Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(zuikaa @ 2023 03 23, 15:10)
Sveiki,

gal butu norinciu Vilniuje prisijungti prie https://www.cocooncenter.co.uk/? smile.gif Noreciau siandien arba rytoj uzsakyti 4u.gif

Kodel perkat CO.UK? Mokesciu nera?
Atsakyti
Merginos, o kaip su Asos? Kaip su grąžinimu?
Niekada nesu pirkus unsure.gif
Per kiek ateina? Iš kur siunčia?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 26, 15:45)
Merginos, o kaip su Asos? Kaip su grąžinimu?
Niekada nesu pirkus unsure.gif
Per kiek ateina? Iš kur siunčia?


Grazinimas nemokamas, viskas paprasta, uzpildot forma, gaunate etikete i Omniva pastomata, ateina mazdaug per savaite, siuncia lyg ir is Vokietijos, tikrai ne is UK.
Jei pirksit nustatykit valiuta GBP, gerokai pigiau nei eurais perkant gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2023 03 27, 00:29)
Grazinimas nemokamas, viskas paprasta, uzpildot forma, gaunate etikete i Omniva pastomata, ateina mazdaug per savaite, siuncia lyg ir is Vokietijos, tikrai ne is UK.
Jei pirksit nustatykit valiuta GBP, gerokai pigiau nei eurais perkant gaunasi.  4u.gif

Ačiū, vis niekaip nedrįstu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 27, 08:19)
Ačiū, vis niekaip nedrįstu rolleyes.gif


Prisiregistruokite, gausite laiskus kada taiko nuolaidas, siaip gana daznai buna vienadienes nuolaidos. Pvz kovo gale beveik viskam ir nukainuotom viena diena buvo -40%
Atsakyti
Reikia kuprinės, bet su norimu paveiksliuku randu tik čia, per ką būtų galima užsisakyti? 4u.gif
https://www.pocketsi...omaxx-6-10-aar/
Atsakyti
Didriksons gera kaina 🤗
https://www.booztlet...756824/20756849
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2023 03 27, 21:21)

Čia tokio tipo, kaip aboutas?
Atsakyti
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 03 28, 07:41)
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka  hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.

Mažoji su sesės dviračiu paspirtuku nuo 2.5m varinėjo, jokių problemų, nors savo turėjo triratį, bet jei tik galėdavo - imdavo seses
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 03 28, 07:41)
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka  hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.


Iki 5 metų su Globber triračiu.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2023 03 28, 07:41)
Iki kokio amžiaus jūsų vaikai važiavo triračiu paspirtuku? Mano vaikui beveik 3.5m, buvau nusiteikus pirkti globber primo, bet savaitgalį pabandė ir nelabai jis ten vairuojasi. Vairas nesisuka  hmm.gif Pabande 2 ratų paspirtuku, tai gal net geriau gavosi. Nors aišku su triračiu stabiliau, bet tik tiesiai važiuoti išeina.


Aš pirkčiau tik su sukiojančiu vairu, nes su tuo triračiu visai kitoks važiavimas, reikia lenkti vairą į tą pusę, į kurią nori sukti. Vidurinėlis turėjo iš naujo mokytis važiuoti paspirtuku po važinėjimo triračiu glober, žinoma ir tuo ir tuo puikiai sekasi. Nors mažylis su glober iki beveik 6 metų varinėjo su sėdyne biggrin.gif Bet jis labai mažo ūgio, nestandartinis, kambary dar su scuttle bug iki šiol varinėja ax.gif
Atsakyti