Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(fantik @ 2023 05 06, 15:08)
<p>Laba diena! Seniai užsakinėjau <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.kikocosmetics.com/en-lt/'>https://www.kikocosmetics.com/en-lt/</a><span>, ar galima siųsti tiesiai į LT? Nėra jokių mokesčių? Ačiū</span></p>

Galima
Atsakyti
jungciausi prie Uniqlo, gal kas renkate, kad pasidalinti shipa.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 05 05, 07:30)
Tai daugiau niekam Burga dėkliuko nereikia?

Sveiki, ar dar renkat? Bet ten ir kaina turi būti vienoda. Esu jau pirkus, tai skirtingom kainom netaiko 4 už 2. Už kokią kainą žiūrit? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 07 gegužės 2023 - 16:08
QUOTE(laurita99as @ 2023 05 07, 17:07)
Sveiki, ar dar renkat? Bet ten ir kaina turi būti vienoda. Esu jau pirkus, tai skirtingom kainom netaiko 4 už 2. Už kokią kainą žiūrit? 4u.gif

Už 44,95 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 05 06, 08:05)
Ar jau užsakėt cocooną?

Ne manęs klausiat, bet atsakysiu,kad neužsakė. Sunkiai renkasi užsakymas, mielai naujai prisijungčiau kas užsakinėtų, tinka ir persiuntimas...
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2023 05 06, 21:49)
jungciausi prie Uniqlo, gal kas renkate, kad pasidalinti shipa.



Parinkciau pati Uniqlo, prisijunkite pasidalinti shipui. Klaipeda, bet persiusciau ir kitur. Pastomatais, jeigu tilptu i S dydi +2.20lpexpress, omniva 2.30
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 05 07, 18:06)

Prisijungsiu 4u.gif Tik ar galėsit persiųsti? Nes esu iš Šilutės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2023 05 08, 00:10)
Prisijungsiu 4u.gif  Tik ar galėsit persiųsti? Nes esu iš Šilutės rolleyes.gif

Parašykite man į helveti@gmail.com
Atsakyti
Labai laukiu trečio prisijungti prie BURGA ax.gif
Atsakyti
Parinkčiau Cocooncenter.com . Bet būtent com, ne co.uk puslapio

Galiu ir persiųsti 4u.gif Laiške iškart nurodykit ar reikės perisuntimo

xsimpax@gmail.com
Atsakyti
Pardaviau vaiko basutes per vinted. Siunčiau į lenkiją ir per klaidą ne tas išsiunčiau 🫣 gal žinot pigesnį būdą, kad pirkėja galėtų grąžinti man prekę? Kas blogiausia lenkiškai bendrauju tik su googletranslate. O jis ten pievas verčia. Basutės 30€ kainavo. Nenoriu lenkaitei jų dovanoti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 05 09, 22:45)
Pardaviau vaiko basutes per vinted. Siunčiau į lenkiją ir per klaidą ne tas išsiunčiau 🫣 gal žinot pigesnį būdą, kad pirkėja galėtų grąžinti man prekę? Kas blogiausia lenkiškai bendrauju tik su googletranslate. O jis ten pievas verčia. Basutės 30€  kainavo. Nenoriu lenkaitei jų dovanoti.

Gal bandyt tartis su pirkėja, kad ji įkeltų gautas basutes į Vinted, o jūs iškart jas "atsipirktumėt"? Čia variantas, jei siuntimo iš PL kaina per Vintedą aiškiai mažesnė, nei kitais būdais. Bet reikia žiūrėt, gal ir neapsimoka...
Atsakyti