš dantim griaužiu tuos padus, o čia....
Žodž pabandyk, mažu paeis ir tau biggrin.gif nes daugiau be variantų.
Atsakyti
Reservedas rašo, kad išsiuntė prekes į pardę.
Rimtai keliaus minimum savaitę? Jie taip rašo prie info.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 09, 11:09)
Reservedas  rašo, kad išsiuntė prekes į pardę.
Rimtai keliaus minimum savaitę? Jie taip rašo prie info.

Matyt rimtai, nes ir man taip parašė, ir dar laukiau 5 dienas, kol išvis išsiuntė.
Atsakyti

pirkau. nebuvo 4u.gif

Gal kam ko reikia iš www.yesstyle.com? Nuo 190 Eur yra papildoma 15% nuolaida. Vilnius

Aš prisijungčiau, bet su persiuntimu  :4u: 

Atsakyti
Kita tema, kur perkate krepšinio batus geresnėm kainom🙈😅🎈
Atsakyti
Koks geriausias UK kosmetikos puslapis?
Gali nesiųsti į LT.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2023 08 10, 10:37)
Kita tema, kur perkate krepšinio batus geresnėm kainom🙈😅🎈

SPORTPOINTE SU -20%
Atsakyti