Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Fitzy @ 2023 04 02, 14:17)
Vilniuje iki nemokamo siuntimo renku https://www.cocooncenter.com/
Perkūnkiemis arba centras

Dar renku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitzy @ 2023 04 03, 13:24)


Ka ten perkate gero? bandziau ziureti naudojamus sampunus(Eucerin), apsauga nuo saules (Bioderma), viskas daug brangiau negu musu vaistineje su akcija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 04 03, 12:29)
Ka ten perkate gero? bandziau ziureti naudojamus sampunus(Eucerin), apsauga nuo saules (Bioderma), viskas daug brangiau negu musu vaistineje su akcija unsure.gif

Aš Gum dantų pastas perku ten, jūros vandenį, cerave produkciją ir dar panagrinėju akcijas:)
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 04 03, 12:29)
Ka ten perkate gero? bandziau ziureti naudojamus sampunus(Eucerin), apsauga nuo saules (Bioderma), viskas daug brangiau negu musu vaistineje su akcija unsure.gif

Aš noriu apsaugos nuo saulės veidui, kurios LT nerandu.
Kaži, kada būna tos akcijos Lt apsaugoms nuo saulės ? Mum reikia iki gegužės vidurio. Jaučiu teks ir man pirkt Lietuvoje išsirinkus kažką kitą.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2023 04 03, 14:49)
Aš noriu apsaugos nuo saulės veidui, kurios LT nerandu.
Kaži, kada būna tos akcijos Lt apsaugoms nuo saulės ? Mum reikia iki gegužės vidurio.  Jaučiu teks ir man pirkt Lietuvoje išsirinkus kažką kitą.



Buvo praeita savaite “Mano vaistine” vaistineje, bet nepirkau, nes nesurinkau nemokamo pristatymo doh.gif Man irgi reikia geguzes viduriui, gal dar bus kur nors
Papildyta:
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2023 04 03, 14:10)
Aš Gum dantų pastas perku ten, jūros vandenį, cerave produkciją ir dar panagrinėju akcijas:)


nemaciau, kad turi Gum, mes sepetelius su keiciamom galvom ju naudojame bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2023 04 03, 13:10)
Aš Gum dantų pastas perku ten, jūros vandenį, cerave produkciją ir dar panagrinėju akcijas:)


Kokį jūros vandenį perkate? Gal nuoroda pasidalinsite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 04 03, 13:29)
Ka ten perkate gero? bandziau ziureti naudojamus sampunus(Eucerin), apsauga nuo saules (Bioderma), viskas daug brangiau negu musu vaistineje su akcija unsure.gif

Color & Soin plaukų dažai, CeraVe, Uriage, Weleda
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2023 04 03, 17:03)
Kokį jūros vandenį perkate? Gal nuoroda pasidalinsite?  4u.gif

Aš tai su vandeniu ir druska valau, jei reikia.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2023 04 02, 20:18)
Best Secret per kiek laiko maždaug pristato? Ar per DHL ? Keisti kažkaip kaip sustojo nuo praeito trečiadienio siunta, taip ir nejuda, arba kažką reikia pakeisti gal reikia sekant?

Nuo išsiuntimo apie savaitę. Siunčia per Itella.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2023 04 03, 16:55)
Nuo išsiuntimo apie savaitę. Siunčia per Itella.

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 04 03, 16:44)
Aš tai su vandeniu ir druska valau, jei reikia.

Aš nusipirkau fiziologinio skysčio lašinėse kur būna. Jį vietoj jūros vandens panaudoju
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 04 03, 16:44)
Aš tai su vandeniu ir druska valau, jei reikia.


Vaikai nelabai nori ir leidžiasi toms procedūroms, o purškalus leidžia purkšti ax.gif
Atsakyti