Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Kirisama @ 2023 07 31, 15:21)
Aš kelnių nuo pirmos klasės vidurio nebeperku, tik tamsiai mėlynus džinsus be jokių užrašų, pagražinimų, su tampriu liemeniu, tiesaus kirpimo. Sakė, kad patys smagiausia tokie. Žiemai perku dvigubos medžiagos.

Geras variantas. Aš vat panašias pavasariui smėlines kelnes pirkau, panaši medžiaga į džinso.
O pats fainiausias variantas buvo crew velveltkes. Ir labai kokybiškos, kaip naujos liko, turėjo 3. Ir jam patogios buvo. Reiks gal bandyti dabar iš vyrų jas žiet unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 07 31, 12:11)
Ačiū.

___
Ką perkat bernams paaugliams. Kelnės mokyklai, gražūs marškiniai.
Pasidalinkite perliukais.
Nes iš vyrų skyriaus reik, o plotis dar ne vyrų biggrin.gif

Man išvis su tais paauglių rūbais ir batais kažkoks kosmosas. Dabar mano 14- iniuiūgis 165. Žiemai norėčiau striukės kokio 170 cm. Tai ar čia iš suaugusių žiūrėt, ar ką? 🤔
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 01, 08:30)
Man išvis su tais paauglių rūbais ir batais kažkoks kosmosas. Dabar mano 14- iniuiūgis 165. Žiemai norėčiau striukės kokio 170 cm. Tai ar čia iš suaugusių žiūrėt, ar ką? 🤔

Iš paauglių turėtų tikti. Jei nėra labai stambus, iki 170 cm bent jau mums tinka

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 07 31, 18:54)
Geras variantas. Aš vat panašias pavasariui smėlines kelnes pirkau, panaši medžiaga į džinso.
O pats fainiausias variantas buvo crew velveltkes. Ir labai kokybiškos, kaip naujos liko, turėjo 3. Ir jam patogios buvo. Reiks gal bandyti dabar iš vyrų jas žiet unsure.gif

Jei bernas lieknesnio- vidutinio kuno sudejimo, tai is vyru skyriaus be sansu, ismatuota bile kiek... tad kol kas dar tinka Reservo, Lindexo 170 dydis, tai valio, ugis jau arti 170.

QUOTE(padraika22 @ 2023 08 01, 09:30)
Man išvis su tais paauglių rūbais ir batais kažkoks kosmosas. Dabar mano 14- iniuiūgis 165. Žiemai norėčiau striukės kokio 170 cm. Tai ar čia iš suaugusių žiūrėt, ar ką? 🤔

Ziurekit Jack and Jones brando, jie turi paaugliska 176 dydi, as pernai nupirkau saviskiui 176 dydzio parka, dar skendo, tai va laukia artejancios ziemos, maniskis irgi arti 170, 14 metu. Man apskritai tas brandas atradimas, geros kainos, ypac jei uztaikai ant kokiu akciju- esu pirkus ir is About you ir iz Zalando, taip pat ziema kelte i Helsinki atsitiktinai visai gerai papirkau tikrai gerom kainom, man atrodo cia skandinaviskas brandas, jei neklystu. Pas mus tai fizinej pardej tik vyriski, tai jau tik siustis. Maniskiui isrankuoliui patinka ju rubai- maikes, apatiniai, dzempai, tinka jam stiliukas biggrin.gif Dar Didriksons koks manau turetu but geras 170 dydzio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Braskeele: 01 rugpjūčio 2023 - 08:45
QUOTE(padraika22 @ 2023 08 01, 09:30)
Man išvis su tais paauglių rūbais ir batais kažkoks kosmosas. Dabar mano 14- iniuiūgis 165. Žiemai norėčiau striukės kokio 170 cm. Tai ar čia iš suaugusių žiūrėt, ar ką? 🤔

Tokiam ūgiui dar iš paauglių tinka. Maniškis Lindex striukes paskutines žiemas nešiojo. Jos neatrodo labai storos, bet nesušalo žiemą. Man patinka, kad ilgesnės.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 07 31, 12:11)
Ačiū.

___
Ką perkat bernams paaugliams. Kelnės mokyklai, gražūs marškiniai.
Pasidalinkite perliukais.
Nes iš vyrų skyriaus reik, o plotis dar ne vyrų biggrin.gif

