Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Tutti @ 2023 08 02, 14:34)
Iš tokių parduotuvių kaip hm, zara etc, tai geriausi Reserved. Bet pas mus šeimoj dar bėda, kad vyras to paties dydžio trauzus ir kojines nešioja, tai man dar dilema, ką pirkti, kad nesusimaišytų  biggrin.gif Tai kartais vienam eina vienspalviai, kitam visokie dryžuoti, raštuoti. Būna susimaišo, bėgioja paskum abu pas mane ir klausinėja ar čia mano kojinės?  tongue.gif

Vyriškus apatinius dar kartais perku iš Zalando, Schiesser brando. Gera kokybė

Schiesserio trauzus aš pati dėviu. Labai kokybiški. Kažkaip nesugalvojau kad yra vyriški. einu parakinėsiu zalandą. Reik vaikui į stovyklą važiuot, vos 5 poras tesurinkau 🙄 🙈
Atsakyti

Dėl trauzų - vyrui taip, CK (bet tie išsitampo neretai - priklausomai koks modelis konkrečiai, tad retai perku), Hugo Boss, Bench, Ben Sherman, Bjorn Borg perku. Vaikui bandžiau New Balance - išsitampė, nebeperku, dabar pamėginau Lyle & Scott kažkurį modeliuką- užpirkau boozlet gera kaina, visai gerai nešiojasi, tai pripirkau dar :D

Paprastai akcijas medžioju ir perku, neretai pavyksta iki 12-20 Eur už trijų pakuotę pagaut (čia vyrui, vaikui 10 Eur nesiekė) paprastai iš Amerikės, bet kartais ir mūsuose geresnėm kainom būna. Dar TK Maxx'e Lenkijoj

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 08:08)
Neišsitampo?

Bent jau kol kas neissitampe. Standi, storoka medžiaga, gražiai priglunda.
https://www.next.lt/...7/A32622#A32622
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2023 08 02, 22:36)
<p>Dėl trauzų - vyrui taip, CK (bet tie išsitampo neretai - priklausomai koks modelis konkrečiai, tad retai perku), Hugo Boss, Bench, Ben Sherman, Bjorn Borg perku. Vaikui bandžiau New Balance - išsitampė, nebeperku, dabar pamėginau Lyle & Scott kažkurį modeliuką- užpirkau boozlet gera kaina, visai gerai nešiojasi, tai pripirkau dar biggrin.gif</p>
<p>Paprastai akcijas medžioju ir perku, neretai pavyksta iki 12-20 Eur už trijų pakuotę pagaut (čia vyrui, vaikui 10 Eur nesiekė) paprastai iš Amerikės, bet kartais ir mūsuose geresnėm kainom būna. Dar TK Maxx'e Lenkijoj</p>

Važiuosiu į Varšuvą rgpj pabaigoj, gera mintis. TKmaxx mano mylimiausia pardoška. Ačiū, buvau visai pamiršus.
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2023 08 03, 06:14)
Bent jau kol kas neissitampe. Standi, storoka medžiaga, gražiai priglunda.
https://www.next.lt/...7/A32622#A32622

Aš jam vyriškus jau perku, nes vaikiškų per trumpas liemuo, tamposi ištisai paskui. Jau kokį sudėtingą vaiką turiu, pravalas 🙈 dar su kojinėm turiu problemų.... dėvi TIK baltas, storas, sportines. Bet manau čia visų sportinykų bėda, pripratę ir kitaip niekaip.
Atsakyti
Merginos, per kur siunčiame iš Lenkijos?
Labai jau noriu pagaliau pakeisti ESWD
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 03, 11:24)
Merginos, per kur siunčiame iš Lenkijos?
Labai jau noriu pagaliau pakeisti ESWD

