Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Sakykit, ar yra kokių lietuviškų vaikiškų saldainių? (tokie kaip “Vilniaus” netinka), reikia gražiai įpokuoti kokių nors saldainių, bet užsienietiškų nenoriu ir niekaip neišmąstau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 06 16, 19:54)
Sakykit, ar yra kokių lietuviškų vaikiškų saldainių? (tokie kaip “Vilniaus” netinka), reikia gražiai įpokuoti kokių nors saldainių, bet užsienietiškų nenoriu ir niekaip neišmąstau  unsure.gif

Vilniaus Pergalė gaminami sveriami saldainiai: https://www.pergale....ami-saldainiai/
Atsakyti
Ačiū Jellyssimo nematyti smile.gif O kiti lietuviški saldainiai man tokie nevaikiški , nespalvingi ir nežaismingi ☺️.  Galėtų kokius ale čiupa čiupsus, kinderius ir lietuviai sugalvot 😀


Krikštynom reikia, bet bijau, kad vardiniais saldainiais pasirūpinę bus tėveliai ar krikštotėveliai.

Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2023 06 06, 12:55)
Gal kas nori jungtis prie Uniqlo, turiu 10 eur. nuolaidos kodą, tai siuntimas nekainuotų.

Persiųsčiau paštomatu į kitus miestus.

asta.svarstykles@gmail.com
Pirksiu 14 val.


Ale kaip. Taip praziopsojau. verysad.gif taip reikia maikės vienos.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 06 15, 22:39)
Carlin o koki pati turi, as kaip tik sau ieskau kad tiktu ir misko takeliais ir plentu  ir smeliu. ax.gif


Pas mane toks:
https://www.s-sporta...ta/828-dydis-xl

Tik aš važiuoju kiek daugiau nei statistinis pilietis. Mažiau važinėjant gal galima ir pigesnį Scott imti, bet šiuo esu labai patenkinta. Tik būtinai reikia žiūrėti, kad priekyje būtų viena žvaigždutė (ne 2 ar 3) ir pavarų 12 (galinė žvaigždutė). Žymiai patogiau nei tuo atveju, kai priekyje 2 ar 3 žvaigždutės.
Atsakyti
Sveikos. Planuojam vykti į lenkiją. Reikia būsto. Žinau booking ir airbnb. Gal dar yra koks puslapis, kur galėtų pažiūrėt nuomos? Gal kas turit nuolaidų kodą booking ar airbnb? Ar žinot kaip gauti 😊
Atsakyti

Gal kas pirkote iš skiles.lt? pažiūrėjau kad pigiau nei kitur parduoda telefonam priedus pvz https://skiles.lt/pr...ghtning-2metru/

Laukiu patarimu

Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 06 15, 21:39)
Carlin o koki pati turi, as kaip tik sau ieskau kad tiktu ir misko takeliais ir plentu  ir smeliu. ax.gif

Smėliu aš pvz nei su tuo kalniniu nepavažiuoju nei su jokiu kitokiu. Nebent esi profų profas ir moki juo varyt. Aš nekalbu apie kietą pajūrio smėlį. Mano hibridas juo puikiai rieda. Kalbu apie tokį, kurį sutinki miško takeliais varydamas ir užsikasi biggrin.gif mano dvyrka kažkaip puikiai mišku varo. Per tiek laiko nepajutau kad būtų sunku mint. Aišku, mes nuvarom max 50 km. Daugiau man nereik.
Atsakyti

Labas rytas. Panos, per vinted iš lLenkijos per kiek dienų atkeliauja prekės nuo išsiuntimo? Dekui

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 06 20, 08:19)
<p>Labas rytas. Panos, per vinted iš lLenkijos per kiek dienų atkeliauja prekės nuo išsiuntimo? Dekui</p>


Priklauso is kurio miesto siuncia, bet daznai gaunu per 2-3 d.d. siunciant DPD
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 06 20, 09:19)
<p>Labas rytas. Panos, per vinted iš lLenkijos per kiek dienų atkeliauja prekės nuo išsiuntimo? Dekui</p>

Kai paima iš paštomato, tai greitai atsiunčia. Bet man buvo atvejis, kai norėjau greitai, įdėjo į paštomatą penktadienį, o paėmė tik pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 06 20, 09:19)
<p>Labas rytas. Panos, per vinted iš lLenkijos per kiek dienų atkeliauja prekės nuo išsiuntimo? Dekui</p>

Dar priklauso nuo to kada ponia teikias issiusti biggrin.gif Mano paskutini pirkini ponia teikesi issiusti po 6 dienu...tai gavau realiai per 9 dienas nuo pirkimo,ir dar ne ta, kad ponia deklaravo parduodant, bet cia jau kita istorija biggrin.gif jos ten neskuba kiek turejau patirties... cia musu ponios nekantrios, nusipirkusios preke vakare, jau ryte raso- sveika, kada issiusite biggrin.gif biggrin.gif o siaip kaip kada- esu laukus ir kokias 5-6 diena nuo issiuntimo, ypac, jei savaitgali ispuola, o buna ir per 2-3 dienas gauni.
Atsakyti