Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Kad ir didelis kašikas, man reservedas irgi neleidžia atsiimti pardėj.
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 08 03, 18:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73092323" data-time="1691039986"><div><p>Važiuosiu į Varšuvą rgpj pabaigoj, gera mintis. TKmaxx mano mylimiausia pardoška. Ačiū, buvau visai pamiršus.
Papildyta:
Aš jam vyriškus jau perku, nes vaikiškų per trumpas liemuo, tamposi ištisai paskui. Jau kokį sudėtingą vaiką turiu, pravalas 🙈 dar su kojinėm turiu problemų.... dėvi TIK baltas, storas, sportines. Bet manau čia visų sportinykų bėda, pripratę ir kitaip niekaip.</p></div></blockquote><p>O ne vaikams iš TKmaxx perkat? </p>

mano mam ten sau randa daug ka.
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 03, 20:18)
Kaip tas baltas skalbiat, kad liktų tikrai baltos? Niekad nesu turėjus baltų kojinių, bet man ir visokios rožinės dukros kojinės nebebūna gražios.  rolleyes.gif

idedu balinanciu serveteliu, jei labai primindo kokiu nesamoniu, tai uzpilu ACE - vokietijoj toki skysti perku demem, bet jis labai gerai ta purva isima. visad skalbiu 60 laipsniu temperaturoj. jei jau visai visai batai, tada panaudoju uzuolaidom balint priemone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 08 03, 20:12)
Man leido pasirinkti atsiemima Vilniaus Akropolio parduotuveje  blink.gif


QUOTE(Auruma @ 2023 08 04, 10:57)
Man vakar neleido.


QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 04, 11:50)
Kad ir didelis kašikas, man reservedas irgi neleidžia atsiimti pardėj.

Joo, tas nemokamo siuntimo panaikinimas nukainuotoms prekes mane irgi "nuzude":blink: o su atsiemimu pardej laimes reikalas, jie tai duoda, tai neduoda, kai prisikaupia matyt daug uzsakymu neduoda, vienintelis Reservas Vilniuj gi dabar likas Akre... unsure.gif as tai samoningai laikau krepsely tas smutkes (nieko baisiai skubaus ir gyvybiskai reikalingo tongue.gif ) ir perku tada, kai duoda pardej atsiimt, nes 5 eurai uz pristatyma LT too much sakyciau unsure.gif ypac jei raik uz kokiu 18 euru smutkiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 04, 11:16)
mano mam ten sau randa daug ka.
Papildyta:

idedu balinanciu serveteliu, jei labai primindo kokiu nesamoniu, tai uzpilu ACE - vokietijoj toki skysti perku demem, bet jis labai gerai ta purva isima. visad skalbiu 60 laipsniu temperaturoj. jei jau visai visai batai, tada panaudoju uzuolaidom balint priemone  biggrin.gif

Kas per užuolaidų balinimo priemonė? Gyvenu be uźuolaidų 😏, bet dėl kojinių įsigyčiau tikrai. Nes koks vargas su jų plovimu tai dieve padėk.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 08 04, 19:59)
Kas per užuolaidų balinimo priemonė? Gyvenu be uźuolaidų 😏, bet dėl kojinių įsigyčiau tikrai. Nes koks vargas su jų plovimu tai dieve padėk.

Turbūt BALIS Druska užuolaidoms
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 08 04, 19:59)
Kas per užuolaidų balinimo priemonė? Gyvenu be uźuolaidų 😏, bet dėl kojinių įsigyčiau tikrai. Nes koks vargas su jų plovimu tai dieve padėk.

Irgi vokietijoj perku. Man patink kad skirta sintetikai ir išbalina pageltusias. Tai tom šūdkojnėm bais gerai. Nekenčiu aš jų
Atsakyti
Gal kam ko iš VS reikia? ax.gif Trūksta iki nemokamo siuntimo. Vilnius
Atsakyti
Gal kad planuoja daryti užsakymą iš cocooncenter ? Miestas nesvarbu, jeigu persiųsite paštomatu😊
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 05, 17:25)
Irgi vokietijoj perku. Man patink kad skirta sintetikai ir išbalina pageltusias.  Tai tom šūdkojnėm bais gerai. Nekenčiu aš jų

JMD, gal foto kokią ar nuorodą turit? Turiu kaimynę, kurios vyras važinėja į Vokietiją, o ji prekiauja buitinėmis priemonėmis iš Vok. gal atvežtų smile.gif Ačiū 4u.gif

P.s. iš Yoox niekas nerenka? Prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 07 rugpjūčio 2023 - 09:51
Pasidalinkite, kur radot gražių ilgų šiltų megztukų ax.gif
Atsakyti

Pasidalinkite, kur radot gražių ilgų šiltų megztukų ax.gif

Yoox

Atsakyti

Vakar yoox man atsiuntė visai kitus batus. Nei modelis, nei spalva, tik gamintojas atitinka. Tokio bajerio dar nėra buvę. 

Atsakyti