Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

UNIQLO niekam kompanijos nereikia biggrin.gif ?Džinsų noriu ,jungčiausi ax.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 03 15, 14:40)
O koks procentas ir kiek atsiuntimas?
Dėkui

fb pasižiūrėk visą info smile.gif aš irgi rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Šian pirkau Sportlande. Free sh. (suma 35). Ryt pristato DPD blink.gif
Sakyčiau, net laukimo malonumą sugadino tokiu tempu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, patarkit kokie paspirtukai populiarūs? Kokį galėtumėm įsigyti ir paskui nesunkiai parduoti? Utilizavo močiutė savo seną mašiniuką, tai nori nors kiek pinigėlių gauti. Patiems nei dviračio, nei paspirtuko nereikia.
Atsakyti
Gal iš www.cocooncenter.com kas Kaune renka?
Atsakyti
Gal kas is Vilniaus jungtusi prie europinio yooxo? Prasidejo didziosios pavasario nuolaidos bigsmile.gif pirkciau vakare, jei dydziai nedings ax.gif
Atsakyti

Gal kas is Vilniaus jungtusi prie europinio yooxo? Prasidejo didziosios pavasario nuolaidos bigsmile.gifpirkciau vakare, jei dydziai nedings ax.gif

Parašiau Jums :)

Atsakyti
Ką yooxe gero randat ax.gif
Atsakyti

Kiek naršiau, batų neblogom kainom yra, kad ir tų pačių Boemų :) Paltai, striukės - pasirinkimas geresnis gal USA, bet jei kažką nusižiūrėjote ten - patikrinkite ir čia. Radau TH žieminę laabai patrauklia kaina, ale kad dydis tik XXS :D 

Savo paaugliui gal striukę paimsiu iš suaugusių skyriaus...  praeitą kartą columbia paėmiau - na kaip su dydžiais grybauja.. rašė dydį 18 (years)

designer: 180-182 (cm) - maniškiui 12, dabar realiai tinka :D 
Atsakyti
QUOTE(geliuke @ 2023 03 16, 21:24)
<p>Kiek naršiau, batų neblogom kainom yra, kad ir tų pačių Boemų smile.gif Paltai, striukės - pasirinkimas geresnis gal USA, bet jei kažką nusižiūrėjote ten - patikrinkite ir čia. Radau TH žieminę laabai patrauklia kaina, ale kad dydis tik XXS biggrin.gif </p><p>Savo paaugliui gal striukę paimsiu iš suaugusių skyriaus...  praeitą kartą columbia paėmiau - na kaip su dydžiais grybauja.. rašė dydį 18 (years)</p><div>designer: 180-182 (cm) - maniškiui 12, dabar realiai tinka biggrin.gif </div>

Aš kaip tik Columbia iš vaikų radau (nuo 180 cm) 60 Eur.
Galvoju, ar čia gera kaina biggrin.gif Bet dabar jau suprantu, kad bus per maža verysad.gif
Gal iš vyrų geresnės kainos... nežiejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 16 kovo 2023 - 21:08

Aš kaip tik Columbia iš vaikų radau (nuo 180 cm) 60 Eur.
Galvoju, ar čia gera kaina biggrin.gifBet dabar jau suprantu, kad bus per maža verysad.gif
Gal iš vyrų geresnės kainos... nežiejau.

Šitą: https://www.yoox.com...071AV&sizeId=-1 ?

Aš praėjusį kartą ją pirkau už 65 - jei norit, galit atvaryt pasimatuoti :) Maniškio ūgis dabar 170 cm. Ji outgrow funkciją turi, tai žiūrėsim. O šiaip faina striukė  :rolleyes: 

Iš vyriškų šita gerai atrodo: https://www.yoox.com...4878OK&sizeId=2Įdėjus krepšin rašo down jacket  :D​ 

Atsakyti
Geliuke, aš tą pačią žiūrėjau Columbios. Bet maniškis jau dabar gerokai per 175, tai bus mažas tas 18 metų dydis.

Pavasariui pirkau papigiai, bet gana neblogą iš reservedo (kažkaip nesinorėjo investicijos pavasarinei), tai iš vyrų M. Raudona, tai nešiosiu ir pati vėliau biggrin.gif

Paskutinius metus iš Macys TH buvau pirkus (nors maniau, kad bus ne žieminės!). Tikrai labai gerom kainom. Bet jau viskas, baigėsi tas amžius biggrin.gif
Atsakyti

Geliuke, aš tą pačią žiūrėjau Columbios. Bet maniškis jau dabar gerokai per 175, tai bus mažas tas 18 metų dydis.

Pavasariui pirkau papigiai, bet gana neblogą iš reservedo (kažkaip nesinorėjo investicijos pavasarinei), tai iš vyrų M. Raudona, tai nešiosiu ir pati vėliau biggrin.gif

Paskutinius metus iš Macys TH buvau pirkus (nors maniau, kad bus ne žieminės!). Tikrai labai gerom kainom. Bet jau viskas, baigėsi tas amžius biggrin.gif

Tada tikrai vaikiškos Columbia žiūrėti net neverta - tik iš suaugusių skyriaus.. :( Man su Reserved striukėmis visai nesiseka - kiek pirkusi esu, neatlaikydavo net ir vieno sezono

Atsakyti