Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Tutti @ 2023 08 01, 20:48)
Maniškis 170, nelabai lieknas, nu tai žinokit vistiek bėdos su rūbais. Paauglių rūbai per maži, atrodo 170-176 nuperku, išskalbiu, džiovyklė prasuka, tie rūbai susitraukia dar kažkiek ir vaikšto aptemptas kaip dešrelė, maikės beveik iki bambos  unsure.gif Iš vyrų skyriaus būtų ok, bet rankovės visų rūbų labai per ilgos. Tai daba laukiam kol rankos ištys  blink.gif bėda su tais paaugliais ar kūdi ar ne.

Mano dabar ~173cm, irgi ne visai kūdas, tai HM džinsai dar jam tinka 170 dydžio. Ne visi modeliai, bet yra kas tinka. Maikes vasarai iš vyriškų pripirkau, kitos HM 170 geros. Kaip bus rudenį tai dar nežinau blink.gif
Atsakyti
Kalbant apie maikes, kokios fainos man iš lenku DIVERSE. Ir modeliai gražūs (va ypač paaugliams) ir tas trikotažas koks minkštas, švelnus (labai išskirtinis!). Turi ir kilpinio audinio, tokių storų. Kam aktualu, tai rasite ir Suvalkų plazoj. Žo, faina pardė.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 08 01, 23:58)
Kalbant apie maikes, kokios fainos man iš lenku DIVERSE. Ir modeliai gražūs (va ypač paaugliams) ir tas trikotažas koks minkštas, švelnus (labai išskirtinis!). Turi ir kilpinio audinio, tokių storų. Kam aktualu, tai rasite ir Suvalkų plazoj. Žo, faina pardė.

Diverse kažkada pirkdavom, bet kai atradom Ameriką, 178 cm 55 kg sveriančiam sūnui perku Levis, TH, CK, Polo S dydžio. Aptemptų nemėgsta. Hoodžius irgi
Atsakyti
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 08:00)
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?

Tokio tipo apatinius pirkau iš Next.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 08 02, 07:03)
Tokio tipo apatinius pirkau iš Next.

Neišsitampo?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 09:00)
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?

Aš iš Reserved vyrų skyriau pirkau. Sakė geri.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 09:00)
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?

Kai atrasi papasakok biggrin.gif na man ne vaikiui reik, jis tai tuos sortukus nesioja, o vyras tik boxerius, o visur tie "pantalonai' kaip jis sako... paskutini kart jam is About you pirkau Hugo boss, tai 3 vnt virs 30 euru, biski shit, moteriski geri triusikai tiek nekainuoja dazniausiai biggrin.gif bet cia buvo kaip priedas prie kaledines dovanos, tai tiek to biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet siaip uz tokia kaina tai kazkaip biski ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 02 rugpjūčio 2023 - 08:47
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 02, 08:45)
Kai atrasi papasakok biggrin.gif  na man ne vaikiui reik, jis tai tuos sortukus nesioja, o vyras tik boxerius, o visur tie "pantalonai' kaip jis sako... paskutini kart jam is About you pirkau Hugo boss, tai 3 vnt virs 30 euru, biski shit, moteriski geri triusikai tiek nekainuoja dazniausiai biggrin.gif  bet cia buvo kaip priedas prie kaledines dovanos, tai tiek to biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  bet siaip uz tokia kaina tai kazkaip biski ne smile.gif

vat butent. kitu kalaskes issitampo, susistumia, ir gaunasi uodega. nekencia jis tu trauzu tokiu. tai tie nike sportiniai bais geri, bet vel gi - kaina rolleyes.gif 30 eur uz 3 trauzus yr kapiec 12meciui. vyrui nupirkciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 08:00)
O kur perkat vaikam trauzus? Jis dėvi tik boxeriukus, tipo CK ir nike. Kad per treniruotes ir varžes nelįstų rūron. Bet jie nėr pigūs. Čia LT mačiau tik klaikius kažkokius. Danijoj sloggi papirkau papigiai, bet ožka nesugalvojau daugiau paimt. Gal yra kokių panašių geros kokybės dar neatrastų ir kad ne už aukso kainą?

Zara, dar iš jaunimo tinka. Per sale neblogos kainos.
Dukrai irgi iš ten.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 08 02, 09:58)
vat butent. kitu kalaskes issitampo, susistumia, ir gaunasi uodega. nekencia jis tu trauzu tokiu. tai tie nike sportiniai bais geri, bet vel gi - kaina  rolleyes.gif 30 eur uz 3 trauzus yr kapiec 12meciui. vyrui nupirkciau  tongue.gif

Iš tokių parduotuvių kaip hm, zara etc, tai geriausi Reserved. Bet pas mus šeimoj dar bėda, kad vyras to paties dydžio trauzus ir kojines nešioja, tai man dar dilema, ką pirkti, kad nesusimaišytų biggrin.gif Tai kartais vienam eina vienspalviai, kitam visokie dryžuoti, raštuoti. Būna susimaišo, bėgioja paskum abu pas mane ir klausinėja ar čia mano kojinės? tongue.gif

Vyriškus apatinius dar kartais perku iš Zalando, Schiesser brando. Gera kokybė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutti: 02 rugpjūčio 2023 - 14:36
Vyrui CK, TH.
Atsakyti