Oi as 100 metu per ESWD nieko nesisiunciu unsure.gif kosmosas man ju kainos ir daznu atveju terminai...o ir atsiemimo to pointo as ju neprisijaukinau, kitam miesto gale man unsure.gif daznu atveju, jei nera kazkokios labai brangios prekes, pigiau ir patogiau man per tarpininkes gaunas pirkt net. O is lenku vienareiksmiskai tik per pirklenkijoje.lt siunciuos, man ir lokacija ju superine, ir kainos geros, o tempai nerealus, kita diena nuo gavimo PL preke buna Vilniuj bigsmile.gif Va sia savaite pirkau vaikiui ausines ten kazkokias kompui, tai pirmadieni nupirkau, antradieni lenkai pristate PL adresu, treciadieni per pietus atsiemiau Vilniuj bigsmile.gif is musu internetiniu pardu negauni tokiu tempu biggrin.gif ypac is kokio Reservo unsure.gif
Atsakyti
O kur perkate berniukams paaugliams stilingus džinsus? Laisvalaikiui. Kokius įdomesnius.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 03, 15:39)
Oi as 100 metu per ESWD nieko nesisiunciu unsure.gif kosmosas man ju kainos ir daznu atveju terminai...o ir atsiemimo to pointo as ju neprisijaukinau, kitam miesto gale man unsure.gif  daznu atveju, jei nera kazkokios labai brangios prekes, pigiau ir patogiau man per tarpininkes gaunas pirkt net. O is lenku vienareiksmiskai tik per pirklenkijoje.lt siunciuos, man ir lokacija ju superine, ir kainos geros, o tempai nerealus, kita diena nuo gavimo PL preke buna Vilniuj bigsmile.gif Va sia savaite pirkau vaikiui ausines ten kazkokias kompui, tai pirmadieni nupirkau, antradieni lenkai pristate PL adresu, treciadieni per pietus atsiemiau Vilniuj bigsmile.gif is musu internetiniu pardu negauni tokiu tempu biggrin.gif ypac is kokio Reservo unsure.gif


Man per ESWD patinka pirkti lengvas prekes, nes panaudoju taškus ir moku 3 centus už siuntinį biggrin.gif Taip iš iherb pirkdavau, nes PL mokesčiai mažesni ir pigiau gaunasi.

O Reserved visai sudurniavo. Jei perki akcijines prekes, nebėra nemokamo pristatymo, nepaisant sumos. O Vilniuje negalima atsiimti parduotuvėje, nes ale dėl riboto ploto, laikinai neprieinama. Matyt pirkėjų turi užtektinai ir daugiau nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 08 03, 17:09)
O Reserved visai sudurniavo. Jei perki akcijines prekes, nebėra nemokamo pristatymo, nepaisant sumos. O Vilniuje negalima atsiimti parduotuvėje, nes ale dėl riboto ploto, laikinai neprieinama. Matyt pirkėjų turi užtektinai ir daugiau nereikia  biggrin.gif

Man leido pasirinkti atsiemima Vilniaus Akropolio parduotuveje blink.gif
Atsakyti

Važiuosiu į Varšuvą rgpj pabaigoj, gera mintis. TKmaxx mano mylimiausia pardoška. Ačiū, buvau visai pamiršus.
Papildyta:
Aš jam vyriškus jau perku, nes vaikiškų per trumpas liemuo, tamposi ištisai paskui. Jau kokį sudėtingą vaiką turiu, pravalas 🙈 dar su kojinėm turiu problemų.... dėvi TIK baltas, storas, sportines. Bet manau čia visų sportinykų bėda, pripratę ir kitaip niekaip.

O ne vaikams iš TKmaxx perkat? 

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 03, 07:19)
Važiuosiu į Varšuvą rgpj pabaigoj, gera mintis. TKmaxx mano mylimiausia pardoška. Ačiū,  buvau visai pamiršus.
Papildyta:

Aš jam vyriškus jau perku, nes vaikiškų  per trumpas liemuo, tamposi ištisai paskui. Jau kokį sudėtingą vaiką turiu, pravalas 🙈 dar su kojinėm turiu problemų.... dėvi TIK baltas, storas, sportines. Bet manau čia visų sportinykų bėda, pripratę ir kitaip niekaip.

Kaip tas baltas skalbiat, kad liktų tikrai baltos? Niekad nesu turėjus baltų kojinių, bet man ir visokios rožinės dukros kojinės nebebūna gražios. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 08 03, 20:12)
Man leido pasirinkti atsiemima Vilniaus Akropolio parduotuveje  blink.gif


Man vakar neleido.
Atsakyti