Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Auruma @ 2023 03 28, 07:41)
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka  hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.

Maniškė iki 5 metų važinėjo šiuo: https://expedition.l...uxe-violet.html Dabar dukrai 7 m. dar važinės su šiuo: https://expedition.l...xe-red-led.html
O sūnus nuo 6 m. smagiai važinėjo su Micro sprite: https://expedition.l...rest-green.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiuk: 28 kovo 2023 - 12:23
Kokius ir kur perkat nosies purskalus, nuo kosulio?
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2023 03 28, 11:13)
Aš pirkčiau tik su sukiojančiu vairu, nes su tuo triračiu visai kitoks važiavimas, reikia lenkti vairą į tą pusę, į kurią nori sukti. Vidurinėlis turėjo iš naujo mokytis važiuoti paspirtuku po važinėjimo triračiu glober, žinoma ir tuo ir tuo puikiai sekasi. Nors mažylis su glober iki beveik 6 metų varinėjo su sėdyne  biggrin.gif Bet jis labai mažo ūgio, nestandartinis, kambary dar su scuttle bug iki šiol varinėja  ax.gif


Pasirodo sumaišiau. Mūsų mini micro paspirtukas, kur lenkiant rankeną į tą pusę ir važiuoji. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms parašiusioms apie paspirtukus 4u.gif
Atsakyti
O booztlet.com nemokamas grąžinimas?
Atsakyti

O booztlet.com nemokamas grąžinimas?

Rašo prie prekių: 

Pristatymas tik 7.99€
Mes dovanojame nuolaidą – jūs apmokate pristatymą
Prekių grąžinimas tik 7.99 €
Nesudėtingas grąžinimas – grąžinimo etiketę rasite savo siuntoje
Atsakyti

:rolleyes:  

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 29 kovo 2023 - 11:51
QUOTE(geliuke @ 2023 03 29, 12:50)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Žalia Rūta" data-cid="73060197" data-time="1680081939">
<div>
<p>O booztlet.com nemokamas grąžinimas?</p>
</div>
</blockquote>
<p>Rašo prie prekių: </p>
<div style="margin:0px;">
<div style="margin:0px;font-weight:700;"><span style="font-weight:inherit;">Pristatymas tik 7.99€</span></div>
<div style="margin:0px;"><span style="font-weight:inherit;">Mes dovanojame nuolaidą – jūs apmokate pristatymą</span></div>
</div>
<div style="margin:16px 0px 0px;">
<div style="margin:0px;font-weight:700;"><span style="font-weight:inherit;">Prekių grąžinimas tik 7.99 €</span></div>
<div style="margin:0px;"><span style="font-weight:inherit;">Nesudėtingas grąžinimas – grąžinimo etiketę rasite savo siuntoje</span></div>
</div>

vakar kaina 140, šian 200 biggrin.gif
Neturiu kantrybės su tokiom pardėm unsure.gif
Atsakyti

vakar kaina 140, šian 200 biggrin.gif
Neturiu kantrybės su tokiom pardėm unsure.gif

Oi, patikrinau ir aš - stebuklingai keičiasi kainos.. dalis išliko, dalis pabrango, dalis atpigo lyginant su vakar..  :huh2:​ 

Atsakyti
sveikos, gal kas nors nori parduoti pokemon korteliu kokią kolekciją? biggrin.gif
Atsakyti

Kokią apsaugą nuo saulės perkat veidui spf50, kad nekimštų porų ir gerai susigertų? Kiek bandžiau nuo visų oda lieka kaip taukais ištepta. Taip nesmagu

bandykit korejietiskus. Tarkim canmake, holika ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 03 28, 08:41)
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka  hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.

Iki 2,5 metų.
Atsakyti