man tragedija, kojos iki ausu, pats kaip sakalys, ugis nebezmoniskas. zinok nuejau as i apranga siaures mieste ir ten radau visa kruva kelniu mokyklai. 29 dydzio ir 36 ilgio. superiniu visokiu max uz 25 eur. liko itaisyti grazius baltus marskinius.
Papildyta:
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 01, 08:43)
Jei bernas lieknesnio- vidutinio kuno sudejimo, tai is vyru skyriaus be sansu, ismatuota bile kiek... tad  kol kas dar tinka Reservo, Lindexo 170 dydis, tai valio, ugis jau arti 170.
Ziurekit Jack and Jones brando, jie turi paaugliska 176 dydi, as pernai nupirkau saviskiui 176 dydzio parka, dar skendo, tai va laukia artejancios ziemos, maniskis irgi arti 170, 14 metu. Man apskritai tas brandas atradimas, geros kainos, ypac jei uztaikai ant kokiu akciju- esu pirkus ir is About you ir iz Zalando, taip pat ziema kelte i Helsinki atsitiktinai visai gerai papirkau tikrai gerom kainom, man atrodo cia skandinaviskas brandas, jei neklystu.  Pas mus tai fizinej pardej tik vyriski, tai jau tik siustis. Maniskiui isrankuoliui patinka ju rubai- maikes, apatiniai, dzempai, tinka jam stiliukas biggrin.gif  Dar Didriksons koks manau turetu but geras 170 dydzio.

tom taylor turi mazu dydziu ir ilgu ilgiu. vat sitas yra nepranokstamas ilgakojams.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 07 31, 16:54)
Geras variantas. Aš vat panašias pavasariui smėlines kelnes pirkau, panaši medžiaga į džinso.
O pats fainiausias variantas buvo crew velveltkes. Ir labai kokybiškos, kaip naujos liko, turėjo 3. Ir jam patogios buvo. Reiks gal bandyti dabar iš vyrų jas žiet unsure.gif

seniai ziemai perku vyriskas velvetkes is crew, labai svelnios ir megiamos.
Atsakyti
Sveikos mergytės, gal galite parodyti tas švelnias velvetines iš crew? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 01 rugpjūčio 2023 - 09:41
QUOTE(-Braskeele @ 2023 08 01, 09:43)
Jei bernas lieknesnio- vidutinio kuno sudejimo, tai is vyru skyriaus be sansu, ismatuota bile kiek...

Maniškis 14, 177 ūgis. Ir lieknas.
Dukra 9, 147.
Ką tik grįžom į poliklinikos išsimatavę biggrin.gif

QUOTE(JMD @ 2023 08 01, 09:56)

seniai ziemai perku vyriskas velvetkes is crew, labai svelnios ir megiamos.

Aha, žinau, kad ir tau jos patinka bigsmile.gif
Eisim gyvai matuotis. Su jais tos pardės... huh.gif
Atsakyti
Sveikos,pirksiu Amazon.de, gal kas nori prisijungti pasidalinti siuntimo išlaidas? Klaipėda
Atsakyti
Maniškis 170, nelabai lieknas, nu tai žinokit vistiek bėdos su rūbais. Paauglių rūbai per maži, atrodo 170-176 nuperku, išskalbiu, džiovyklė prasuka, tie rūbai susitraukia dar kažkiek ir vaikšto aptemptas kaip dešrelė, maikės beveik iki bambos unsure.gif Iš vyrų skyriaus būtų ok, bet rankovės visų rūbų labai per ilgos. Tai daba laukiam kol rankos ištys blink.gif bėda su tais paaugliais ar kūdi ar ne.
Atsakyti

vyresnėlis irgi 170 cm (bent jau prieš 3 mėn buvo :) ), tai striukes-maikes-megztinius vyriškus S arba XS perku, kelnes dar paauglių 176 medžioju, nes iš vyriškų iškrenta. Irgi realiai labai nedaug variantų kur ką pirkti... 

Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2023 08 01, 18:48)
Maniškis 170, nelabai lieknas, nu tai žinokit vistiek bėdos su rūbais. Paauglių rūbai per maži, atrodo 170-176 nuperku, išskalbiu, džiovyklė prasuka, tie rūbai susitraukia dar kažkiek ir vaikšto aptemptas kaip dešrelė, maikės beveik iki bambos  unsure.gif Iš vyrų skyriaus būtų ok, bet rankovės visų rūbų labai per ilgos. Tai daba laukiam kol rankos ištys  blink.gif bėda su tais paaugliais ar kūdi ar ne.

Čia jum ne bėdos. Mano 12metis beveik 190. Rankos trimetrinės. Rankovės visos iki alkūnių. Perku didesnį dydį dėl rankovių. Toks palaikis vaikšto. Pripirkau crew šortų vasarai
Šortai 30 dydžio, bet tikrai ne tokiam ūgiui. Fotkėj vyrui iki kelių, realiai mano vaikui čiut iki pusės liaškos. Toks juokingas juokingas biggrin.gif bet tai o ką daryyyyt biggrin.gif
Papildyta:

Eisim gyvai matuotis. Su jais tos pardės... huh.gif
[/quote]


Klykia vos sužinojęs kad į pardą važiuos dar su pižama lovoj gulėdamas. Neklykia tik jei varom į naiką.
Atsakyti